Характеристика жінки Лева, народженої в рік Кабана

Дівчина, народжена в рік Свині, під зодіакальним знаком Лева, сповнена протиріч. Але так однозначна її характер? Розглянемо всі особливості таких особистостей.

Характеристика

З самого дитинства люди з поєднанням Лев-Кабан мають дуже насичене подіями життя. В них поєднується тяга до пригод і тонка душевна організація, мужність і ранимість. Це дуже різнобічні і талановиті особистості. Однакових успіхів можуть домогтися як в духовному, так і в матеріальному аспекті життя. Лев має прагматизмом, інтуїцією і вольовими якостями лідера, в той час як Свиня наділяє їх ідеалізмом, непередбачуваністю, романтизмом.

Взагалі, народжені в рік Кабана не прагнуть комусь щось доводити, їм важлива внутрішня гармонія і єднання з природою. Такі жінки здатні різко змінити свої цілі і всю свою життя, поміняти роботу, місто і навіть країну в одну мить. В той же час вони не здатні йти «по головах» і швидше будуть задовольнятися у всьому другими ролями, ніж підуть на угоду зі своєю совістю та принципами.

Зовні Левиці-Кабани дуже приємні і привабливі, легко знаходять друзів як серед свого, так і протилежної статі. Дуже цінуються оточуючими за життєрадісність, нескінченний позитив і вміння завжди підтримати близьких, прийти на допомогу друзям. Цих жінок не лякають проблеми, вони з головою кидаються в їх рішення, якими б важкими вони не були.

Відносини в родині й на роботі

У родині жінки, народжені в рік Свині, дуже цінують особистий простір і свободу. І це відчуття себе і світу не здатний змінити ні один, навіть самий коханий і люблячий чоловік. Вони виконують всі домашні і подружні обов'язки, але при першій же нагоді з задоволенням сходять на концерт або виставку замість збирання або прасування. При цьому Леви – одні з найбільш вірних партнерів серед усіх зодіакальних знаків. Вони здатні слідувати принципам моногамії протягом всього життя, однак це вірно лише в разі збереження почуттів. Якщо любов пройшла – Леви-Свині першими покинуть «потопаючий корабель», їх ніщо не втримає.

Відносини з дітьми у цих жінок не завжди складаються добре. Дуже часто мами Левиці занадто скрупульозно вивчають свою дитину на предмет дефектів і схильні до негативних оцінок. Однак робота над собою дозволить згладити ці негативні риси характеру.

У кар'єрі, незважаючи на виражені лідерські якості, Леви-Кабани частіше стають виконавцями. У них немає маніакального бажання злетіти по кар'єрних сходах.

Фінансове становище стабільне, однак цей знак схильна до необдуманих і великих витрат, тому краще, якщо керувати фінансами буде допомагати професіонал або близький родич.

Як завоювати симпатію?

Жінка Левиця-Кабан дуже цінує у чоловіках щирість і простоту. Для того щоб звернути на себе увагу цього знаку не потрібно робити нічого надприродного – достатньо буде букета квітів, вчасно сказаного компліменту, і Левиця вже не зведе з чоловіка зацікавлених очей. Однак такі жінки не завжди здатні розгледіти потенційного нареченого відразу, тому слід виявити певну наполегливість і послідовність. Кабани дуже люблять компліменти і самі з охотою їх роблять. Не вийде і обдурити жінку Свиню, брехня вони відчувають за версту і відразу рвуть відносини.

Левиці-Кабани – шукають натури. Вони не обмежені в своєму потенціалі, ні в прагненнях, що дозволяє їм реалізувати себе практично в будь-якій сфері. Вони чесні, справжні, відкриті, мають свої непохитні принципи та в оточуючих людях цінують ті ж якості. Життя поруч з такою жінкою не завжди буде простою, але обов'язково виявиться цікавою і яскравою.

Про характер і сумісності жінки-Лева дивіться далі.