Чоловік Козеріг, народжений у рік Щура: характеристика особистості та сумісність

Чоловік Козеріг-Пацюк наділений працьовитістю і прагненням до добробуту. Ця людина не любить висловлювати свої емоції і уособлює собою спокій і впевненість у будь-якій ситуації. Його особистісні якості залежать від середовища проживання, в якій він виріс. Саме з сім'ї він бере найпотрібніші риси.

Характеристика за гороскопом

Чоловік Козеріг-Щур по натурі є педантом, який педантично ставиться до порядку. У такої людини все має бути на своїх місцях, а бардак неминуче виведе його з рівноваги. Все, що робить чоловік, суворо розписано в його щоденнику. Незаплановані справи можуть серйозно порушити внутрішній спокій і повністю змінити плани.

В оточенні такого юнаки знаходяться тільки перспективні та відповідальні люди, на яких можна покластися.

Спілкуватися з ним досить легко, потрібно лише зрозуміти і прийняти занадто серйозне ставлення до життя.

Козеріг-Щур завжди впевнений у власних силах, так як володіє достатнім багажем знань і вмінь. Переконати таку людину практично неможливо, легше погодитися з його точкою зору.

Для досягнення мети такі люди нерідко готові йти по головах і використовувати заборонені методи. Вони можуть ідеалізувати реальний стан справ, щоб очистити свою совість за вчинення неправильних вчинків.

Представник цього гороскопа може кидатися з крайності в крайність. Знайти золоту середину для Щура-Козерога є складним завданням. Але, незважаючи на це, такі люди сповнені життєлюбства й оптимізму та не завжди розуміють, чим заслужили нелюбов сторонніх.

Такий юнак легко піддається спокусі і може підтримати навіть саму божевільну ідею. Якщо ж мета не виправдовує засоби, Козеріг-Щур може відмовитися від затії і почати пошуки нових завдань.

Часом представник цих знаків стає тихим і спокійним людиною. В такі моменти з ним можна домовитися про що завгодно. В період затишшя юнак намагається збалансувати своє життя, щоб досягти внутрішньої гармонії.

Як правило, такі люди легко адаптуються до нових обставин і вміють знаходити спільну мову з оточуючими. Але справжніх друзів Щури-Козероги практично не мають, так як звикли у відносинах витримувати деяку дистанцію.

Козеріг-Щур може бути благородним і розуміючим, але для цього йому потрібно мати особистий інтерес. Незважаючи на негативні риси характеру, навколо такого чоловіка завжди знаходиться маса людей.

Дитячі роки

В дитинстві хлопчик Козеріг-Щур відрізняється великою впертістю. Переконати такої дитини або вселити йому іншу точку зору неможливо. Завдяки цьому він практично завжди виграє суперечки і домагається свого.

З малих років у хлопчика можна простежити лідерські нахили. Навколо такої дитини завжди багато дітей, які цінують думку Щури-Козерога і намагаються на нього рівнятися.

У дитячому саду і в школі хлопчик відрізняється миролюбністю і спокоєм. Він не любить конфлікти і може тверезо розсудити будь-яку спірну ситуацію.

Такий дитина здається занадто спокійним і розважливим, тому батьки часто ставлять його у приклад своїм дітям.

Ставлення до сім'ї та шлюбу

Сім'я для людини, народженої в рік Щура під знаком зодіаку Козеріг, має велике значення. Він дуже прив'язаний до батьків і цінує родинні зв'язки. Будинки представник цього знака Зодіаку займає другорядну роль і не претендує на лідерство. Але в разі необхідності здатний прийняти важливе для всіх рішення.

Супутницю життя такий чоловік шукає довго, так як пред'являє до дівчат завищені вимоги. Довгі пошуки дозволяють особистості знайти ідеальну жінку, з якою можна в подальшому вступити в шлюб. Пропозиція Щур-Козеріг робить тільки тоді, коли повністю переконається в обраниці, а на це у такої складної натури можуть піти роки.

В ролі батька така людина здатна повністю реалізуватися. Він любить і розуміє дітей, готовий прийти до них на допомогу у важкі хвилини. Бажання спілкуватися з нащадками, і прищеплювати їм корисні навички дозволяє отримати вихованих і цілеспрямованих людей.

Сумісність у коханні

Чоловік Щур-Козеріг любить жіночу увагу і не проти пофліртувати з дамами. В юнацтві він відрізняється зайвою волелюбністю і привітністю, що допомагає хлопцеві вибудовувати любовні відносини. Пристрасть захоплює юнака з головою, що в підсумку призводить до скандальним расставаниям.

Молодий Козерог-Щур легко закохується, але також легко остигає. З цієї причини в період молодості у хлопця може змінитися безліч партнерок.

Закохуючись, він у всьому ідеалізує дівчину, не помічаючи її недоліків. Але через короткий проміжок часу, чоловік розуміє, що приписував обраниці деякі якості.

У зрілому віці така людина більше націлений на стабільність і шукає для відносин надійну і вірну супутницю.

Він вступає в шлюб усвідомлено і готовий багато що пробачити для збереження сім'ї.

Нерозуміння у відносинах може початися через постійну зайнятість чоловіка, який для фінансового забезпечення домочадців може цілодобово пропадати на роботі. Але якщо на його шляху зустрінеться уважна та спокійна жінка, то в шлюбі не існуватиме ніяких розбіжностей.

Побудувати щасливі сімейні стосунки чоловік Щур-Козеріг може з жінкою Драконом-Тельцем, Змією-Дівою, Тигром-Скорпіоном, Кроликом-Водолієм, Драконом-Дівою і Кроликом-Тельцем.

Стабільний союз у чоловіка Козерога-Пацюка може вийти з дівчиною Козою-Стрільцем, Конем-Рак, Мавпою-Рибою і Свинею-Овном. А ось з Пацюком-Вагами, Собакою-Близнюками і Биком-Левом благополучних стосунків побудувати не вийде.

Кар'єра і фінанси

Представник цього знака зодіаку вміє отримувати задоволення від роботи. Щоб отримати бажане місце, він готовий ризикнути багатьом, в тому числі, і своєю родиною. Для досягнення кар'єрних висот Щур-Козеріг використовує весь свій потенціал і готовий будь-якими шляхами усунути конкурентів.

Для такої людини метою є не побудова кар'єри, а фінансовий добробут близьких йому людей.

Чоловік не стане просто витрачати сили і йти на жертви, якщо крім нього це нікому не потрібно.

Чоловік Щур-Козеріг не стане займатися нелюбимою справою, а тому часто перебирає місця роботи. Знайшовши справу по душі, така особа виявить неабияку винахідливість і винахідливість, а також обзаведеться вигідними зв'язками.

На робочому місці в цієї людини завжди чисто і все розкладено по місцях. Педантичному чоловікові не властивий хаос, а тому навіть одна помилка може довести його до нервового зриву.

У всіх починаннях Щура-Козерогові супроводжує удача. Але його не можна назвати улюбленцем долі, так як для досягнення кар'єрних висот такому чоловікові доводиться прикладати чималу наполегливість і праця.

Детальніше про чоловіків Козерогах ви дізнаєтесь із наступного відео.