Червона нитка на зап'ясті — молитва: як правильно зав'язати оберіг? Молитви для зав'язування червоної нитки. Що робити, якщо нитка порвалася?

Якщо придивитися, то багато відомих особистості і прості люди носять на руці червону нитку від пристріту. Давайте дізнаємося, як її правильно зав'язувати, і які молебні при цьому треба зачитувати?

Червона нитка, яку носять люди на зап'ясті вважають наймогутнішим оберегом від різних проявів негативної енергетики. Вперше її почали застосовувати в вчення каббали в іудаїзмі. Щоб захист працювала, треба вміти правильно її зав'язувати і начитувати молитви. Інакше вона просто не буде діяти. Для даного ритуалу найчастіше застосовують просту яскраво-червону нитку з вовняних волокон. Так як саме нитки з натуральних волокон несуть велику силу та захищають від магічного впливу, недоброзичливців, хвороб і т. п.

Каббалісти вважають, що червоний аксесуар на лівій руці захищає особу від всякого роду негативу, пристріту. Він також збереже людини від великих неприємностей, дасть сили на звершення задуманого.

Червона нитка на зап'ясті — молитва: як її правильно зав'язувати?

Особливу енергію мають червоні нитки, які привезли з Єрусалима. Завдяки проведеним на Священній Землі спеціальним обрядам. Коли нитка великої довжини обвивають сім разів по колу біля святого місця в Ізраїлі, а саме — гробниці матері всіх євреїв Рахіль. А вже після цього обряду довгу червону нитку ділять на рівної довжини нитки, які вже використовують на зап'ясті як могутнього оберега.

Сильний молебень від пристріту на червону нитку

При зав'язуванні аксесуара на руку відбувається певний позитивний заряд енергетики. Володар червоної нитки отримає сильну захист Рахіль.

Зав'язувати червоний талісман слід не самостійно, а іншому знайомому людині, яка добре ставиться до цієї особистості. Це можуть бути друзі, родичі, друга половинка або ж мама. І це ще не все, головне, щоб при зав'язуванні нитки був проведений спеціальний обряд.

  • Перед початком ритуалу людині необхідно позитивно налаштуватися — прогнати з голови всі погані думки, відволіктися від негативних думок. Згадати хороші моменти, просити у Вищих Сил здоров'я, духовної рівноваги.
  • Після такого духовного настрою можна приступати до проведення зав'язування червоної нитки на кисть. Той, хто буде зав'язувати оберіг, повинен начитувати молитву і по черзі зав'язувати сім вузликів.
  • Відразу після процесу аксесуар перетвориться на потужний магічний амулет, і починає свій вплив на власника.
  • Оберіг носиться на лівій руці постійно.
Значення узєлков

Знімати нитку забороняється — інакше вона втрачає свою силу. І не можна носити аксесуар на правій кисті руки, він дієвий лише на лівій.

Молитви для зав'язування червоної нитки

Для захисту людини використовують різні молитви, так і нитки можуть бути різних кольорів, не тільки яскраво-червоні. Кожен відтінок кольору відповідає за певний процес нормалізації енергетичного балансу. Червона, як вже згадувалося, від негативної магічної енергії, пристріту, заздрості і т. п. Тому її слід вірно і заговорити. А для цього читають сильні молитви. Причому починати їх треба сім разів, і суміщати це заняття з зав'язування вузликів.

Молебень: Отче наш

Амулет зав'язують в спокійній обстановці, в процесі беруть участь дві людини. Бажано, щоб оберіг зав'язувала мама. Материнські молитви самі найсильніші.

Молитви для обряду зав'язування червоної нитки:

Перед тим, як приступити до обряду, прочитайте молитву: "ОТЧЕ НАШ". А вже після цього можете зав'язувати перший вузлик. Читайте молитву. Але яку? Вибирати вам. Дивлячись, які проблеми вас переслідують останнім часом.

Молебень-захист від ворогів

Якщо ж на людину відчувається псування, відчувається чиясь негативний магічний вплив або пристріт, то зав'язувати нитка-захисницю червоного кольору треба з такою молитвою:

Молебень від недобрих людей

Існує обряд для попереднього захисту людини від хвороб і швидкого зцілення. Начитувати молебень слід сім разів, і при цьому дії зав'язувати червону ниточку на зап'ясті лівої руки рівно на сім вузликів.

Захист від недуг

Причому молитви необов'язково вчити напам'ять, обов'язково, щоб слова звучали від серця. Можна проговорювати їх від себе, вимолювати у Вищих Сил позбавлення від усіляких недуг. І робити це теж сім разів, по черзі зав'язуючи вузлики на червоної нитки. Нижче представлені сильні молитви-обереги, які врятують людину від усякої заздрощів, зла, будь-якої іншої небезпеки.

Молитва матері на червону нитку для дитини

Заговорити червону нитку — сильна захисна молитва

Найчастіше молитви використовують екстрасенси, адже вони постійно піддаються різним негативним магічним впливам ззовні. Якщо зробити оберіг-захист з такою молитвою, то він буде рятувати свого власника близько трьох-чотирьох місяців. По закінченні даного терміну доведеться робити новий амулет.

Щоб всі подіяло, побудьте в кімнаті. Ідеально, якщо обряд буде проходити 13-15 Місячну добу. На рівну площину поставте три свічки (з церкви), після запаліть їх сірниками або запальничкою. Тепер візьміть нитку і обережно, аби вона не загорілася, проведіть її над полум'ям кожної свічки по колу (обертати предмет треба за годинниковою стрілкою). Обов'язково над кожною свічкою зупинитися і начитати молебень.

Повторювати слова слід до тих пір, поки не відчуєте, що ваш талісман зарядився позитивною енергією. Тепер залишається на нитці зав'язати три вузлики. Два по краях, один на самій серединці. А вже після цього дії зав'язуйте міцно червону нитку на руку. Цей оберіг врятує людину від будь-якого чаклунського впливу.

До чого рветься червона нитка?

Іноді буває, що нитка не з того, ні з сього рветься. І коли таке відбувається, вам в обов'язковому випадку потрібно знайти новий оберіг і начитати на нитку молитви. Завдяки цьому ви зрозумієте, чому нитка порвалася, хто намагався наводити на вас порчу або ж вже навів.

Після того, як зрозумієте, хто це, намагайтеся більше не мати спільних справ з людиною. Стару ж червону нитку промийте під проточною водою, змийте негатив з неї. А потім знищити її або спалите. Небажано, щоб хтось знайшов ваш оберіг і використовував його у своїх цілях, адже вам таким чином можуть принести шкоду.

Порвалася нитка-оберіг

Не заводьте ворогів, навіть, якщо у вас дуже сварливий характер. Намагайтеся ваш оберіг ніколи не виставляти на показ. У холодну пору року це зробити легко. А ось влітку, щоб заховати нитка носити браслети або ж годинник на лівій руці. Адже ворожки і чаклунки знають, що ті хто носить таку нитку, у того ослаблена аура, і такі люди сильно піддаються негативним посилів з боку. Тому їм так і хочеться зробити щось неприємне людині, тим більше, якщо ця людина щось зробив не так, як вони хотіли.

Цей оберіг на руку — це символ захисту від негативу, він доступний будь-якій людині. А завдяки молитвам червона нитка буде зберігати свого господаря від чаклунства, пристріту. Тому такий простий аксесуар можна зробити будь-якій людині, якщо він відчуває, що його аура ослаблена під дією злих сил або неприємних йому людей, які бажають зла цієї особистості.

Відео: Червона нитка на зап'ясті — молитва