Характеристика чоловіки Лева, народженої в рік Собаки

Чоловік Лев, народжений у рік Собаки – це природжений лідер, який любить підвищену увагу до своєї персони. Цей хлопець володіє сильним характером. Він завжди впевнений у собі й у власних силах, тому Лев-Собака легко домагається бажаного.

Характеристика

Чоловік у такому поєднанні знаків – досить надійний чоловік, який завжди відповідає за свої слова. Представника цього знака Зодіаку цілком можна назвати порядною людиною у всіх відношеннях. Саме за такі якості його цінують і люблять знайомі, друзі та близькі.

Цьому чоловікові притаманні такі риси характеру, як доброзичливість і чуйність. З усіма оточуючими людьми Лев-Собака намагається бути чесним. Цей чоловік дуже емоційний, але він здатний на необдумані вчинки.

Лев-Собака з тих чоловіків, які добре думають, а вже потім говорять або діють.

Чоловік Лев-Собака – це справжній лідер. Свої лідерські якості починає виявляти ще в дитинстві. Завжди і скрізь цей хлопець прагнути до того, щоб бути кращим. Спочатку вибирає собі престижну роботу, оскільки вірить у те, що саме вона принесе неймовірний успіх і те грошове благополуччя, про яку він мріє.

Цей чоловік завжди впевнений у собі і у власній правоті. Свою точку зору завжди буде відстоювати до останнього. Часом Лев-Собака проявляє надмірна впертість, і навіть відчуваючи, що був неправий, все одно наполягає на своєму. А все тому, що як чоловік, народжений під знаком Зодіаку Лев, він не любить програвати.

Такий чоловік завжди і в усьому шукає справедливість. З цієї причини хлопець намагається оточити себе чесними і працьовитими людьми. Якщо хтось з його оточення зважиться на обман або зрада, то таку людину Лев-Собака просто викреслить з життя і не пробачить ніколи.

Лев-Собака по натурі своїй кар'єрист. Чоловік прагне зробити запаморочливу кар'єру не тому, що працелюбний або обожнює свою професію, а тому що хоче жити в достатку. Тільки добившись фінансового благополуччя, цей чоловік зможе відчути себе по-справжньому сильним, вільним і щасливим. При цьому важливо відзначити, що Лев-Собака дуже щедрий по відношенню до близьких і друзів. Завжди із задоволенням витрачає гроші на подарунки та сюрпризи для своїх рідних.

Егоїстичність і надмірна самовпевненість – саме ці риси характеру можна віднести до його недоліків. Цей чоловік не вміє визнавати власні помилки і зовсім не вміє працювати над собою. Почувши критику на свою адресу, Лев, Собака стає агресивним, але зовсім не розуміє того, що потрібно отримати для себе з цього урок.

Цьому чоловікові потрібно навчитися бути більш стриманим і хоча б іноді прислухатися до того, що думають про неї оточуючі.

Які вони друзі?

Хлопець Лев, народжений у рік Собаки – це найкращий і відданий друг. У самого ж довгого життя буде не так багато друзів, тому що до багатьох людей Лев-Собака ставиться насторожено. Цей чоловік не дозволить себе використовувати, тому серед друзів виявляються такі ж чесні, чуйні та віддані люди.

Собака-Лев завжди готовий прийти на допомогу своєму другу. Він готовий зірватися з дому навіть серед ночі, якщо комусь із друзів знадобиться його допомога. Цей хлопець не тільки чуйний, але й справедливий. Друзі цінують представника цього знака Зодіаку за те, що той завжди справедливий у всьому. Він прямо говорить друзям про їх недоліки, допомагає порадою, допомагає стати краще. Якщо серед ваших друзів виявився хлопець Лев, народжений у рік Собаки, то цінуєте таку дружбу і будьте впевнені в тому, що такий друг вас не зрадить ніколи.

Поведінка в любові і шлюбі

До особистих відносин і до шлюбу цей чоловік ставиться з усією серйозністю. Для чоловіка Лева, народженої в рік Собаки, особисті стосунки, шлюб – це головне джерело щастя. Завоювати його любов і увагу не складе особливих труднощів у тому випадку, якщо дівчина буде відповідати всім вимогам цього хлопця.

Цей чоловік дуже любить перебувати у стані закоханості. Йому подобається робити божевільні вчинки заради коханої, подобається влаштовувати романтичні побачення і сюрпризи.

Якщо Лев-Собака щиро закохається, то обраниця стане найщасливішою дівчиною на світі.

В особистих стосунках для цього хлопця дуже важливо відчувати, що дівчина його любить, що вона в ньому потребу. Коли Лев-Собака відчуває себе потрібним і бажаним, то, відповідно, відчуває себе щасливим. В оточенні хлопця завжди досить дівчат, які готові бути поруч з ним, але далеко не всі з них відповідають високим вимогам. Обраниця такого чоловіка повинна бути готова до того, що Лев-Собака дуже любить свободу. Тому, якщо дівчина готова надавати йому свободу і повністю довіряти, то є висока ймовірність того, що саме вона стане його дружиною. До речі, Лев, Собака здатний на зраду. Свобода для нього – це особистий простір, це можливість вільно зустрічатися з друзями і займатися улюбленим хобі.

В шлюбі, по відношенню до дружини, Лев-Собака буде чуйним, уважним і турботливим партнером. До сімейним відносинам і до своїх зобов'язань цей чоловік ставиться з усією серйозністю. Тому дружина Лева-Собаки може бути впевнена в тому, що цей чоловік завжди буде піклуватися про сім'ю, і буде намагатися гідно їх забезпечувати.

Лев-Собака завжди готовий допомагати дружині по господарству. Чоловік спокійно ставиться до прибирання і готування, і завжди готовий взяти на себе ці зобов'язання, якщо потрібно. При цьому дружина Лева-Собаки повинна пам'ятати про те, що цього чоловіка треба постійно хвалити. Щодня чоловік повинен чути підтвердження того, що він найкращий.

У сімейних відносинах Лев-Собака також прагнути бути лідером. Тому всі важливі питання буде вирішувати самостійно або спільно з дружиною. До дітей чоловік ставиться з великою любов і ніжністю. Малюки стають для нього сенсом життя і заради них представник цього знака Зодіаку готовий піти на все.

Лев-Собака буде дбайливим батьком.

Сумісність

Ідеальні відносини Лев-Собака може побудувати з жінкою, народженої під знаком Зодіаку Лев. Саме вона буде розуміти його, і закривати очі на важкий характер Лева-Собаки.

А також можуть скластися стосунки з жінкою, народженої під знаком Риби. Такі жінки володіють легким характером, завдяки чому легко уживаються поруч з Левами.

Жінка Близнюки теж зможе знайти підхід до гордого Лева. Вона зможе скласти Леву-Собаці гідну пару, і разом вони будуть щасливі.

Відповідні імена

Ім'я дитини Лева-Собаки повинно відповідати характеру. Наприклад, відмінно підійде ім'я Антон, яке означає воїн. Хлопчаки з такими іменами відрізняються сильним, але поступливим характером. Завдяки такому імені, з ним легко можна буде домовитися.

Їм відмінно підійде ім'я Арсеній, що означає мужній чоловік. Якщо маленького Лева-Собаку назвати Богданом, то в майбутньому хлопець завжди легко буде домагатися своїх цілей. Ім'я Костянтин допоможе дитині проявити свої творчі та організаторські здібності.

А ім'я Кирило допоможе стати йому лідером у будь-якій справі.

Знамениті представники

Серед знаменитостей дуже багато чоловіків, які народилися під знаком Зодіаку Лева і в рік Собаки. Наприклад, це знаменитий композитор Клод Дебюссі, письменник Гі де Мопассан, політик Білл Клінтон, скульптор Генрі Мур, актор П'єр Рішар і багато інших.

Детальніше про чоловіка Льва ви дізнаєтесь із наступного відео.