Особливості нарощування нігтів акрилом

Вирішивши наростити нігтики, багато жінок починають вибирати між акрилом та гель-лаком. Обидва способи мають своїми плюсами і мінусами, однак акрил все ж зручніше для застосування в домашніх умовах. До того ж його простіше знімати, а найпростішу коригування вийде виконати без залучення фахівця.

Особливості і техніки нарощування

Існує два основних способи нарощування акрилових нігтів: на формах і типсах. В першому випадку система ґрунтується на використанні паперових або металевих підкладок.

Як можна здогадатися, перші є одноразовими, а другі – багаторазовими. Підкладка закріплюється на краю нігтя і знімається після завершення процедури. Саме на форми і наноситься акрил, формує продовження природних нігтів.

Форми існують верхні і нижні, причому перші найчастіше рекомендуються для новачків. При використанні верхніх форм акрил розміщується на виїмці підкладки, а потім притискається до підготовленого нігтя. При використанні нижніх форм підкладка відразу ж фіксується під нігтем.

форми
тіпси

У ситуації з типсами штучні нігтики наклеюються на справжні, а потім вже покриваються акрилом та подальшими покриттями. Так як тіпси виробляються різних форм і розмірів, з їх допомогою можна швидко і просто міняти «манікюрний образ». Плюси такого способу полягають у тому, що зберігається здоровий стан природних нігтьових пластин, і сама процедура не займає багато часу. Красиві нігтики вдасться отримати менш ніж за годину, але, на жаль, тонких і загострених пластинок очікувати не варто. Найбільше тіпси підходять для овально-квадратних нігтів, володіють достатньою шириною.

Саме акрилове покриття формується завдяки змішанню акрилової пудри та рідкого мономеру. Виникає маса твердне завдяки тепловому впливу приблизно за 5-7 хвилин. Проте ідеальна міцність, придатна для повсякденного «шкарпетки», виникає лише через 2-4 години після проведення процедури.

Важливо згадати, що якісний акрил не містить у своєму складі токсичних метилметакрилатов, послаблюють яким-небудь чином стан нігтів. Якщо вчасно проводити корекцію, то акрилові нігті прослужать аж до декількох місяців.

Переваги і недоліки

Акрилове нарощування дозволяє зробити природно-виглядають нігтики завдяки еластичності матеріалу. Вони будуть тонкими, але при цьому стійкими і здатними прослужити досить довше, ніж той же гель. Акрилове нарощування можна самостійно зняти за допомогою певного розчину і відновити будь-які порушення. Крім того, цей вид покриття не обмежує можливості використання різних технік і реалізації дизайнів. Нарешті, варто згадати, що акрилові нігті не піддаються температурним коливанням, тому не варто побоюватися їх поломки при переході з теплого приміщення в холодне.

На жаль, у акрилу існують і деякі недоліки. До нігтя зовсім не надходить нігтик, проте він разом з нарощеним краєчком набуває специфічний запах, неприємний багатьом клієнткам. Під час процедури він може заподіювати дискомфорт, але через кілька годин нігті все ж перестають пахнути. Ймовірно виникнення алергічної реакції, додатково тимчасово може пропасти натуральний здоровий блиск пластини. Нарешті, процедура акрилового нарощування досить складна.

Основні відмінності від інших технік

Акрилове нарощування відрізняється від нарощування гелем самою технологією. В результаті виходять більш тонкі, але міцні пластинки. До того ж гель боїться перепаду температур, а акрил до них не сприйнятливий. Значна різниця полягає і в демонтажі нарощених нігтів. У разі гелю робити це доведеться у фахівця, відпилюючи матеріал, що може бути досить небезпечним для природного кератину. Крім того, самостійно виправити помилку не вийде – гель потрібно повністю знімати, після чого все робити заново.

Необхідний інвентар і матеріали

Для виконання акрилового нарощування необхідно підготувати базовий набір інструментів, який для цього буде потрібно. Основна процедура буде виконуватися акриловою пудрою, для якої, звичайно ж, знадобиться кисть. Завдяки мономеру акрилове покриття стане міцним, а знежирювачах підготує поверхню до подальшого нанесення шарів.

Обробляти пластинку належить і базою, що представляє собою безкислотний праймер.

Крім цього, будуть потрібні всі компоненти гігієнічного манікюру, тобто пилочки, дерев'яна паличка, ножиці, щипчики, баф і інші необхідні предмети.

безкислотний праймер
акрилова пудра

Покрокова інструкція

Нарощування нігтів акрилом з типсами починається з того, що вони досить коротко постригаются. Технологія передбачає обробку поверхні дрібної пилкою або бафом до шорсткості з метою забезпечити краще зчеплення з іншими матеріалами та подальше знежирення. За допомогою апельсинової палички потрібно прибрати кутикулу, а також видалити птеригий (нижній шар кутикули). Вибравши підходящий розмір і довжину тіпсів, що підходить по ширині і опуклості природного кератину, потрібно намазати зсередини кінчик одного з них клеєм і притиснути на 20 секунд до нігтя. Правильно перед цим буде додатково знежирити поверхню за допомогою спеціального спиртового кошти.

Обробивши обидві руки, необхідно обрізати надлишки, зачистити зайвий блиск до білого матового кольору і постаратися зробити кордон невидимою. Якщо в цей момент з'явилася пил, то її варто змахнути спеціальною щіточкою. Слідом кожен нігтик знежирюється, покривається праймером і залишається до повного висихання. За допомогою кисті, акрилу і мономера починається поступова обробка рук. Інструмент мачає в зміцнюючий розчин, а потім – у акрил таким чином, щоб утворився кулька, після чого покриття формується на мізинці з його кінця до лунки.

Зручніше буде викласти три кульки по довжині всього нігтя: найменший – у лунки, найбільший – посередині і проміжний – з краю, після чого пензликом потрібно сформувати ніготь. Коли нігті просохнуть, можна усунути виниклі нерівності, сформувати нравящуюся форму нігтика і покрити поверхню олією.

У тому випадку, коли нарощувати належить на нижні форми, процес проходить трохи інакше. Руки обов'язково дезінфікують, після чого пилкою вирівнюють поверхню нагідок. Прибравши з'явилася пил спеціальною щіточкою, потрібно відсунути кутикулу з птеригием і покрити ніготь праймером. Після його висихання надівається на палець форма, згинається і фіксується в серединній частині. Кінці підкладки повинні бути з'єднаними, але не закритими.

Слідом поверхню знову покривається праймером, після чого прямо на форму викладається біла акрилова горошина, яка є сумішшю мономеру і акрилової пудри. За допомогою лікві і пензлики промальовується крайня дуга. Поряд з кутикулою кладеться рожева горошина акрилу.

Всі поверхні в підсумку повинні бути рівними, але кольори (рожевий і білий) практично не можуть стикатися.

Коли все просохне, форму слід прибрати. Ніготь шліфується, змащується маслом і покривається топом.

Користуватися можна і верхніми формами. Нігтьова пластинка обробляється таким же способом. Беруться верхні форми, і на кожну потрібно розмістити три акрилових горошини і рівномірно розподілити їх. Підкладка з акрилом переноситься на ніготь. Надлишки відразу ж ховаються дерев'яною паличкою, і нарощений ніготь фіксується від 7 до 10 хвилин.

Після цього форму потрібно зняти, а пилкою нігтьову пластинку довести до досконалості. Кутикула покривається маслом.

Поради по догляду

Нарощені нігті акрилом не вимагають надмірно складного догляду. Раз в дві або три тижні необхідно проводити домашню корекцію, в яку входить оформлення довжини і форми нігтика і обробка кутикули. Крім цього, якщо між лунулой і акрилом з'явилися порожнечі, то їх необхідно ліквідувати. Перші кілька днів після безпосереднього нарощування не рекомендується проводити багато часу за комп'ютером або займатися діяльністю, яка створює навантаження для кінчиків пальців.

Видаляти акрилові нігті потрібно за допомогою спеціальних розчинів, які не мають у своєму складі ацетону.

Ідеї дизайну

Самим популярним дизайном для акрилових нігтів є френч. У цьому випадку використовуються пудри трьох видів: біла, світло-рожева і камуфлюється.

камуфлює
світло-рожевий
білий

Застосовуються при акриловому нарощуванні і різноманітні кольори. Наприклад, створюється контрастний кольоровий краєчок, або робиться градієнт.

За допомогою акрилових фарб і пензлика з синтетичного ворсу поверх можна нанести різноманітні витончені зображення.

Особливою популярністю користується ліплення – на акрилових нігтики формуються об'ємні елементи. Як правило, поверхню покривають різноманітними візерунками, природними елементами, символами і квітами.

Відгуки

Якщо говорити про думках жінок, опробовавших цей вид нарощування, то багато згадують той факт, що його досить легко здійснити самостійно. Для цього не доведеться купувати спеціальну лампу. Нігтики виходять стійкими і досить гарними, тому немає необхідності переживати, що вони зіпсуються при виконанні різноманітних домашніх справ.

Акрил застигає швидше, ніж гель, тому новачкам все ж радять спочатку кілька разів потренуватися з іншим матеріалом і відточити техніку. До того ж матеріали для такої процедури коштують досить дорого, тому буде прикро переводити їх просто так. Той факт, що знімаються акрилові подовження тільки за допомогою ножиць, може бути як плюсом, так і мінусом.

З часу акрил зазвичай носиться до чотирьох тижнів. Набагато більшою популярністю користуються форми, так як тіпси іноді відпадають через неякісного клею. Крім того, деякі жінки відзначають, що після використання акрилової пудри їх нігтики стали більш міцними і навіть здоровими, а поломки пластини і розшарування припинилися.

Про те, як зробити ліплення акрилом на нігтях, ви дізнаєтесь із наступного відео.