Що таке енергетика людини і з чого вона складається? Як дізнатися свою енергетику за датою народження?

Енергетика людини — це щось таємниче і для багатьох незрозуміле. Але як дізнатися, сильна вона? Про це ми розповімо в нашій статті.

Коли мова йде про енергетику людини, то зазвичай мається на увазі запас сил. Іншими словами, це означає, наскільки вистачить людини, щоб зробити ту чи іншу справу.

Як правило, коли у людини сильна енергетика, то до нього люди притягуються самі. Визначити енергетику можна самостійно і за датою народження. У нашій статті ми розповімо, як це зробити. Але для початку давайте поговоримо безпосередньо про енергетику людини, що вона собою являє.

Що таке енергетика людини і з чого вона складається?

Що таке енергетика людини?

У кожного явища в світі є власна енергія. В людині вона може накопичуватися, витрачатися, і знову відновлюватися. Якщо розглядати питання з точки зору природи, то вважається поганим знаком, коли енергія витрачається не до кінця і виходить, що вона застоюється. Погано і те, коли людина витрачає занадто багато енергії. В останньому випадку її складніше заповнити.

Головний принцип управління енергією полягає в тому, що потрібно навчитися контролювати її витрати. В такому випадку людина завжди буде мати сили на будь-які справи, а його життя стане повною на цікаві події.

Якщо говорити про жінок, то у них буде складатися все відмінно і вони зможуть поєднувати роботу, сім'ю, відпочинок і хобі відразу. Можна сміливо стверджувати, що від того, наскільки віртуозно людина управляє енергією, залежить і якість його життя.

Як правило, енергетика людини включає в себе фізичний і психологічний стан. Щоб повноцінно існувати, люди отримують енергію з різних каналів. Найчастіше це інші люди, на яких і здійснюється витрата. Дуже докладно про езотеричних тілах можна дізнатися з йоги, ми ж коротко поговоримо про кожного з них.

Атманическое тіло

Атманическое тіло

Зрозуміти, чи добре у вас розвинене таке тіло досить просто. Підказати це може відчуття призначення. Якщо ви впевнені, що займаєтеся тим, що вам подобається і оточуючим навколо це теж приносить задоволення, то значить тіло добре виявлена.

Якщо така енергія на низькому рівні, то людина зазвичай страждає і не розуміє, чим йому займатися. Йога стверджує, що розвиток такого тіла можливе за рахунок медитацій, тому що це дозволяє проникати «в себе» і розуміти свої відчуття.

Буддхичне тіло

Це тіло дозволяє зрозуміти свої цінності. Це те, що нам допомагає досягати своїх цілей. Це тіло відповідає за вірність своїх справах. Коли ви займаєтеся ніж-то тому, що ви вважаєте це за потрібне, а не дотримуєтесь віянням моди. Це не дозволить вам йти проти себе і не зрадити свої цінності.

Казуальне тіло

Це тіло активується під час якихось важливих подій. Після цього енергія людини стає фонової. Вона допомагає особистості не збиватися з наміченого шляху. Наприклад, жінка збирається заміж, батьки наполягають, він непоганий, та й вона начебто не проти, але от тільки вона його не любить. От як раз безпосередньо перед весіллям активується дане тіло і жінка відмовляється від весілля, а через якийсь час знаходить справжню любов.

Ментальне тіло

Енергетичні тіла

Це тіло відповідає за наші почуття і думки. А ще це наша інтуїція. Якщо у людини добре розвинене дане тіло, то він може себе добре зрозуміти і прийняти в собі усі відчуття. Така людина дуже чутливий і проживає всі відчуття.

Як ми вже сказали, ментальне тіло відповідає за інтуїцію. При хорошому розвитку людина може передбачив майбутнє, а також займатися ворожінням.

Астральне тіло

Це тіло відповідає за емоції і воно пов'язане з ментальним. Іншими словами, завдяки їм, людина може відчувати емоції.

Саме через ментальне тіло проходять емоції, то від нього залежить ще й фізичне здоров'я. Сенс в тому, що всі емоції впливають на наше здоров'я. Якщо нам доводиться постійно придушувати свою злість, не даючи собі сумувати чи радіти, то фізичне тіло буде хворіти. Таким чином виражаються емоції, які ми не пережили.

Ефірне тіло

Коли у нашого ефірного тіла все добре, то вранці ми відчуваємо бадьорість і здатні переробити купу справ. Це тіло переплітається з фізичним. Якщо у вас постійний недосип, ви напружені, погано харчуєтеся, то енергія буде йти не тільки з фізичного тіла, але і ефірного.

Найкращим способом турботи про такому тілі є здоровий сон, а також позитивні емоції.

Завдяки ефірного тіла ми можемо впливати на людей, а тому якщо воно сильно виснажена, то ви втратите свою чарівність і вас навряд чи запам'ятають.

Як визначити, що у людини сильна енергетика?

Як визначити сильну енергетику?

Протягом життя і навіть дні рівень енергетики людини може змінюватися. Якщо ви опинилися в ситуації сильного стресу, то енергія тут же витрачається, і її треба відновити.

Якщо людина дотримується здорового способу життя, ходить у спортзал, добре спить і харчується, а також постійно отримує хороші емоції, то енергія завжди буде на високому рівні.

Людина народжується з одного енергетикою, але, знову ж, вона з часом або прибуває або зменшується. Визначення рівня власної енергетики дозволяє зрозуміти, який потенціал є у людини, чого він може досягти в житті.

Є кілька основних ознак, за якими можна визначити, що у людини підвищена енергетика:

 • Він хворіє дуже рідко
 • Він вміло долає всі перешкоди, навіть поганий настрій не здатне вибивати його їх колії
 • Він добре знає, що йому потрібно і впевнено досягає цілей
 • Йому абсолютно неважливо, що думають оточуючі, і для інших він може бути авторитетом
 • Він ніколи не сидить без діла, йому подобається працювати і він дійсно отримує задоволення від свого заняття
 • Він завжди життєрадісний і дарує всім позитив

Як визначити енергетику людини за датою народження?

Енергетика за датою народження

Визначити рівень енергетики за датою народження може кожен. Таким чином можна дізнатися, яким потенціалом наділила нас природа. Такими розрахунками займається наука — біоенергетика. Цей напрям дозволяє знайти зв'язок між людиною і цифрами, а також зірками і космосом. Ця наука переплітається і з нумерологією.

Для визначення даної взаємозв'язку потрібно провести невеликі розрахунки, і з ними впорається кожен.

Припустимо, що дата народження — 30 жовтня 1992 року. Якщо перевести на числа, то це виглядає як 30.10.1992. Тепер перемножьте рік з місяцем і датою. Так, 3010 множимо на 1992. Вийде 5995920. Тепер складіть всі числа окремо і у нас вийде потрібна сума. В даному випадку це 39. Так, по даті народження людина володіє високим рівнем енергії.

Однак, це не означає, що така енергія зберігається протягом усього життя. Вона дається при народженні і впродовж життя можна її розвивати до такого рівня, який захочеться.

Ці невеликі обчислення дозволяють зрозуміти, наскільки енергійний чоловік і на сьогоднішній день існує три групи:

 • Люди зі зниженим кількістю енергії. Їх число виходить менше 20. До речі, до такого типу людей зараховують енергетичних вампірів
 • Люди, що мають середню енергію, можуть рівноцінно обмінюватися енергією ,і їх кількість знаходиться в межах 20-30
 • Ті, хто й сам може ділитися енергетикою володіють числом більше 30

Цей спосіб дозволяє визначити свій потенціал, але не реальну енергетику. Вона може бути у вас вище або навіть нижче. Однак, існує метод, який дозволяє визначити, яка ваша енергетика на даний момент.

Як дізнатися енергетику людини: інструкція

Як дізнатися свою енергетику?

Є один дуже старий народний метод, який дозволяє перевірити рівень енергетики людини. Ось тільки для отримання достовірного результату, потрібно вірити в це і не думати, що все це даремна нісенітниця.

 • Знахарки раніше давали людям лучинки. Якщо у вас такої немає, то можна використовувати сірник. Запаліть її і дочекайтеся повного згоряння
 • Щоб не обпектися, можна взяти сірник за інший край і підпалити ще раз. Це не особливо важливо
 • Справа в тому, що в контакт з вами підтримує вогонь, а не сірник. Відповідно такий контакт змінює властивості деревини
 • Приготуйте заздалегідь склянку з водою і після згоряння сірники, киньте те, що залишилося туди

Якщо через кілька хвилин сірник потоне, то це говорить про порушення в енергетиці. Так, ви можете говорити про те, що це цілком імовірно і сірник в будь-якому випадку потоне, але це тільки якщо вірити науці.

Але в питанні перевірки енергетики людини важливі й інші аспекти. Так, якщо ви володар сильної енергетики, сірник не потоне, тому що просто не буде вбирати воду.

Взагалі, звичайно, експеримент буде більш чистим, якщо використовувати саме лучинку. Крім того, якщо ваша сірник опустилася на дно, то не варто панікувати, тому що є багато способів поповнення енергії.

Відео: Як розрахувати енергетику людини за датою народження?