Що таке тіпси для нігтів і як правильно ними користуватися?

А також необхідно виконувати щоденну полірування нігтьових пластин – процедуру, яка стимулює кровообіг і сприяє їх зростанню.

Підводячи підсумок, залишається констатувати, що тіпси підходять більшості дівчат і жінок, які не можуть похвалитися міцними від природи нігтями. Такі вироби дуже практичні і можуть успішно застосовуватися в домашніх умовах, стаючи ефектним доповненням образу кожної своєї власниці.

Як виконати нарощування нігтів на типсах, дивіться у відео нижче.

Одним із самих популярних рішень, що дозволяють виконувати ефектне нарощування нігтів, є використання тіпсів – спеціальних накладок, що володіють безліччю відчутних плюсів. Асортимент таких виробів дуже широкий, що допомагає втілити в життя найсміливіші дизайнерські фантазії. Заслуговує уваги і простота нарощування за допомогою тіпсів: для рішення цієї задачі досить знати, як правильно ними користуватися, і розташовувати набором необхідних інструментів.

Що це таке?

Описувані вироби являють собою штучні накладки, які використовуються для додання нігтьовим пластин необхідної довжини і форми. Своєю назвою вони зобов'язані англійському слову tip, що означає «кінчик» або «наконечник», а їх конструкція передбачає наявність двох частин. Перша створює вільний край нарощуваного нігтя, тоді як друга забезпечує контакт з натуральною поверхнею, з-за чого має значно менші за довжину і товщину.

Для виготовлення тіпсів застосовують матеріали, які органічно поєднують міцність і еластичність – якості, що забезпечують тривале носіння накладних нігтів.

Що стосується походження розглянутих виробів, то перші згадки про них йдуть корінням в глибоку стародавність. Такими накладками користувалися ще в Стародавньому Єгипті: там їх виконували з пергаменту, дорогоцінного каміння, слонової кістки та інших матеріалів. Починаючи з 70-х років минулого століття тіпси стали робити з полімерів – з'єднань, оптимально підходять для вирішення даної задачі.

Використання накладок з ABS-пластика, полифлекса або нейлону дозволяє отримати штучні нігті з відповідною клієнту формою, ідеальною поверхнею і бажаним оформленням. За умови дотримання основних правил нарощування такі вироби тримаються від 3 до 4 тижнів, привертаючи до себе захоплені погляди оточуючих.

Плюси і мінуси

Як і будь-яка інша процедура, нарощування нігтів за допомогою тіпсів має свої переваги і недоліки. З переліком перших можна ознайомитися нижче.

 • За допомогою накладок можна домогтися бажаного результату навіть за умови, що натуральна нігтьова пластина має мінімальну довжину.
 • Враховуючи навантаження, з якими доводиться стикатися стресовій зоні нарощених нігтів, вона може тріскатися і навіть ламатися, що особливо актуально при неякісному її зміцненні. Застосування накладок дозволяє уникнути цієї неприємності.
 • Нарощування нігтів за допомогою тіпсів не відрізняється складністю, чого не можна сказати про використання форм. Для успішного виконання процедури із застосуванням накладок особливі навички не потрібні (за рідкісним винятком), що робить необов'язковим відвідування профільного спеціаліста.
 • Використовуючи тіпси, можна створювати складні форми нігтьових пластин з максимальною легкістю.

Крім того, пошкодження накладки найчастіше призводить до її відклеювання без небезпечних наслідків для натуральної пластини – на відміну від нігтів, нарощених допомогою форм.

Що стосується недоліків описуваних виробів, то головною з них є «шаблонний» зовнішній вигляд. Незважаючи на якісне виконання тіпсів, вони виглядають менш натурально, ніж нарощені за допомогою форм нігті. Інший відчутний мінус накладок – велика товщина кінчика, з-за якої вони не подобаються окремим представницям прекрасної статі. А також деякі дівчата зазначають, що такі вироби часто відклеюються. Вважати дану проблему характерною не слід, так як вона обумовлена використанням неякісного клею і іншими грубими порушеннями з боку виконавця.

Види

Для успішного нарощування нігтьових пластин виробники пропонують безліч різновидів тіпсів, що дозволяє знайти виріб, яке ідеально підходить специфіку ситуації. До основним критеріям, що дозволяють класифікувати такі накладки, належать кілька моментів.

 • Контактна зона (КЗ). Вироби, що розрізняються за даним принципом, бувають глибокими, укороченими і безконтактними. Вибір конкретного варіанта визначається розміром нігтьової пластини: наприклад, для маленького ложа потрібні накладки з мініатюрною КЗ.
 • Форма. В залежності від своїх уподобань клієнтка може вибрати класичні, кутові, прямі, завужені і інші варіації тіпсів. Найпоширенішою є перша різновид, форма якої максимально близька до натуральної. Популярна і «американка», що володіє більш вираженим вигином.
 • Призначення. Крім універсальної варіації, застосовуються накладки для роботи з проблемними нігтями і деякі інші, менш затребувані різновиди.
 • Розмір. Стандартна класифікація за даним принципом передбачає використання 10 варіантів виробів (чим менше число, тим дрібніше накладка). Керуючись такими підказками, можна знайти відповідні тіпси з мінімальними тимчасовими витратами.
 • Колір. Найбільшим попитом користуються вироби, що мають природний тон, прозорі і декоровані накладки, а також тіпси для виконання французького манікюру.

Окрему увагу варто приділити використовуваних матеріалів, в якості яких найчастіше виступає різну сировину.

 • ABS-пластик. Є самим популярним, що пояснюється його чудовою пружністю і якісним зчепленням з натуральною поверхнею. Особливо часто його застосовують при виготовленні класичної різновиди накладок.
 • Нейлон. Основні переваги розглянутого матеріалу – еластичність і стійкість до сильних механічних впливів. Єдиним мінусом нейлонових тіпсів є складність закріплення, вимагає наявності відповідних навичок у виконавця.
 • Полифлекс. Популярність цього матеріалу пояснюється його пружністю і стійкістю до агресивних хімічних сполук. Варто відзначити і хороший контакт, який виникає при зчепленні накладок з полифлекса з натуральними нігтями.

Особливою різновидом описуваних виробів є рідкі тіпси. На відміну від інших накладок їх не кріплять до пластин, а використовують як верхні форми для штучного подовження нігтів. Застосування таких виробів дозволяє формувати вигини з меншою кількістю ускладнень, ніж при стандартному гелевому нарощуванні.

Правила вибору

Існує кілька правил придбання накладних нігтів, дотримання яких дозволяє досягти найкращого результату.

 • Щоб тіпси виглядали більш природно, бажано вибирати вироби з найменшою товщиною.
 • Одним з головних якостей, якими повинен володіти матеріал вакансій виробів, є еластичність. Ігнорування цієї умови призводить до купівлі тіпсів, що мають схильність до розтріскування.
 • Щоб нарощені нігті мали ідеальний вигляд, придбані накладки повинні оптимально відповідати. А також фахівці радять враховувати особливості планованого оформлення допомогою підбору виробів відповідного кольору.

Крім цього, покупцеві не варто акцентувати увагу на виробах сумнівного походження. Часто вони виконуються з матеріалів, що не відповідають вимогам безпеки, що може стати причиною розвитку алергічних реакцій і інших проблем зі здоров'ям.

Як правильно користуватися?

Для того щоб гарантувати якісне наклеювання тіпсів, так само як і їх зняття, досить ознайомитися з наведеними нижче рекомендаціями.

Як клеїти?

Перед тим як приступати до моделювання накладки, її необхідно надійно приклеїти до натурального нігтя. Дана процедура передбачає виконання кількох дій.

 • Підібрати вироби, оптимально відповідні преображаемым нігтям. Такі накладки повинні повністю закривати натуральні пластини, щільно прилягаючи до них.
 • Наклеїти тіпси. Для початку потрібно нанести клей на внутрішню поверхню накладки, «озброївшись» невеликий пензлем. Далі можна прикладати тіпси, дотримуючись кут в 45° по відношенню до краю натуральної пластини, плавно опускаючи їх. На завершення залишається щільно притиснути використовувані вироби, почекати 10 секунд і видалити зайвий клей манікюрної серветкою.
 • Обрізка накладок. Дана операція передбачає застосування спеціального інструменту – типсореза. Проводити її слід так, щоб на оброблюваному виробі залишався невеликий запас, необхідний для спилювання.

По закінченні обрізки потрібно виконати акуратну обробку країв тіпсів і ліній переходу за допомогою жорсткої пилки. Результатом цієї дії повинна стати гладка поверхня пластини, що не передбачає наявності помітних вад. Далі залишається видалити пил з нігтя, використовуючи для цього широкий пензлик.

Як зняти в домашніх умовах?

Незважаючи на те що тіпси можна носити досить довго, їх все одно доводиться знімати – внаслідок відростання нігтів або з причини заміни обридлого покриття. Оптимальним рішенням даної задачі є використання відповідної рідини, присутньої на полиці будь-якого спеціалізованого магазину.

Такий засіб ефективно розм'якшує штучні матеріали, сприяючи безпечного зняття накладок. Для цього достатньо невеликої кількості даної рідини, які потрібно нанести на нігті і почекати (тривалість процедури залежить від особливостей застосовуваного складу).

Якщо ж спеціального засобу немає, знімати тіпси можна за допомогою ацетону. Занурювати в нього нігті не рекомендується, а тому обробку бажано проводити за допомогою ватних дисків, ретельно просочених даним засобом. Для досягнення необхідного результату накладки потрібно обертати не тільки зазначеними виробами, але й фольгою. Деякі представниці прекрасної статі пропонують рятуватися від тіпсів за допомогою занурення рук в ємність з гарячою водою. Ефективність даної методики визначається двома основними факторами – загальною тривалістю процедури і якістю використовуваного клею.

Завершальним етапом всіх описаних вище процедур є обробка нігтьових пластин живильним маслом.

Ідеї дизайну

Досвід показує, що вибір відповідного варіанта оформлення накладних нігтів є не тільки важливим, але і дуже захоплюючою задачею. Розглянемо найбільш примітні ідеї дизайну, використовувані при роботі з типсами.

 • Відмова від однотонного оформлення. Щоб зробити нігті по-справжньому оригінальними, потрібно вибирати менше прозаїчні комбінації.
 • Для додання пластин неординарності можна використовувати стрази і заклепки, блискітки і етикетки, фольгу та інші декоративні елементи.
 • Одним з найпопулярніших дизайнерських рішень є фарбування нігтів в різні кольори і відтінки, а також комбінації глянсових і матових покриттів.
 • Оформлення накладок може відповідати пори року. Влітку актуальним яскравий і барвистий дизайн із зображенням квітів і тропічних фруктів, а для зими підходять варіації, пов'язані з новорічними святами.

Окремої уваги заслуговують французька, матова і мармурова різновиди дизайну, підходящі для виконання манікюру в будь-який час року. Відзначити варто і самобутні об'ємні композиції, які перетворюють нігтьові пластини в повноцінне твір мистецтва.

Робимо манікюр покроково

Виконуючи нарощування нігтів за допомогою тіпсів, бажано дотримуватися певного алгоритму.

 • Обробити руки знезаражувальним засобом, що перешкоджає розвитку патогенної мікрофлори.
 • Змастити пом'якшує кутикулу складом, обережно відсунувши її апельсиновою паличкою, і виконати ретельне знежирення нігтьової пластини.
 • Обробити вільний край нігтя стандартної пилою (в результаті повинен залишитися маленький кінчик). Після потрібно прибрати блиск з пластини, щоб її поверхня набула матово-молочний відтінок. Дана операція виконується за допомогою круглої пилки і не повинна зачіпати кутикулу.
 • Прибрати пил з оброблюваного нігтя і приступити до наклеювання типса, детально описаного в одному з попередніх розділів.
 • Нанести на поверхню накладки сцепляющую базу (праймер). Після того як це засіб повністю висохне, необхідно нанести рівний шар моделюючого матеріалу і просушити його під УФ - або LED-лампою.
 • Покрити поверхню другим шаром гелю, утворюючи вигин в КЗ, і повторно обробити ніготь під лампою.
 • Зняти липкий шар за допомогою відповідного засобу, після чого взяти пилку і надати нігтям потрібну форму, позбавляючи його від наявних дефектів.
 • Виконати обробку пластини бафом, усунути пил і приступити до нанесення декоративного покриття.

Після змащування кутикули живильним маслом описувану процедуру можна вважати успішно завершеною.

Догляд за нігтями після тіпсів

Щоб відновити здоров'я і естетичний вигляд нігтів після нарощування з використанням накладок, бажано:

 • наносити живильні масла на кутикулу не рідше, ніж раз на тиждень;
 • додати пластинам заокруглену форму і зменшити їх довжину;
 • відсувати кутикулу за допомогою палички, відмовившись від її видалення;
 • регулярно обробляти нігті і навколишню шкіру кремом для рук;
 • робити 10-хвилинні теплі ванночки з використанням молока і натурального оливкового масла, що забезпечують відбілювання і зволоження.

А також необхідно виконувати щоденну полірування нігтьових пластин – процедуру, яка стимулює кровообіг і сприяє їх зростанню.

Підводячи підсумок, залишається констатувати, що тіпси підходять більшості дівчат і жінок, які не можуть похвалитися міцними від природи нігтями. Такі вироби дуже практичні і можуть успішно застосовуватися в домашніх умовах, стаючи ефектним доповненням образу кожної своєї власниці.

Як виконати нарощування нігтів на типсах, дивіться у відео нижче.