Особливості нарощування зламаного нігтя

Практично кожна жінка про красивий манікюр і довгих нігтях. Але іноді трапляються неприємності, і в самий невідповідний момент ніготь може надломитися. Ходити зі зламаним нігтиком не тільки не дуже естетично, але і незручно, а іноді й болісно. Як можна наростити зламаний ніготь, можна його полагодити?

Що робити, якщо зламався ніготь?

Зламаний ніготь – це маленька трагедія в житті жінки. Є кілька варіантів, що робити в даній ситуації, щоб позбутися дискомфорту і зберегти довжину манікюру:

  • обрізати всі нігтики під довжину зламаного;
  • спробувати полагодити ніготь самої в домашніх умовах;
  • звернутися до майстра нейл-індустрії.

Вибір рішення проблеми залежить не тільки від особистих уподобань, але і від серйозності поломки. Так, ремонтувати ніготь, який зламаний більше ніж на третину, недоцільно, так як конструкція буде нетривкою, незабаром нігтик все ж відлетить. Якщо тріщина невелика, то можна спробувати накласти латку. Такий спосіб підійде в тому випадку, якщо тріщина неглибока і з'явилася по лінії «посмішки».

Якщо ж ніготь відламався під самий корінь, краще звернутися до майстра манікюру, тоді професіонал допоможе вам наростити потрібну довжину за допомогою типс або використовуючи звичайний гель. Але є процедури, які ні в якому разі не можна проводити. Наприклад, заклеювати тріщину за допомогою супер-клею. Даний матеріал містить агресивні речовини, які, потрапляючи на нігтьову пластину, роз'їдають її, травмуючи поверхню ще більше. Даний матеріал можна використовувати тільки на акрилових типсах.

Якщо нігтик відламався і травмував шкіру, то ні в якому разі не можна для обробки тріщини використовувати засоби з вмістом ацетону, так як ця речовина не повинно потрапити в рану. Якщо тріщина невелика, не варто відкладати ремонт, так як вона може піти далі. Тоді відновити ніготь самостійно, не вдаючись до послуг професіоналів, вам не вдасться.

Ремонт нігтика у себе вдома

Якщо тріщина на нігті утворилася збоку, можна спробувати заклеїти її. Така процедура допоможе зберегти довжину манікюру до того моменту, коли ви зможете відвідати салон. А якщо поломка невелика, то це дозволить відростити ніготь, не обрізаючи його.

Для ремонту необхідно виконати наступні маніпуляції.

  • Обробити ніготь дезінфікуючим складом. Для цього можна скористатися перекисом водню, розчином хлоргексидину або іншим антисептиком.
  • Відшліфувати тріщину за допомогою полірувальної пилочки. Нігтик повинен стати рівним, він не повинен ні за що чіплятися.
  • Приготувати заплатки. Для цього скористаємося шматком тонкої тканини, спеціальним тряпочным скотчем або пакетиком для чаю. Розмір першої заплатки повинен бути трохи більше, ніж параметри тріщини. Друга ж повинна відповідати розміру нігтьової пластини.
  • Скористайтеся клеєм для типс. Його потрібно нанести на нігтьову пластину і на латку меншого розміру. Приклеїти тканина, дати трохи підсохнути. Потім покрити поверхню нігтика ще раз і приклеїти більший шматочок тканини. Зверху знову зробити покриття клеєм. Далі потрібно відшліфувати поверхню нігтя за допомогою бафа і оформити бажаний дизайн

Нарощування

Якщо нігтик зламався, але при цьому залишився вільний край, то нарощування проводиться звичайним способом. Якщо ж ніготь зламався під корінь, а подушечка пальця сильно виступає над пластиною, то технологія нарощування тут трохи зміниться. Так як акрилові тіпси зараз практично не використовується для збільшення довжини манікюру, то наростити отломанный ніготь можна і гелем. Для цього спочатку потрібно підготувати нігтик.

Якщо при поломці нігтьової пластини у вас травмувалася шкіра, то спочатку потрібно загоїти рану. Для цього слід відстригти ніготь по лінії тріщини, обробити дерму антисептиком. Далі слід зупинити кровотечу. Притисніть рану ватним диском і потримайте кілька хвилин. Помістіть палець спочатку в холодну воду і потримайте там 15 хвилин. Це допоможе зменшити больові відчуття. Потім перемістіть палець в теплий розчин кухонної або морської солі (на 1 л води додайте чайну ложку солі). Ця процедура прискорить підсушування рани.

Промокніть руки сухим рушником і накладіть мазь з антибіотиком, заклейте рану пластиром. Залишити ніготь мінімум на три доби, щоб рана затягнулася, після можна буде переходити до нарощування. Робимо манікюр: прибираємо птеригий, зрізаємо кутикулу, поліруємо шкіру навколо нігтя. За допомогою бафа знімаємо з нігтьової пластини глянсовий блиск. Знежирюємо і наносимо праймер, даємо поверхні висохнути протягом 20 секунд.

Тепер накладаємо гель. Для цього за допомогою пензля розтягуємо шар на сам ніготь, а також на піднесену подушечку над ним. Даний шар повинен ідеально вирівняти нігтьову пластину, а також створити вільний край, за який згодом можна буде закріпити форму. Гель просушуємо в лампі. За допомогою металевого пушера відокремлюємо шкіру від гелю.

Встановлюємо паперову форму. Тепер можна сконструювати необхідну довжину і форму майбутнього нігтя. Для цього можна скористатися будь-яким гелем-скульптором, будь то прозорий або кольоровий матеріал. Знову сушимо в лампі. Наносимо дизайн на нарощений ніготь і закріплюємо його фінішним гелем. Тепер у вас знову красиві нарощені нігті необхідної довжини.

Про те, як зробити ремонт зламаного нігтя, дивіться у відео нижче.