Самі ревниві знаки зодіаку та їх особливості поведінки

Ревнощі – це те почуття, яке відчував в житті кожна людина. Навіть той, хто вважає себе абсолютно неревнивым. Це може бути буря емоцій, викликана навіть поглядом своєї половинки на когось іншого. Або затримка коханого з роботи, а частіше СМС двозначного змісту або бентежать дзвінки в вечірній час. Але часом Отелло в душі будять навіть не об'єкти ревнощів і наявність фактів, а сила знову, вплив деяких планет на певний знак Зодіаку.

Ревнощі за гороскопом

Саме діалог Венери і Плутона, на думку астрологів, викликає сильний сплеск найбільш суперечливих емоцій, пов'язаних з духовною прихильністю і страхом її втратити. А якщо до них приєднується гріховне тиск Сатурна, егоцентризм Юпітера і почуття власництва Марса – виходить, сама малює Всесвіт знаку лінію поведінки. Велике значення при цьому має особистий гороскоп кожного. Адже кожен зодіакальний знак виявляє ревність по-своєму. Знавці Зодіаку навіть склали рейтинг ревнивців.

ОВЕН

Зовні самовпевнений чоловік Овен завжди виглядає стабільним, але всередині найчастіше переживає дисбаланс почуттів. Якщо до цього додати природне тяжіння до найглибшої драматизмом, вийде найсильніший ревнивець серед зодіакальних знаків. Щоб спалахнути, «баранчику» достатньо однієї іскри — банальна безневинна ситуація може спровокувати у них ревнощі і викликати великий скандал. Крім того, часом почуття ревнощів настільки затьмарює свідомість Баранів, що вони змінюють партнера, навіть якщо він насправді виявляється ні в чому не винним.

Ревнивий вдачу і у представниці цього знака. Вона самолюбний, і зачепити її може елементарна холодність партнера. Жінка Овен впевнена, що чарівна, і якщо її обранець не запевняє її в цьому, значить, у неї є привід хвилюватися. Флірту чоловіка на стороні вона не допустить, але і відносини не перерве. Просто спробує довести, що краще неї нікого шукати.

СКОРПІОН

Лідер рейтингу на звання першого ревнивця в Зодіаку. Буває, Скорпіон чоловік «жалить» партнера підозрами днями безперервно. Однією з особливостей його власницьких проявів є ревнощі до минулого.

Не варто ділитися зі Скорпіоном спогадами, як у початковій школі у вас були платонічні почуття до однокласника: навіть два десятки років тому він зведе з ним рахунки при будь-якій можливості.

Жінка Скорпіон горда і чуттєва, з нею ніколи нудьгувати і рідко хочеться дивитися «наліво». Темпераментна представниця знака не визнає півтонів і якщо ревнує, то натхненно! У люті вона не знає кордонів і багато на що здатна. Найменша провину і погляд мигцем на іншу можуть спричинити грандіозний скандал. Обранця вона вважає своєю особистою власністю. Почуття ревнощів – єдине, в чому вона не може себе контролювати.

БЛИЗНЮКИ

Вступаючи у відносини, Близнюки відверто доносять до свого партнера, що є страшними ревнивцем. Вони переконані в тому, що зберігати вірність і бути однолюбом – непосильна ноша. Тому весь час чекають каверзи з боку своєї половинки, не виключаючи власної слабкості. Причому зрада для Близнюків зазвичай не що інше, як акт задоволення.

Близнюки в жіночому обличчі загадкові і непередбачувані. Представниця повітряної стихії любить легкість і незалежність, але від обранця вимагає абсолютної відданості і залежності. Своє вона ні за що не віддасть. І якщо партнер захопиться, то активізує всі свої чари, щоб утримати його. При цьому буде чергувати ніжність з нападами ревнощів, безуспішно намагаючись взяти ситуацію під контроль.

ЛЕВ

Представник стихії Вогню прагне бути центром уваги і викинути себе з голови не дозволить. Його обраниці годиться думати про нього невпинно, прилюдно захоплюючись їм з безперервною демонстрацією любові. Царственим левам не притаманне опускатися до принизливого статусу ревнивця. При цьому Леви – ті власники, і, якщо комусь заманеться зазіхнути на їх особисте, будуть нещадними. Ревнощі вони виявляють з притаманною звірячою люттю.

Обранцю Левиці покладається віддаватися повністю тільки їй і не помічати нікого навколо. Це єдиний формат відносин, які вона допускає. Якщо він посміє зацікавитися інший, ревнощі розлюченого Левиці добряче попсує йому життя. Всі властиве їй самовладання і розсудливість губляться в припадку ревнощів.

КОЗЕРІГ

У стані ревнощів вони перебувають перманентно. Хоч цей факт вони приховують навіть від самих себе. Загалом-то, вони не щедрі на слова, що виражають почуття. Партнеру Козерога постійно доводиться гадати, про що той думає і що відчуває.

Плюсом можна вважати те, що яскраві спалахи ревнощів Козерога швидко згасають.

Жінка Козеріг не відноситься до ревнивицам і чекає від партнера моральної підтримки і надійності. Зрада ранить її так сильно, що можливе тривале занурення в депресію.

ВОДОЛІЙ

Найбільш непередбачуваний знак Зодіаку, чиї емоції так складно вгадати. Візуально доброзичливі і емоційні Водолії дуже потайливі по натурі. Не ризикуйте, змушуючи чоловіка Водолія ревнувати: всього лише безневинний флірт на стороні, і він відвернеться назавжди. Водоліїв найбільше мучить не факт фізичної зради, а саме психофактор того, що сталося.

Жінка Водолій нітрохи не сумнівається в своєму партнері. Ревнувати обранця вона не стане, але факт зради не простить. Обрушивши на голову зрадника весь свій гнів, вона просто вышвырнет його зі свого життя!

ДІВА

Врівноважена вдача зовні стриманою Діви зовсім не означає, що вона скупа на емоції. Діви просто вміють їх контролювати. Але контроль може дати збій, якщо претензій накопичиться всередині надмірно. Представники цього знака прагнуть побудувати гармонійні стосунки. Для них важливо представляти спільне майбутнє з партнером і наявність об'єднуючих інтересів. При цьому вони люблять, щоб обидва партнера у відносинах мали окрему частину власного життя.

Якщо ви чимось викликаєте підозра у Діви, відкритого невдоволення вона не продемонструє до того, поки не отримає на руки факти.

ВАГИ

Насамперед, Ваги хочуть по життю бути коханими і не брати участь у конфліктах. Це стосується представників знаку обох статей. Спричинити пекучі ревнощі Ваг здатне тільки внутрішнє відчуття незахищеності. Але вони будуть прагнути виключити конфронтацію, тому може здаватися з боку, що таять образу. Єдиною можливістю розібратися в ситуації буде відверта розмова з Вагами. Недарма представники Ваг вважаються найбільш розуміючими в гороскопі. Тому навіть у винного партнера є шанс на реабілітацію.

ТЕЛЕЦЬ

Раціонально мислячий знак Зодіаку, завжди відчуває твердий грунт під ногами. До вибору партнера вони підходять дуже вдумливо і надалі проводять разом чимало часу, повністю задовольняючи всі побажання. У другої половинки просто не буде причин в чомусь засумніватися.

У чоловіках Тільцях гостро розвинене відчуття спільного життя, він будує плани на майбутнє. Фраза з казки про довге і щасливе життя і одночасної смерть могла бути придумана Тельцем. І якщо вже він запідозрить щось недобре, напевно, на це будуть вагомі причини. Вони вважатимуть за краще вийти з зжили себе відносин без скандальних розглядів і драматичних сцен.

Театральність в прояві почуттів властива лише жінкам Тельцям. Хоча вони не ревнують обранця до абстрактної фігурі. Конкретне увагу партнера до певної реальної жінці виведе Тільця з рівноваги. Вона зруйнує весь спектр емоцій на партнера: від гніву до ридань. А він зробить усе, щоб його пробачили.

РАК

Ракам-чоловікам не властиво ревнувати. Якщо їх вибір припав на кого-то, то їх повністю поглинає беззастережна любов, і вони щиро вірять в те, що те ж саме відчуває партнер. Рак робить все, що в його силах для щасливого розвитку відносин та їх перспективи та довговічності. Поруч з ним частіше можна відчути «подругу» ревнощі – задушливу і прогресуючу прихильність. А коли все-таки вони приревнуют, то дотримають це роз'їдає почуття в глибині душі до деяких пір. Якщо Рак вихлюпує демона ревнощів назовні, це відбувається досить агресивно. Зрада Раки ніколи не прощають.

А представниці цього знака схильні до різкої зміни настрою. Напади ревнощів проявляються несподівано і завжди по-різному: то ображено мовчанні, то в сльозах, то в підступної помсти. Деколи на те немає особливих причин, але багата уява Раку домалює картинку самостійно.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці рідко задаються ревнощами, а якщо це і трапляється — зізнаються в тому тільки під страхом смертної кари.

Але це і є велика проблема представника знака: він уміє так сильно накрутити себе, що розірве відносини, навіть якщо вина партнера не підтвердиться.

Не хочеться втратити Стрільця? Краще обговорити всі негайно, розклавши по поличках усі двозначні факти, не чекаючи, поки Стрілець випустить стрілу ревнощів. Незважаючи на помисливість, у відносинах цей знак не утискає свободу своєї половини, розраховуючи отримати це ж у відповідь. В ревності однакові і жінки і чоловіки Стрільці.

РИБИ

Це один з найбільш лояльних і неревнивых зодіакальних знаків. Риби прагнуть до гармонії, щиро намагаючись стати на місце партнера. Ці якості проявляються ними і в стосунках.

Від партнера вони хочуть безумовної відданості і граничного уваги, тому на порозі відносин з Рибами, переконайтеся, що здатні це їм дати.

Якщо чоловікові або дівчині Рибі стане відомо про зраду близької людини, є шанс, що він буде прощений. За умови повного і щирого каяття у скоєному. Хоча, зовсім не факт, що зраднику це не відгукнеться пізніше. Жінки Риби більш емоційні і нестримані. Ревнощі свою виявляють бурхливо і несподівано. Але лише тоді, коли вони по-справжньому закохані і їм є що втрачати.

Докладніше про найбільш ревнивих знаках зодіаку ви дізнаєтеся, переглянувши наступне відео.