Вузликова магія. Наузы — слов'янська магія вузликів своїми руками: схеми

Наузы — сильний оберіг з давніх часів. Він захищає людину від хвороб і пристріту. В'язати наузы можна самостійно, а можна довірити плетіння коханою людиною.

Зміст

Наузы, слов'янська магія вузликів своїми руками

Далеко не кожному відома стародавня слов'янська добра магія. Деякі її секрети здатні надійно оберігати людину від псування і пристріту. До них можна віднести наузы — незвичайний спосіб зав'язування вузликів, здатний залучати до людини позитивну енергетику та благополуччя.

Плетуться вузлики з ниток, які і служать для людини оберегом. Не варто вважати таку річ просто зав'язаної ниточкою. Адже вузлик — це магічний засіб, здатне зміцнити або утримати що-небудь. До такого оберегу ставилися на багато серйозніше в стародавні часи, ніж у наш сучасний час. Більш того, вузлик — обов'язкове знаряддя будь-відьми та чаклуни.

магія зав'язування вузликів

Здавна люди носили на руках браслети з вузликами. Саме ці предмети і вважалися наузами. В залежності від того, чого бажав людина: здоров'я, щастя або грошей, кожен вузлик зав'язувався по-різному.

Наузы створені не тільки для того, щоб захищати і берегти. Ще одне призначення — лікувальний або зцілююче. Крім як браслет, наузы можна носити на шиї. Це може быь лише нитка, а може бути нитка з підвісками з дерева, трав, фігурками. Стародавні слов'яни так само прив'язували до своїх оберегам вугільні камінчики, сіль, сірку, шкіряні вироби, крила летючої миші і навіть зміїні голови.

Як же діє вузликова магія? Справа в тому, що в той момент, коли людина зав'язує вузлик, він неодмінно про щось думає. Якщо стежити за своїми думками під час створення науз і думати про необхідному, можна вселити в свій вузлик особливу силу, яка буде підігріватися вашою вірою.

В основі наузов — далеко не матеріал, з якого виготовляється оберіг, а людська віра в його дієвість і силу з того моменту, як він пасе. Варто знати, що зав'язувати вузли, необхідно читаючи вголос змови. Обов'язковою умовою при зав'язуванні вузлів є наявність гарного настрою.

В'язати наузы слід тільки тому, кому ви довіряєте, хто відчуває до вас теплі почуття, або ж вам необхідно плести їх самостійно.

Відео: «Наузы»

Вузликова магія наузы навколо зап'ястя

Вузлики переслідують людину в її повсякденному житті практично завжди: шнурки, краватки, пояси, намиста, стрічки в косах, коси, косинки, хустки і багато іншого. Зав'язаний вузлик за особливим нагоди здатний символізувати собою людський життєвий шлях. Так, якщо ви робите вузлик — ви прагнете змінити своє життя.

Зав'язування таких вузликів на зап'ясті здатне надати допомогу людині в багатьох сферах: в особистому житті-знайти свою любов), зцілити (у разі наявності захворювання) або захистити від чорної магії (псування, пристріту або заздрості).

 

браслет на руку, вузликова магія

Перед тим, як ви приступите до створення науз, слід задуматися про те, які цілі ви переслідуєте. Пов'язати і створити такий оберіг можна на щастя, на любов і на гроші. Виконувати оберіг можна з будь-якого матеріалу, ви можете використовувати як синтетичні, так і натуральні нитки.

Натуральний матеріал, наприклад вовняні і шовкові нитки, володіють особливою чистою енергетикою. З цієї причини рекомендується все-таки виконувати наузы з натуральних ниток.

Найсильнішою силою має для людини нитка червоного кольору, яку варто обкрутити навколо зап'ястя три рази і зав'язати на три вузли. Крім того, інші кольори так само несуть в собі енергетику:

 • Зелена нитка — збереже від обману, приверне до вас фінансового благополуччя
 • Жовта нитка — охороняє людей від заздрісників і їх недоброго ока
 • Синя нитка — дарує людині впевненість у собі, допомагає бути товариським і цікавим людям
 • Біла нитка — необхідна тим, хто хоче змінити щось в своєму житті, поліпшити розум, досягти цілей

Відео: «Наузы, вузликова магія»

Наузы на руку значення, як зав'язувати?

Перед тим як зав'язати на руку собі оберіг, слід знати про тонкощі його створення. Усі обереги слід в'язати тільки в період зростаючого місяця, так як вона незмінно впливає на всі сфери життя людини. В молодий місяць «людина знаходить», в убуваючу місяць «людина втрачає».

Крім того, є деякі правила зав'язування вузликів в певний день:

 • Понеділок — для залучення любові
 • Вівторок — захиститися від негативного
 • Середа — щоб мати успіх у справах
 • Четвер — щоб привернути успіх і заробити багато грошей
 • П'ятниця — залучити до себе любов
 • Субота — захиститися від злих і недобрих сил
 • Неділя — знайти здоров'я, зцілитися

Перед тим, як почати плести наузы ,слід чітко визначити для себе всі свої бажання і цілі, яких ви прагнете досягти за допомогою оберега. Не соромтеся вимовляти їх вголос, наприклад: «хочу знайти любов, хочу зустріти кохану людину, хочу випробувати самі світлі теплі почуття до коханої». Впевнено вимовляєте слова. Можете прочитати молитву до Богородиці або Отче Наш, щоб оберіг зміг надійно вас захищати.

Відео: «Плетіння науз»

На якій руці носять наузы?

Певної конкретики на якій руці слід носити оберіг із зав'язаних вузликів — ні. Вузликова магія передбачає носіння оберега в принципі на будь-якій частині тіла, головне — щоб він стосувався вас. Ви самостійно вирішуєте, чи буде ваш оберіг видно чужому оці чи ні.

Окрема умова так само припускає ваше не розголошення з приводу оберега. Не варто їм хвалитися, розповідати і радити пов'язати іншим. Вашим секретом так само повинна залишатися мета зав'язування вузликів.

Найчастіше наузы, сплетені з червоної нитки, носять на лівій руці. Вважається ,що таким чином оберіг вбереже людину від злих сил, які проникають в нього через ліву сторону. Так само можна носити і на правій руці — це для того, щоб ви могли якомога швидше отримати бажане: бажання досягти мети, отримати дар, купити річ і так далі.

Величезне значення має річ, яку ви пов'яжіть на оберіг в якості підвіски. У давні часи люди вішали старі сухі корінці рослини, мінерали і камені, металеві фігурки. У наш час придбати підвіску — не складно, але важливо знати її значення.

Значення підвісок:

 • Птах — символ довголіття, сильною енергетикою має лелека
 • Ангел — чистота помислів, прийняття правильних рішень
 • Ваги — здатність людини здійснювати тільки правильні рішення і робити правильні вчинки
 • Вовк — допомагає людині знайти карєрний ріс, удачу в справах і визнання суспільства, людську силу
 • Кінь, єдиноріг — символ чистоти, очищає душу
 • Зірка або сонце — захист від злих сил
 • Грошовий знак — залучає фінансове благополуччя
 • Серце — залучає романтику, почуття, любов
 • Рука — дозволяє приймати правильні рішення, захищає від пристріту і псування
наузы з підвісками

Вузликова магія на чорних нитках

У деяких випадках сплести оберіг на руку можна не тільки з різнокольорових ниток, але і з чорної. Цей оберіг далеко не матиме траурне значення. Якщо ви переплетете чорну нитку з білої наузы зможуть подарувати вам мудрість і дати можливість самостійно досягти бажаних цілей.

Якщо відкинути всі негативні асоціації, які викликає чорна нитка", то можна зрозуміти на скільки сильною енергетикою вона володіє. Не даремно чорні нитки на руках у давнину носили чаклуни, маги та відьми. Але в ті часи ними наводили на людей порчу і, напевно, тому сучасні обереги чорного кольору все-таки відлякують.

Варто знати, що чорна нитка має своє позитивне значення. Вона володіє силою, здатною подарувати людині впевненість у собі та своїх силах. З упевненістю можна сказати, що чорні наузы потрібні тим людям, які не надто рішучі по життю. Крім того, вона допомагає знайти врівноваженість, тобто здатність нормально реагувати на будь-які обставини.

Чорна нитка — оберіг, який допоможе слабохарактерному людині набути впевненості, а надто емоційного — впоратися своїми почуттями. Чорний оберіг так само допоможе кожному знайти успіх і визнання суспільством.

чорна нитка на руці — оберіг особливого значення

Червона нитка наузы, значення оберегу

Червоний колір, в тому числі і червона нитка, з давніх часів вважався найсильнішим оберегом для людини. Вона відганяла зло і погань від людей, привертала любов і гроші. Існує два способи носіння червоної нитки:

 • на лівій руці — від псування і заздрісників
 • на правій руці — для виконання бажань

Плести оберіг з червоної нитки так само слід тільки в хорошому настрої, стан духу і позитивному настрої. Такий оберіг буде мати величезну силу, якщо ви його зробите для коханої людини або кохана людина зробить для вас.

Створити цей оберіг зовсім не складно — достатньо мати червону нитку (бажано вовняну), яку слід обернути навколо зап'ястя і зав'язати на сім вузлів. Під час зав'язування вузлів слід з кожним вузлом бажати людині блага або просто прочитати молитву ,наприклад до Богородиці або Отче наш.

Так само червона нитка на руці вважається найсильнішим оберегом, що взяло свій початок в каббалі. Але так само як і у євреїв, у слов'ян червоний колір має величезне значення. Не дивуйтеся носити оберіг з червоної нитки, адже він жодним чином не шкодить вашій релігії.

червона нитка — сильний оберіг всіх часів і народів

Вузликова магія на любов: схема

Кожен вузлик несе в собі певну інформацію і тому, зав'язувати наузы слід правильно. Якщо ви прагнете досягти гармонії в особистих стосунках, знайти любов і дорогої людини — вам необхідний вузол любові.

наузы любові

Зав'язувати наузы любові слід коханій людині, або ж кохана людина має зав'язувати їх для вас.

Зав'язати вузол любові не складно за допомогою схеми. Ви можете зав'язати його в будь-якому місці. Носити на руці або на шиї, з нитки або бус. Такий вузол повинен очищати вашу негативну енергетику попередніх невдалих відносин (безшлюбність) і залучати нову, позитивну і добру.

вузол любові, схема зав'язування

Рекомендується так само зав'язати цей вузол сімейній парі на будь-якому домашньому предмет: декоративної подушці, на портьєрах і ламбрекенах, на шторах і так далі. Сімейній парі вузол подарує благополуччя і вірність.

вузол любові зав'язаний

Відео: «Наузы: любовна пригода»

Вузликова магія на здоров'я і лікування: схема плетіння

Якщо людина хвора або має тяжке хронічне захворювання, що йому необхідний оберіг, здатний надати допомогу у зцілення. Наузы легко можу виступити в якості оберега, носити їх можна як на руках, так і на шиї. Якщо у вас болять ноги — одягніть нитку на ноги.

Не рідко наузы носять ті, хто має шкідливу професію, здатну надати на людині негативний вплив. Зірки естради не рідко носять наузы від пристріту, масажисти носять на руках, щоб уникнути болю та втоми і так далі.

Плести наузы для здобуття здоров'я слід тільки з натуральних матеріалів, для цього знадобляться вовняні нитки, шовкові звичайні нитки муліне, бавовняні тканини. Натуральний матеріал не дратує шкіру і навпаки, сприяє вашому гарному самопочуттю.

плетіння вузлів: здоров'я

Знайти здоров'я і впоратися з будь-яким недугою, а так само очистити своє тіло від негативної енергетики допоможе кельтський вузол життя.

Відео: «Вузол здоров'я: кельтський вузол»

Наузы від пристріту своїми руками

Не бійтеся робити наузы своїми руками, більше того — це вірний спосіб досягти бажаного. Роблячи оберіг своїми руками ви обов'язково заряджаєте предмет позитивною енергетикою, яка буде з вами у важку годину.

Купуючи наузы в сувенірній крамниці, ви ніколи не знаєте, хто їх зробив. А раптом їх плів не добра людина? Або не здоровий? Для плетіння науз заздалегідь знайдіть вільний час і місце. У вас обов'язково має бути гарний настрій і чисті помисли. Намагайтеся буквально «вселити» в кожен вузлик шматочок своєї душі. Тільки такий оберіг вбереже від пристріту.

наузы від пристріту і псування

Плести наузы на здоров'я так само можна своїй близькій людині, який в даний момент страждає недугою.

Відео: «Як зав'язати науз для здоров'я?»

Як зробити наузы оберіг?

Зробити наузы по силі кожній людині. Головне — вірити в силу свого оберега. Тільки так можна гарантувати ефективність цього оберегу і його силу. Вибирайте найбільш відповідний вам колір для плетіння науз.

Цікаво знати те, що якщо ви виберете для плетіння кілька кольорів відразу, ви отримаєте посилені результат, підживлений кількома значеннями.

Відео: «Плетіння науз»

Наузы на удачу, плетіння оберега

Кожна людина мріє, щоб йому завжди прихильною удача в справах і особистому житті. Досягти бажаного як можна швидше і без проблем дозволить вузликова магія. Для цього необхідно мати при собі або на тілі особливий оберіг, створений своїми руками з простої нитки.

Вузол на удачу не обов'язково носити як браслет або намисто. Це може бути брелок або прикраса, яке буде щодня у вас на очах і мати з вами контакт, наприклад брелок або пов'язка, пояс або ремінь.

Сплести вузол на удачу не складно за допомогою простої схеми. Вибирайте свій колір нитки, щоб підсилити результат магії.

схема плетіння вузла на удачу

Відео: «Слов'янський науз на удачу»

Як зробити науз на гроші?

Тим, хто щодня має справу з бізнесом і великими грошима, дуже корисно мати оберіг, здатний захистити людину від негативу. Оберіг здатний тільки ті відганяти пристріт і порчу, але і залучати благополуччя.

Такі наузы прийнято зберігати в гаманці (щоб залучати фінанси), в сейфах, на робочому місці.Якщо ви вірите в силу оберегу, постійно подпитываетесь його енергетикою і нікому не розповідаєте про те, що він у вас є — у вас всі шанси отримати сприятливий результат своїх справ, заробити багато грошей і жити в достатку.

Робити наузы для залучення грошей найкраще з червоної нитки (колір, залучає удачу, колір лідера) або з зеленої нитки (колір грошей).

Відео: «Наузы на удачу в торгівлі»

Вузликова магія на всі випадки життя: схеми плетіння

Вузликова магія — сила, перевірена сотнями років, віками і мільйонами людьми. Сумніватися в її дієвості не варто, варто запастися терпінням і вірою, що ваші можливості великі і в кінці кінців ви обов'язково отримаєте бажане.

Кілька схем плетіння науз на всі випадки життя:

наузы на удачу і везіння
наузы на щастя
наузы на удачу
наузы від пристріту

Вузликова магія відгуки

Христина: «Я вірю в вузликову магію. Не тому, що чимось заморочена, а тому, що вона дійсно володіє силою. Ношу в якості браслета наузы. Зазвичай, роблю їх сама і вплітаю в них різнокольорові нитки, які мають особливе значення для мене. Як на мене, сносившиеся наузы потрібно спалювати і ні в якому разі не викидати, так як якщо ви викинете їх — ви викинете частину своєї енергетики!»

Олександр: «Моя дівчина відкрила для мене вузликову магію. Я завзятий любитель різноманітних фенечок і браслетів в стилі «хенд-мейд». Саме тому не відмовився носити чергову гарну штучку. Хочу сказати, що ніколи не відчуваю занепаду сил: завжди прагну до кращого, завжди щось придумую і експериментую. Можливо, в цьому мені допомагає оберіг.»

Відео: «Змова на краще майбутнє з книги «Наузы. Слов'янська магія вузликів»