Що можна і не можна робити в понеділок: прикмети. Як краще провести понеділок: поради

Щоб справи йшли в гору, а все задумане відбулося, проводите дні правильно. У цьому матеріалі ви дізнаєтесь, як правильно провести понеділок.

Понеділок – день місяця, саме ця спокійна некваплива планета впливає на всі справи і вчинки, що здійснюються в цю добу. Що їй до душі, а якісь наші дії вона відкидає. Розберемося в цьому.

Що можна і не можна робити в понеділок: прикмети

Не можна робити в понеділок:

 1. Починати будівництво будинку — складний енергетично період.
 2. Відправлятися в далекий шлях – це може закінчитися невдачею. Понеділок не призначений для дій, це день роздумів. Тому ніяких результатів ваша поїздка не принесе, як і сама дорога не стане вдалою.

  Не вирушати в дорогу
 3. Давати в борг гроші. Навряд чи ви дочекаєтеся повернення цієї суми.
 4. Щоб гаманець залишався порожнім, навпаки, чим він товстіший, тим більші суми «світять» вам протягом усього тижня. А порожнеча в вашому портмоне в понеділок тільки спровокує подальше безгрошів'я.
 5. Носити чорний одяг. Або хоча б постарайтеся, щоб у вашому понедельничном вбранні було мінімум. Інакше дратівливість і втому вам забезпечені.
 6. Проводити операції, тим більше такі, від яких залежить життя людини.
 7. Перераховувати готівку або зберігаються на банківських рахунках гроші – це призведе до втрати багатства.
 8. Затівати примирення з тими, з ким ви в стані сварки. Як свідчить прикмета, можна тільки посилити конфлікт, тому це не можна робити в понеділок.

Можна робити в понеділок:

 1. Брати в борг – це зробить прибутковою весь тиждень. До речі, це ж стосується і продуктів. Просто загляньте в понеділок до сусіда за сіллю або сірниками – і прибуток буде з вами протягом усіх семи днів тижня.
 2. Відвідувати стоматолога, і якщо ваш візит випадає на убуваючу Місяць, то ви швидко забудете про нього – всі можливі неприємні наслідки процедури швидко пройдуть. І навпаки, зростаюча Місяць затягне одужання.
 3. Планувати — це можна і потрібно робити в понеділок. Неспішний поміркований понеділок просто створений для того, щоб розробити стратегію на тривалий час, зважити всі «за» і «проти» і прийняти правильне рішення. Тоді вся тиждень складеться вдало.
 4. Вирушати в розважальні прогулянки і морські круїзи.
 5. Приймати гостей. Тільки будьте готові потім весь тиждень відкривати свої двері: вас чекають візити старих друзів, малознайомих людей і навіть тих, кого ви, можливо, й не раді бачити.
Зустріч гостей

Що можна і не можна робити в понеділок — як краще провести цей день: поради

 • Як вже було сказано вище, в понеділок відмовтеся від чорного кольору в одязі, проводячи понеділок, віддайте перевагу світло-сірим, сріблястим і білим кольору. Або ж надіньте що-небудь бірюзових або світло-зелених відтінків.
 • Пам'ятайте, що понеділок визначено впливом спокійною і бездейственной Місяцем, так що не зарікайтеся в цей день сідати на дієту, кинути пити або курити, все одно нічого не вийде. Краще дайте споглядальним настроям.
 • Якщо не можна діяти, то можна планувати. Ось і займіться розподілом справ на всю наступну тиждень, всі плани здійсняться.
 • Збільшити енергію осяваючою понеділок Місяця можна, звертаючись з молитвами до Богоматері, піклуючись про оточуючих, приділивши увагу саду-городу або домашнім квітам.
 • Робити в понеділок потрібно домашні або сімейні справи: похід по магазинах, різноманітні домашні зустрічі з друзями, метушня з дітьми, релакс за допомогою водних процедур, масажу, ароматерапії – словом, все, що приносить вашій душі спокій і умиротворення — робіть в понеділок. І якщо фізична активність явно заняття не для понеділка, то соціальна – в самий раз.
По магазинах

Інші прикмети понеділка

 • Ті, хто народився в цей день, стають успішними людьми.
 • Народжені в понеділок часто обирають професію музиканта чи священнослужителя.
 • Не можна згадувати відьом, можна накликати їх появу.
 • Чхнути в понеділок – до подарунка, тепер у вас є стимул робити в понеділок це частіше.
 • Металом цього дня є срібло, камінням — аквамарин, берил, селеніт і перли.

Відео: Заборони понеділка