Поради щодо вибору подарунка для нареченої

Весілля — це не тільки данина традиції і гарне свято, але і символ початку нового етапу в житті. Це справжня феєрія емоцій та незабутніх вражень. Настрій молодят складається з безлічі складових: атмосфери на святі, його оформлення та атрибутики, побажань гостей і весільних подарунків.

Дарувати подарунки можна не тільки для сімейного користування, але і окремо нареченому і нареченій. Молоді також готують сюрпризи один для одного. Презент дружині від нареченого – наочна демонстрація глибини і сили його почуттів і серйозності намірів.

Творчий підхід

Слів любові не буває багато, а закохана дівчина готова слухати визнання вічно. Навіть якщо наречена вже переконалася в почуттях нареченого на ділі, послухати про них ще раз ніколи не відмовиться. Кому ж не сподобається знову переконатися в своїй неповторності і необхідності?! А якщо одягнути захоплені рядки в палку риму, то сюрприз вийде найдорожчим і душевним. Такий незабутній подарунок можна зробити музичним. Навіть якщо наречений раніше ніколи не співав, на професійній студії звукозапису йому допоможуть представити пісню в кращому вигляді.

Для добірки слів в ритм і створення тексту простіше найняти фахівців. Автори і музиканти спільними зусиллями з'єднають вірші та аранжування у неповторний трек для єдиною і коханою. При обмеженому бюджеті підійде варіант переробки відомого хіта на свій лад. Тоді знадобиться тільки мінус і накладка на музику власних емоцій і зізнань.

Для сором'язливих і непублічних хлопців є своє рішення – зйомка відеокліпу про кохання. Тоді не доведеться співати на публіці, а уявити своїй половинці і гостям готову композицію на великому екрані. Тут теж знадобиться допомога фахівців для монтажу кадрів у короткометражний фільм. Накласти звук на відео можна за допомогою певних програм в інтернеті. Є й більш простий варіант – створення романтичного слайд шоу. Найкрасивіші спільні фото стануть яскравим проявом почуттів під підходящу мелодію про кохання.

Якщо вже наречений сам відмовляється співати і вважає, що абсолютно обділений співочим талантом, не забороняється використовувати готовий хіт. Це може бути спільно улюблена мелодія, трек, під який пара танцювала в перші дні знайомства. Чи пісня улюбленого виконавця нареченої. Головне, щоб текст був максимально наближений до того, що відчуває новоспечений чоловік до своєї молодої дружини. Це дуже зворушливий подарунок, який залишиться в пам'яті і на слуху все життя.

Присвята поеми нареченій

Поети, що складають на замовлення римовані визнання, з радістю допоможуть нареченому зробити нареченій незвичайний подарунок. Розповісти про кохання в красиво звучать рядках – зворушливий крок в ім'я почуттів і спільного майбутнього. Романтика на початку сімейного життя править у стосунках молодих.

Таке послання – прояв ніжності в самій ліричній формі. Такий весільний подарунок оцінить будь-яка дівчина, яка вступає в шлюб. Прочитати посвята нареченій добре уголос при всіх присутніх на весіллі. Але якщо не вдається перебороти в собі сором'язливість, поему про кохання можна подарувати коханій в красивому конверті. Нехай все залишиться суто особисте між закоханими.

Створення книги про кохання

Архів загальних фото можна використовувати і для того, щоб зробити справжню книгу про кохання. Для втілення такої ідеї знадобиться не тільки власний креатив, але і допомогу друкарні. На сторінках друкованого шедевра розміститься ціла історія справжньої любові. З моменту знайомства та перших зустрічей до підготовки до знаменної весільного торжества. Знайдіть місце для кадрів з друзями, рідними та близькими людьми.

Фотокартки дитячих років чоловіка і дружини також допоможуть наділити книгу індивідуальністю і особливим змістом. Вона неодмінно стане головним томом в сімейній бібліотеці. Тією книгою, яка найчастіше буде зніматися з полиці, а перегортатися з особливим трепетом.

На сторінках власного книжкового видання наречений може розповісти про почуття до нареченої так, як відчуває їх сам. Поділитися емоціями від першої зустрічі з коханою, про те, чим вона звернула його увагу на себе. Згадати перше побачення, солодкість поцілунку, ніжність поглядів. Між закоханими, напевно, є свої таємниці і знаки. Їх також добре використовувати при створенні книги.

Подарувати цю книгу можна прямо на весільному банкеті або після урочистості, в інтимній обстановці, наодинці один з одним. Піднести подарунок на весілля красиво і ефектно допоможе тамада. А обробити фотографії для книги можна і без допомоги фахівця. Досить скористатися комп'ютерною програмою Фотошоп. Заповнювати сторінки книги до кінця не варто, попереду ще довге спільне життя. Подій належить пережити безліч, а щасливі моменти потрібно десь розмістити — собі і нащадкам на згадку.

Сімейний календар

Скромним, але милим подарунком стане створення календаря на перший спільний рік молодої сім'ї. Знадобляться яскраві кадри з місць побачень, спільних прогулянок, а також допомога професійної друкарні. На кожен місяць можна підготувати оригінальні побажання для двох. Зробити добірку фото в різні сезони для кожного часу року в календарі. Презент зворушить наречену і займе гідне місце на стіні в спільному домі молодих.

Тематичний флешмоб

Для створення такого сюрпризу нареченому знадобиться підтримка друзів. Несподіваним і приємним буде організація для коханої, привітання від випадкових перехожих. Оригінально, якщо це буде один великий вірш-посвята нареченій. Нехай її дивують зізнаннями сторонні люди в найнесподіваніших місцях. Причому текст має звучати про неї і від імені коханого.

Як варіант – влаштувати для коханої інтригуючий квест з пошуком обручки. Або розучити з приятелями масовий танець на честь нареченої. Його краще продемонструвати прямо на весіллі, подарувавши презент нареченій і настрій гостям. Присутні на торжестві теж можуть стати учасниками оригінального флешмобу. Треба тільки придумати його тематику і організувати дійових осіб.

Нерукотворні подарунки

Катання на породистих конях, в кареті або верхи теж стане незабутнім подарунком від нареченого. Втім, вибрати можна і човнову, повітряну або автомобільну прогулянку для двох. Катер або кабріолет – вибирати тільки нареченому, згідно побажань та весільного бюджету.

Але є моменти, які варто врахувати при будь-якому варіанті прогулянки. Все має бути максимально комфортно і безпечно. Нареченій не можна дати замерзнути, намочити весільний наряд, злякатися або засмутитися. Інакше сюрприз принесе тільки негативні емоції і буде вважатися зіпсованим.

Що не потрібно дарувати нареченій

Варто ознайомитися з «чорним списком подарунків для нареченої, щоб ненароком не потрапити в халепу. Цей список невеликий і запам'ятати те, чого нареченій ні в якому разі дарувати не можна, зовсім нескладно.

  • Поганою ідеєю буде подарувати на весілля від нареченого колючо-ріжучі предмети, кухонне начиння, дзеркала. Вважається, що такі речі не принесуть щастя в сімейному житті.
  • Антикварні штучки також недоречні для цього заходу, так як несуть у собі чужу енергетику, накопичену за періоди минулих років і навіть століть.
  • Прикраси з перлами можуть здатися розкішним подарунком, але прикмети кажуть, що дарувати перли – до сліз.
  • Рослини в квіткових горщиках і вази. Милий, але неоднозначний презент. Цілком нешкідлива по символіці грошове дерево може принести негативні емоції молодим. Існує повір'я, що квіти в горщиках і порожні вази – знак бездітності і неповноцінною сім'ї.
  • Гребені і шпильки для волосся краще купити нареченій самостійно. Від нареченого такий подарунок – поганий знак. Вважається, що дружина буде залежати від чоловіка і не мати свободи слова в своїй сім'ї.

Цінового ліміту у весільний подарунок для нареченої немає і не повинно бути. Усі подарунки або робляться від душі, або від любові, а про гроші тут мови бути не повинно. У більшості випадків шлюби укладаються завдяки світлому почуттю любові. Тому наречений намагається догодити дружині з подарунком на знак того, що готовий робити їй приємно все подальше життя разом.

Про те, як здивувати наречену, дивіться у наступному відео.