Чоловік Козеріг, народжений у рік Свині: характеристика особистості та сумісність в любові

Поєднання таких астрологічних знаків, як Свиня і Козеріг – одне із самих добрих і миролюбних. Його представники мають поступливим характером, здатні на прояв щедрості, турботи й уваги до оточуючих. Козероги, народжені в рік Кабана, завжди стримані і спокійні, їх складно «вивести з себе». Ці чоловіки неухильно слідують своїм цілям і обов'язково їх досягають. Представники такого поєднання зодіакальних знаків шанують сімейні цінності, тому стають прекрасними подружжям і батьками.

Основна характеристика

Чоловік Козеріг-Свиня – дуже допитлива особистість. Він цікавиться тим, як влаштований світ, що вивчає поведінку людей в різних ситуаціях, тому часто займає позицію спостерігача. Представник цих знаків дуже товариський і доброзичливий, часто заводить нові знайомства, але мало кого близько підпускає до себе. Козеріг-Кабан має гострою інтуїцією, відмінно розбирається в людях, хоча нерідко не слухається «внутрішнього голосу», про що потім сильно шкодує, іноді і зовсім «замикаються» в собі, починає сумніватися у всіх оточуючих.

Часто чоловіків Козерогів вважають ранимими, сприйнятливими і мягкохарактерными особами, якими можна легко керувати, але насправді це величезна помилка. Зовнішність і поведінка таких людей може абсолютно не відповідати їх внутрішнього світу і настрою. Однак не варто сприймати це як «гру на публіку» або намагання приховати свої справжні наміри. Таким чином представники цього зодіакального тандему підлаштовуються під ситуацію і намагаються «прищепити» характер співрозмовника. Козероги-Кабани не стануть відвертими з малознайомою людиною і тим більше ділитися власними проблемами.

Хлопець, народжений під знаком Козерога в рік Кабана, здатний адаптуватися до будь-яких умов і ситуацій. Ця здатність дозволяє йому швидко вливатися в нові колективи, знаходити спільну мову з начальством, вирішувати складні проблеми і будувати особисті стосунки. Така особистість може стати відмінним керівником, який приведе до успіху будь-яку компанію, навіть перебуває на межі краху.

Але важливо відзначити, що чоловікові має подобатися те, чим він займається, т. к. нелюбиме і одноманітне справа змусить його занудьгувати і кинути почате.

Кар'єра і фінанси

Як правило, професійна кар'єра Козерога, народженої в рік Свині, складається досить успішно. Він швидко навчається новим навичкам, не боїться складних завдань і добре виконує свої обов'язки, завдяки чому без особливих зусиль піднімається на саму верхівку кар'єрних сходів. Але варто повторити, що представники цього поєднання знаків Зодіаку досягають успіху лише в тому випадку, якщо займаються улюбленою справою.

Кабанам-Козерогам необхідно постійно працювати над собою, розвивати такі якості, як завзятість, наполегливість і цілеспрямованість. Це дозволить набути впевненості у власних силах і перестати боятися труднощів. Починаючи з раннього дитинства хлопчикам потрібно давати більше свободи в діях і виборі.

Ні в якому разі не можна поспішати на допомогу за першим покликом, інакше вони все життя будуть сподіватися на інших людей.

Чоловіки зодіакального тандему Козеріг і Кабан можуть проявити себе у таких сферах:

  • будівництво;
  • архітектура;
  • конструювання;
  • інженерія;
  • сільське господарство;
  • гончарство;
  • теслярство.

Їм подобається створювати щось своїми руками, бачити і відчувати кінцевий результат. До того ж для них важлива чітка постановка завдань і точна послідовність дій. Також Свині-Козерогові підійде робота, в якій потрібно задіяти інтелект, кмітливість, хитрість, спритність і ораторські здібності. Це може бути політика, адміністрування, філософія, юриспруденція, соціологія. А ось від творчих професій краще відмовитися, оскільки вони не принесуть чоловікові належного задоволення як в моральному, так і в фінансовому плані.

Особисті відносини і темперамент

Хлопець Кабан-Козеріг як у любові, так і в дружніх відносинах веде себе стримано, навіть потай. Дівчатам складно зрозуміти його справжнє ставлення до них, адже він не звик висловлювати свої почуття словами. До того ж представник цього поєднання знаків Зодіаку не поспішає робити перші кроки, навіть якщо «по вуха» закоханий. Зазвичай це призводить до того, що дівчина бере ініціативу на себе, але і в цьому випадку, хлопець не поспішає робити якесь рішення або давати однозначну відповідь.

Щоб завоювати серце чоловіка Козерога-Свині, а вже тим більше довести справу до шлюбу, жінка повинна в першу чергу розташувати його до себе, заслужити довіру. Для нього дуже важливі підтримка і розуміння, тому його майбутня обраниця повинна володіти величезним терпінням і мудрістю. Не варто нав'язувати йому свою думку або змушувати робити щось проти волі, навіть якщо це буде єдино вірним рішенням в тій чи іншій ситуації. Крім того, чоловіка цього зодіакального тандему не можна критикувати, оскільки це може повністю відбити в нього бажання робити що-небудь.

У ліжку Козеріг, який народився у рік Кабана, дотримується консервативних поглядів. Він навряд чи погодиться на секс до шлюбу, не стане заводити стосунки на одну ніч. Зрад така особа також не сприймає, тому його дівчина може бути спокійна, навіть якщо коханий допізна затримується на роботі.

Незважаючи на допитливість і відкритість усьому новому, Козеріг-Кабан не любить експерименти в ліжку, хоча і без цього здатний принести задоволення своїй партнерці.

Сумісність з іншими знаками

Найкраща сумісність у хлопців цього зодіакального тандему спостерігається з дівчатами таких знаків, як Телець, Рак, Діва, Терези або Козеріг. А ось з Овном, Скорпіоном, Стрільцем і Водолієм вони навряд чи зійдуться. Досить нестандартні стосунки можуть скластися з Рибою. Звичайно, їх навряд чи можна буде назвати щасливими, оскільки із-за різного світогляду в парі часто будуть виникати конфлікти. Але із-за незрозумілої і непереборної тяги один до одного, навіть після гучних скандалів закохані завжди будуть знаходити спосіб примирення.

Що стосується Східного гороскопу, то Кабану зірки радять обирати жінку, народжену в рік Пацюка, Дракона або Кози. Також можна спробувати побудувати стосунки з представницями знаків Бугай, Кабан або Собака, але лише за умови, що обидва партнера виявлять мудрість і стриманість, щоб досягти взаєморозуміння. Повна несумісність у Кабана-Козерога спостерігається з Тигром, Гадюкою і Мавпою.

Поведінка в шлюбі

Терпінню і витримці Козерога-Свині можна тільки позаздрити. Чоловік готовий багато що пробачити своїм близьким, але зловживати цим не варто, адже рано чи пізно він вирішить, що з нього досить, і прорветься назовні вчиненого інша іпостась цієї особи – зла, вибухова, нещадна і руйнівна. В такі хвилини не варто намагатися заспокоїти розлюченого Козерога, він сам з цим впорається. Домочадцям краще залишити його наодинці з собою або мовчки вислухати те, що у нього «накипіло».

Представники цього зодіакального тандему — чудові сім'янини, турботливі чоловіки і батьки. Для них важливі сімейні узи, тому вони намагаються приділяти увагу не тільки дружині і дітям, але і родичів старшого покоління. Козеріг-Свиня прикладає максимум зусиль, щоб його будинок був повною чашею», а його сім'я ні в чому не потребувала. Ось тільки гонитва за матеріальними благами часто настільки поглинає чоловіка, що він починає проводити на роботі майже весь свій час.

Безсумнівно, така поведінка буде викликати невдоволення у дружини, але вона повинна розуміти, що для чоловіка важливо займатися улюбленою справою і бути добувачем у сім'ї.

В силу своєї зайнятості з дітьми Кабан-Козеріг спілкується не так часто, як їм би хотілося, але при цьому у них складаються довірливі й теплі стосунки. Чоловік завжди готовий вислухати своїх чад, надати допомогу і дати слушну пораду. Крім цього, він завжди із задоволенням грає з ними і не соромиться дуріти навіть на публіці.

Детальніше про чоловіка Козерозі ви дізнаєтесь із наступного відео.