Жінка Козеріг, народжена у рік Кози: характеристика особистості та сумісність в любові

Кожен з нас народжується під впливом певної зірки, яка згодом стає нашою особистою — індивідуальної. Виходить так, що саме ця зірка відповідає за знак Зодіаку, який буде надано тій чи іншій людині на все життя. Що стосується Східного календаря, то тут головну роль відіграє конкретне тварина, що символізує рік народження. У цій статті ми докладніше розглянемо характеристику жінки, що народилася під зіркою Козерога в рік Кози, або, як ще називають, Вівці.

Характер

Жінок цього знака визначає жвавість мислення, наполегливість у поглядах і позиціях, а також нестійкість у своїх бажаннях. Все своє життя вони прагнуть до однієї головної мети — виявити щось цікаве, здатне наситити їх морально, інтелектуально. Є моменти, коли вони самі здатні значно ускладнити своє існування. Це пов'язано з пошуком істини скрізь і всюди.

Жінки Козероги легко можуть забути про свої справи і турботи, переключившись на інших людей або події. Але виходить зворотна ситуація: оточуючі не можуть зрозуміти їх, тим самим намагаються уникати спілкування.

Що стосується характеру, то вони є справжніми дипломатами з активною життєвою позицією, завжди прагнуть знайти правильне рішення в тій або іншій проблемі. Відрізняються дикої витривалістю, неукротимостью, невтомністю, завзятістю. Легко беруться не за одну справу, проект. Характеризуються вимогливістю, наполегливістю до оточуючих людям, не завжди можуть витримати критику.

Перераховані особливості дозволяють точно сказати, що сильні вдачею жінки Кози-Козероги – справжні тирани в сімейних відносинах. Але це ніяк не позбавляє їх сентиментальності і романтичності. Погодьтеся, досить-таки загадкові особистості — жінки Козероги з таким набором якостей.

Любов і відносини

Романтичні взаємини наповнені конфліктами і легкими непониманиями. Козероги часто намагаються нав'язати свою особисту думку, приміряти роль домінанта в родились суперечці. А така ситуація навряд чи сподобається партнеру.

Подібні відносини в результаті призводять до расставаниям без можливості збереження хоч якихось зв'язків. Але не варто думати, що жінці даного Зодіаку неможливо знайти чоловіка на все життя. Вона буде щаслива тільки з тим, кого дійсно буде цінувати і поважати. Він повинен бути вольовим і сильним духом. Це і є секретом особистого життя всіх Козерогів жіночої статі. Такі численні романтичні зв'язки пояснюються пошуком гідного.

Фінанси та кар'єра

Їм легко дається робота, кар'єра. Їх професіоналізм у більшості випадком на найвищому рівні завдяки великим знанням. Іноді хочеться побути миротворцями. Так, вони реалізують свої якості прекрасного оратора, що дозволяє їм насолодитися товариством серед великого скупчення людей.

Астрологи рекомендують тримати курс виключно на найвищу посаду в кар'єрі, так як вони володіють здатністю прийняття всієї філософії організації. Складні фінансові положення — це не про них. Жінки Козероги вміють заробляти і продовжують бути успішними в будь-який момент.

Сім'я і шлюб

Якщо представниця знака збирається створити сім'ю, вона не може уявити її без однієї важливої складової — дитини. Вона дуже любить дітей, тому в більшості випадків їх сім'ї дуже великі. Правда, у вихованні трапляються проблеми і нерозуміння. Залежить це від жіночої вимогливості і категоричності.

Такі стосунки матері і дитини призводять до частих сварок, діти втрачають власну волю, думку, перетворюються в слабких інфантильних особистостей.

Щоб уникнути подібного результату, радимо матерям бути більш м'якими і тактовними, постаратися послухати і зрозуміти своє чадо. Тоді гармонія в житті з чоловіком і дітьми заповнить ваш будинок.

Гармонійний союз і відповідні партнери

Жінка Козеріг, по суті, на перше місце ставить свої почуття, але показувати їх ніколи не стане. До вибору супутника життя вона підходить досить розбірливо і серйозно. Практично виключається можливість закохатися з першого погляду, адже любов — серйозна складова щасливого життя. Якщо чоловік по-справжньому зацікавить, спочатку вона детальніше вивчить, розгляне його зі сторони і тільки потім піде на зближення.

За гороскопом сумісності доведено: щастя в любові прирівнюється до щастя життєвому. Партнером стане розуміє, піклується, плекає чоловік. Він не повинен контролювати долю обраниці і відбирати частину свободи.

Підкорити жінку цього знака досить важко. На перше побачення вона спробує продиктувати свої умови і правила «гри». Не можна назвати їх щасливчиками в любові, тому що їм заважає їхня вимогливість і захопленість кар'єрою. Але така супутниця надійна, вірна, економна, готова допомогти і не залишити в скрутну хвилину.

Ще одним плюсом є її вміння вести господарство. Вона може з легкістю присвятити всю себе сім'ї і дітям, перетворити будинок у найбезпечніше і затишне місце на землі. Козероги дуже цінують сімейні традиції, і це не може не позначитися на їх життя.

Дійсно святими для Козерогів є родинні зв'язки. То шану і повагу, яку вона відчуває до своїх батьків, вона піднесе і в стосунки з чоловіком. Вона із задоволенням буде влаштовувати сімейні застілля, які не стануть для неї тягарем, навпаки, це подарунок і приємний обов'язок.

Народжена під зіркою Козерога, жінка може гарантувати своєму майбутньому обранцеві відсутність істерик, різких безпричинних перепадів настрою і биття посуду.

Ця представниця мудра: вона воліє обговорювати і обговорювати те, що її гризе. Але трапляється й таке, що за мовчазністю і спокоєм ховається смуток і апатія. Істинно її чоловік завжди зможе розвеселити, відвернути і змусити посміхнутися. Він відганяє думки про старіння, смерті, минулі образи і невдачі. Головне — не критикувати. Важливо схвалювати все зроблене нею.

Супутник такої жінки — серйозна, цілеспрямована, заможна особистість, здатна забезпечити свою жінку і сім'ю всім необхідним.

Хороша сумісність спостерігається з такими знаками Зодіаку:

 • Лев;
 • Телець;
 • Овен;
 • Рак;
 • Діва;
 • Ваги;
 • Скорпіон;
 • Риби.

Такі пари практично завжди знаходять розуміння, ідеально відчувають один одного і згодом створюють прекрасні сім'ї.

Рекомендації

Хотілося б представити кілька порад, які допоможуть жінкам розібратися зі своїми «тарганами».

 • Вмійте знаходити компроміси. Зрозумійте, здатність поступитися і зрозуміти не є слабкістю — це приклад правильно побудованих відносин.
 • Непогано, якщо ви почнете менше вимагати, а більше насолоджуватися тим, що і хто поруч з вами.
 • Чуйність — ваш помічник.

Так, в житті Козерогів є місце містики, астрологи та ворожки стверджують, що вашим щасливим і просто особливим днем є субота.

Детальніше дізнатися про цю особу ви зможете в цьому відео.