Білий місячний манікюр: модні тенденції та ідеї дизайну

Сучасні жінки приділяють велику увагу своєму манікюру. Доглянуті нігті і красивий естетичний дизайн здатні підкреслити індивідуальний стиль дівчини. Особливою популярністю останнім часом користується місячний манікюр нейтральних кольорів, наприклад, білого. Це повсякденний універсальний варіант, який ідеально доповнить образ жінки як на роботі, так і на вечірньому заході.

Особливості

Перевагу місячним манікюру найбільш часто віддають дівчата з короткими пальцями, оскільки додаткова лунка біля основи нігтя допомагає візуально збільшити простір. Однак це стосується саме прозорих лунок, які часто поєднують з білим лаком для досягнення стильного манікюру на кожен день.

А ось білі лунки в поєднанні з яскравим акцентом стануть прекрасним варіантом для манікюру на вихід. На сьогоднішній день найбільш актуальними вважаються їх поєднання з наступними кольорами:

  • синім;
  • червоним;
  • золотим;
  • зеленим;
  • фіолетовим.

Такий манікюр можна зробити самостійно або звернутися в салон. Зараз досвідчені майстри нігтьового сервісу пропонують своїм клієнтам прості і складні види місячних дизайнів. Серед них можна знайти як класичні варіанти з традиційними напівкруглими природними лунками, так і більш сміливі — зі складними геометричними перетвореннями.

Професіонали рекомендують оформляти такий манікюр за допомогою гель-лаку, оскільки на відміну від звичайного він володіє високим ступенем фіксації, завдяки чому лунки на довгий термін збережуть свою форму і красивий зовнішній вигляд.

Способи оформлення

Білий місячний манікюр – це широка категорія, яка включає в себе безліч варіантів оформлення. Білий лак може доповнюватися лаками інших кольорів, а також прикрашатися різними блискітками, втирками і кристалами для досягнення найбільш яскравого і цікавого зовнішнього вигляду нігтів.

Класика

Біле покриття і прозорі лунки – ефектний повсякденний мінімалізм, в якому немає нічого зайвого. Чудово підкреслить будь-який образ своєї власниці за рахунок нейтральності палітри.

Такий манікюр може виконуватися з допомогою глянсового або матового лаку. Також можливе доповнення дизайну у вигляді невеликого малюнка на одному, декількох або всіх пальцях. Це може бути дуга темного кольору або якась геометрична фігура, виконана тонким пензликом.

Біла лунка

Білий колір прекрасно доповнює інші відтінки, дозволяючи додати загальному дизайну нігтя урочистості. Саме тому тим, хто шукає гламуру, рекомендується звернути увагу на манікюр з білим лаком на лунуле. В якості основного покриття можуть виступати яскраві або більш темні відтінки.

Найбільш часто білий колір поєднують з чорним або червоним лаком, однак також користується популярністю ліловий, рожевий, блакитний та інші кольори.

З фігурною лункою

Відходячи від класичної напівкруглої лунки, все частіше сучасні жінки звертають увагу на більш стильні та привабливі її адаптації. Лунки у вигляді трикутника, квадрата, овалу, навіть серця, а також доповнені різними геометричними лініями і малюнками, дозволять зробити дизайн манікюру ще більш незвичайним і незабутнім.

Білий колір в даному випадку може виступати як основний або як додатковий.

З блискітками і стразами

Для створення елегантного та святкового образу майстри радять доповнювати білий манікюр з блискітками і стразами. Особливо актуально його використання у поєднанні з нейтральними відтінками золотих, чорних і синіх нігтьових прикрас.

При цьому вони можуть лише доповнювати дизайн або виступати їх головною родзинкою.

Часто стрази кріпляться по лінії лунулы, а також кінчика нігтя. Виглядає це дуже ефектно і жіночно.

З малюнками

Раніше популярно оформлення нігтів за допомогою малюнків. В залежності від уподобань жінки і цілі манікюру це можуть бути схематичні лінії або цілі композиції.

Для тих хто шукає універсальність, варто звернути увагу на класичний варіант, коли за допомогою малюнка оформляються тільки два пальці на кожній руці. Таким чином манікюр буде виглядати незвично, але в той же час не занадто химерно.

Також за допомогою малюнка можна оформити всі нігті, вибравши цікавий орнамент, візерунок або спеціальне оформлення у вигляді рослин, тварин чи навіть улюблених персонажів.

З допомогою білого місячного манікюру можна створити вельми ефектний дизайн нігтів, який підійде для повсякденного життя жінки або прикрасить її торжество.