Дизайн і створення манікюру для широких нігтів

Власницям широких нігтів підібрати манікюр зовсім непросто – тут важливо враховувати їх довжину, форму і колір. Оптимальним варіантом буде відрощування, але, на жаль, багатьом цей варіант не підходить, так і тенденції останніх років однозначно схиляються на користь природності.

Саме тому тут особливо важливо, щоб нейл-дизайн був грамотним.

Особливості оформлення

Фахівці нігтьового сервісу запевняють, що насправді широкі нігтики – зовсім не така страшна проблема, як здається. Безумовно, довгі і вузькі нігті виглядають красиво і сексуально, але і широкі можуть виглядати досить привабливо, якщо знати декілька нюансів:

 • нігтьова пластина зорово витягнеться, якщо видалити або хоча б відсунути кутикулу;
 • скажіть тверде «ні» квадратної і прямокутної форми – для широких нагідок краще закруглені кінчики;
 • покриття слід накладати так, щоб боковини нігтя залишити непрокрашенными – їх не варто задіяти в декорі;
 • темні тони візуально роблять пластину більш вузької;
 • малюнок краще наносити на центральну частину нігтика так, щоб він відволікав увагу оточуючих від товщини;
 • по можливості постарайтеся трохи відростити нігтики – вони не повинні виглядати занадто короткими;
 • намагайтеся не зловживати великими малюнками та об'ємної ліпленням – декор повинен бути витонченим.

Широкі нігті дають два вагомі переваги – їх досить просто обробляти і нескладно легко оформляти, оскільки місця для декору тут набагато більше, ніж при вузьких нігтики.

Способів дизайну широких нігтів дуже багато, тим більше нейл-індустрія не стоїть на одному місці, а з кожним сезоном виводить нові тренди, і в той же час є окремі техніки, яких варто уникати.

 • Постарайтеся бути максимально обережними з принтами. Наприклад, дрібні квіти і горошок будуть відмінно виглядати лише в тому випадку, якщо вони нанесені тільки на один нігтик.
 • На широких нігтях добре виглядає леопардовий дизайн і різного роду графічні принти. Так, виграшно виглядають вертикальні лінії, ромби або абстракція.
 • Відмінною ідеєю може стати так званий голий манікюр, при якому забарвлені ділянки нігтя чергуються з незабарвленими – в цьому випадку можна скорегувати візуальну ширину нігтя, при цьому отримавши стильне сучасне покриття.
 • Не малюйте горизонтальні лінії, особливо по центру. Такий декор зорово обріже ніготь, зробить його ще коротше.
 • Приберіть в бік кричущі і кислотні відтінки – такі рішення доречні тільки для дівчаток-підлітків, які ще не вміють стежити за собою і за модними тенденціями.

Колірна палітра

При декорі широких нігтів важливе значення має вибраний колір покриття. Однозначно варто змістити акценти на користь темних лаків, оскільки вони мають властивість візуально звужувати і подовжувати нігтик. Однак світлі тони не варто скидати з рахунків – вони гарні для розставляння стильних акцентів і блокування. Як правило, світлі лаки поєднують з іншими відтінками. Хорошими комбінаціями вважаються кілька варіантів.

 • Рожеве моноцветное покриття з акцентом на якому-небудь одному окремому нігті, як правило, безіменному. На коротких нігтики стильно виглядають гострокінцеві картинки, наприклад, зірка.
 • Досить часто використовують поєднання декількох лаків, наприклад, гармонійно виглядає попелястий з рожевим, ультрамариновий з білим або блакитний з бузковим. Зазвичай на одній руці виділяють два пальці, а на другій – один, так загальне сприйняття манікюру не буде перевантаженим.
 • Всупереч розхожій думці про те, що червоний колір підходить лише для ідеальних довгих нігтів, його досить часто використовують і для широких. Цей відтінок візуально подовжує нігті, тому їм сміливо можна покривати всі нігтьові пластини. А щоб покриття було більш вишуканому – на одному з пальців зобразіть ажурні вензелі або помістіть одну одразу.

Чорний лак для широких нігтів завжди в тренді, він привертає до себе увагу, подовжує, підкреслює доглянутість рук.

Якщо вам до душі яскраві відтінки, то віддайте перевагу м'ятним або бірюзовим в поєднанні з рожевим. Майте на увазі, що в цьому випадку ніякої додатковий декор не потрібен, це перевантажує манікюр.

Поєднання рожевого з жовтим виглядає непогано, особливо таке покриття підходить молодим особам, а щоб зробити його ще більш жвавим – один з нагідок можна прикрасити малюнком.

Справжньою класикою нігтьового дизайну вважається френч – він підходить абсолютно всім типам нігтів, і широкі – не виняток. При цьому можна використовувати техніку класичного френча з білою усмішкою або поекспериментувати з яскравим декором, наприклад, замінити білий колір на блакитний або фіолетовий.

Завжди бездоганно поєднання чорного з білим в образі жінки. Манікюр не виняток. Буде дуже гарно, якщо ви покриєте основу темним лаком, а білим зробите на великому пальці руки стильні акценти.

До речі, на такому покритті можна зробити і фотодизайн – причому вибір картинки обмежується лише вашою фантазією.

Невеликий рада: підбираючи образ, постарайтеся брати до уваги колір ваших аксесуарів – буде стильно, якщо взуття і сумочка підуть в тон лаку, а ось одяг цілком можна вибрати будь-якого іншого відтінку.

Майстер-клас по коригуванню широких нігтів дивіться у наступному відео.