Жінка Козеріг, народжена в рік Дракона: характеристика і сумісність

Всесвіт зберігає безліч нерозгаданих таємниць світобудови. Однією з них, безумовно, є вплив зірок на людські долі. Астрологи здавна намагаються вивчати цей феномен. Шляхом багатовікових спостережень і експериментів було виділено 12 знаків зодіаку і описані характеристики, властиві кожному з них. Під яким знаком ви народилися, залежить від дня та місяця народження. Крім зодіакального кола, який відноситься до так званої західної астрології, є ще 12-річний цикл, описаний в астрології східної. Кожному році присвоєно назву одного з тварин, що за легендою прийшли на день народження до Будди. Кожні 12 років цикл повторюється. У даній статті ми розповімо вам про те, які риси притаманні жінкам, які народилися під знаком Козерога в рік Дракона.

  Особливості знака

  Дівчина Козеріг, народжена в рік Дракона – особистість воістину дивна. Яскрава, сильна, володіє живим розумом і яка цікавиться всім на світі. Енергія з цієї дами б'є ключем. Вона дуже любить ставити собі високу планку і, якщо чимось займається, то робить це на «5+». Її успішність – не випадковість і не збіг обставин, а щоденна і копітка робота над собою, постійний самоконтроль і самодисципліна. Сила волі у Козерога-Дракона колосальна.

  Однак не варто думати, що це якась «залізна леді», суха і жорстка, для якої побудова кар'єри – найважливіша життєва місія. Ні, Козеріг-Дракон вміє веселитися, володіє живим і гострим розумом, почуттям гумору, завжди готова дізнатися щось нове й підтримати бесіду практично на будь-яку тему. Навколо неї постійно крутяться залицяльники.

  Йдучи по кар'єрних сходах, така жінка не зупиниться на середині. Вона має досить розвиненим інтелектом, вміє прораховувати варіанти, швидко приймає рішення. Як правило, Козеріг-Дракон стає чи власницею власного бізнесу, або начальником якогось підрозділу на підприємстві. Вона чудово вміє ставити завдання перед колективом, делегувати повноваження. Користується повагою та авторитетом серед колег.

  Але у цієї медалі є й зворотний бік. Жінка Козеріг, народжена в рік Дракона, не дуже любить прислухатися до чужої думки і рідко визнає, що була неправа. Деколи в суперечці вона може розлютитися і проявити надмірну агресію. Найбільш яскраво виражена риса характеру Козерога-Дракона – прагнення контролювати все і вся. Вона обожнює встановлювати правила і вимагає, щоб всі їх наслідували. Дуже любить повчати. Це не може не позначатися на її відносинах з іншими людьми, так як далеко не кожен чоловік витримає таке вторгнення в особистий простір і читання нотацій. В сім'ї з-за цього часто виникають конфлікти.

  До речі, що стосується відносин з представниками протилежної статі, тут все гранично ясно: у такої вимогливої і прагне до ідеалу жінки просто не може бути роману з «середнячком». Вона вибирає собі пару під стать. Розумного, успішного, енергійного, вольового і цілеспрямованого джентльмена вона точно помітить. Леді Козеріг повинна бачити в обранцеві потенціал, повинна точно знати, що він зможе забезпечити їй той рівень життя, до якого вона прагне. Загалом, сподобатися їй зовсім непросто.

  Але не думайте, що чоловікові вічно доведеться мати справу з таким собі домашнім тираном, вічно незадоволеним і щось вимагають. Як тільки виникне сім'я, дівчина Козеріг-Дракон перетвориться в турботливу дружину і маму.

  Вона здатна дарувати своїм коханим людям таку любов і ніжність, яка багатьом і не снилася.

  Сумісність за східним гороскопом

  Зараз ми спробуємо розібратися, представники яких знаків західного і східного гороскопу підходять для побудови відносин зі норовливої і самовпевненою леді.

  Шукаємо ідеальну пару для дівчини Дракона.

  • Дракон + Щур. Мають непогані шанси на спільне майбутнє, проте, є один нюанс: дуже важливо правильно пройти етап залицянь і «притирання». Дракон, як ми пам'ятаємо, завжди прагне зайняти домінуюче положення, так от, у випадку з Пацюком це може не вийти. Якщо вони зможуть прийти до розумного компромісу, тоді все у них складеться чудово.
  • Дракон + Бик. Активність і жвавість Дракона спочатку може здатися спокійному Бику надмірною. Крім цього, Бик також не оцінить прагнення Дракона до володарювання. Але варто йому почати проявляти турботу про норовливу пані, як вона тут же передасть кермо правління в сильні руки партнера.
  • Дракон + Тигр. Стосунки в цій парі будуть побудовані на взаємоповазі. Тигр – мудрий знак, він не буде придушувати Дракона, навпаки, це Дракону захочеться проявити істинно жіночу слабкість поруч з таким сильним чоловіком.
  • Дракон + Кролик. Дивний тандем, але тільки на перший погляд. Це як раз той випадок, коли протилежності притягуються. Спочатку їм, можливо, буде складно зрозуміти одне одного, але згодом саме відмінності призведуть до побудови міцних уз.
  • Дракон + Дракон. А ось у цієї пари, навпаки, надто багато однакових рис характеру: любов до влади, непомірні амбіції, вибуховий характер. З-за цього сварки будуть неминучі. Згуртувати Драконів зможе лише взаємоповага і надання партнеру права вибору.
  • Дракон + Змія. Дуже цікавий союз. У ньому дівчина Дракон зможе зайняти лідируючу позицію, однак, це не означає, що їй доведеться одноосібно приймати рішення і нести за все відповідальність. Просто хлопець Змія зуміє настільки гнучко впровадити свою точку зору, що Дракон спочатку і не помітить, що рішення, які вона приймає, насправді «нашептаны» їй хитрим Змієм.
  • Дракон + Коня. Перспективна пара. Товариський і яскравий хлопець Кінь точно сподобається не менш яскравою і живою дівчині Дракону. У них буде маса тем для розмови. У сімейному житті жінка з радістю передасть кермо влади своєму обранцеві, адже Кінь – дуже раціональний знак і вміє вирішувати проблеми ще в зародковій стадії.
  • Дракон + Коза. Успіх виникнення цього союзу базується на готовності Кози вести себе в парі тихо і спокійно і погодитися на «другу роль». Коза – знак не конфліктний, але може і «брикнути», якщо подумає, що особистого простору залишилося дуже мало. Дракон ж, звикнувши до небагатослівності партнера, цього неприємно здивований. Тому дуже важливо спочатку визначити свої позиції у відносинах.
  • Дракон + Мавпа. Той випадок, коли стикаються два дуже схожих характеру і саме це подібність вони не можуть пробачити один одному. Знаки вибухові, агресивні, прагнуть до домінування. Їх конфлікти, а вони обов'язково будуть, швидше за все, приведуть до розриву.
  • Дракон + Півень. Пара має непогані перспективи. Для Дракона життя – це рух, динаміка. Але навіть вічний двигун потребує якоїсь перезавантаження. І в цьому дамі Дракону дуже допоможе Півень, який створить спокійну гавань в «сімейному гніздечку».
  • Дракон + Собака. Один з найбільш невдалих тандемів. Справа в тому, що знаки Дракона і Собаки знаходяться один навпроти одного у зодіакальному колі і є антагоністами. Їх неприязнь закладена дуже глибоко в душі кожного з них, як би вони не старалися, знаки не зможуть співіснувати разом.
  • Дракон + Свиня. Мають непогані перспективи для створення і розвитку відносин. Коли народжуються сімейні узи, доходить до того, що кожен з знаків починає інтуїтивно вловлювати настрій іншого. Вони все роблять разом і в підсумку формують відмінну сім'ю-команду, в якій на першому місці завжди стоїть взаємовиручка.

  Сумісність за західним гороскопом

  Тепер підберемо пару для нашої пані пару за західним гороскопом.

  • Козеріг + Овен. Відмінна пара з багатообіцяючими перспективами. Кар'єрист Овен буде приємно здивований, виявивши, що знайшов, нарешті, «бойову подругу», яка забезпечить йому надійний тил і збереже домашнє вогнище, поки він буде зайнятий зароблянням грошей.
  • Козеріг + Тілець. Ідеальний тандем, на думку астрологів. Ці знаки мають схожі погляди на життя, поділяють і підтримують інтереси один одного. Вони зійдуться, як два шматочки пазла і будуть доповнювати один одного, постійно розвиваючись і прогресуючи.
  • Козеріг + Близнюки. Далеко не ідеальний союз. Козеріг – серйозна і тверда дама, а чоловік Близнюк часом веде себе, як доросле дитя. Їх шлюб можливий тільки в тому випадку, якщо він будується на фундаменті великої любові і пристрасті.
  • Козеріг + Рак. У цих двох взаємна тяга виникає в момент знайомства. Розвиток відносин відбувається неспішно, але поспішати їм нікуди. Вони із задоволенням займаються побутовими справами, разом приймають рішення, будують плани. Ця пара настільки гармонійна, що цілком може вважатися ідеальною.
  • Козеріг + Лев. Два сильних знака. Кожен з них захоче «перетягнути ковдру на себе». Лише в одному випадку їх шлюб стане успішним – якщо Козеріг поступиться Леву і визнає його лідерство. Але Козеріг рідко кому підпорядковується, особливо за власним бажанням. Саме тому сімейні узи Лева і Козерога будуть недовговічними.
  • Козеріг + Діва. У цій парі, як це ні дивно, Козеріг виступає музою для чоловіка-Діви. Він прагне до підкорення нових вершин і отримання всіляких матеріальних благ, які він прагне покласти до ніг обраниці.
  • Козеріг + Ваги. Козеріг – прагматик, Ваги – романтик. На перший погляд, може здатися, що чоловіка з таким ніжним характером злякає і відштовхне ця «залізна леді». Але якщо Козеріг навчиться м'якості, гнучкості і трохи розслабитися, то вона зрозуміє, що союз з таким хлопцем може бути дуже приємним.
  • Козеріг + Скорпіон. Їх відносини деколи нагадують битву. Два сильних і впертих знака ні в яку не хочуть поступатися один одному. Їм цікаво разом, у них багато спільного, але якщо раптом вони не сходяться в думці – відбувається вибух.
  • Козеріг + Стрілець. Дуже різні знаки. Стрілець зі своєю тягою до веселощів і постійним прагненням до новизни спочатку може вважати дівчину Козерога нудним і занадто сухою. Але, якщо у нього вистачить терпіння, він зуміє «розтормошити» даму і додасть в її життя яскраві фарби. У свою чергу, Козеріг зможе стати тією гаванню, в яку завжди із задоволенням повертається вічний мандрівник Стрілець.
  • Козеріг + Козеріг. Тут навіть нічого сказати, крім того, що два Козерога – це ідеальна пара. Вони обидва цілеспрямовані, діловиті, мають однакові смаки та уподобання. Їх тандем буде вічним.
  • Козеріг + Водолій. Різні за вдачею знаки, які не завжди можуть зрозуміти один одного. Ексцентричність Водолія дратує Козерога, Водолія ж не розуміє, як можна бути такою серйозною. Якщо вони зможуть усвідомити ту істину, що всі люди різні і не варто намагатися переробити партнера, вони будуть разом. Якщо ні – то їм не по дорозі.
  • Козеріг + Риби. Стосунки в цій парі базуються на колосальному фізичному потязі. Та й в інших аспектах сімейного життя у них все в порядку. До речі, найчастіше головою сім'ї є саме жінка Козеріг.

  Детальніше про жінку Козерозі ви дізнаєтесь із наступного відео.