Характеристика чоловіка Діви, народженої в рік Мавпи

Народжений у рік Мавпи під зіркою Діви — суперечлива і сильна особистість. Чоловік даного знаку зодіаку будує своє життя на свій розсуд: з власними поглядами і світоглядом. Він чітко розуміє, як потрібно правильно діяти в тій чи іншій сфері діяльності. Планування і цікавість допомагають добитися великих успіхів як у кар'єрі, так і на особистому фронті.

Опис характеру

Сильна половина цього поєднання знаків — натури з особливими рисами. Чоловік наділений ранимістю і чутливістю, які переплітаються з цілеспрямованістю і наполегливістю. Чоловік Діва – по-справжньому вольова і волелюбна особистість. В його характері гармонійно існують різні якості, які допомагають досягти успіху практично у всіх справах. Величезна сила і міць характерні для знака зодіаку Діви. Подібні властивості можуть стати в нагоді в творчих професіях. В принципі, з них можуть вийти досить видатні люди. Саморозвиток і духовні практики сприяють досягненню справжнього щастя.

Чоловік, народжений у рік Мавпи, рішучий і вольовий. Наділений стриманістю, педантичністю і тактовністю. Найчастіше хлопець уникає оточуючих людей і спілкування з ними, так як є ще одна якість — приймати все близько до серця. Діва-Мавпа усвідомлює необхідність спілкування для досягнення успіхів у тій чи іншій діяльності, але переступити через себе виходить лише у зрілому віці.

Зірка Діви зробила чоловіка незалежним, волелюбним і креативним. Ініціатива завжди виходить саме від нього. Досить складний характер не відразу знаходить своє місце в житті. Потрібно серйозно підходити до вибору професій і інтересів.

Любов і відносини

Ранні стосунки з жіночою статтю складаються не зовсім вдало. Романтичні зв'язки швидко закінчуються. Їм властиво страждати від різного роду почуттів і всяких негативних дій з боку партнерки. Хлопець Діва-Мавпа потребує любові і довгих відносинах, тому часто доводиться повертатися до минулого і переживати все заново. Стаючи дорослішим і мудрішим, стосунки з жінкою стають серйознішими, з'являється розуміння того, як любити і піклуватися про обраниці. Саме такі якості зроблять союз міцним і довговічним. Все це доступно чоловікові лише в тому випадку, якщо він буде практикувати духовний розвиток.

Кар'єра і фінанси

Визначившись з професією та інтересами, чоловік Мавпа може досягти великих висот у кар'єрі. Але, якщо не вийде реалізуватися як начальник або ініціатор головних ідей, в ролі підлеглого йому доведеться важко. Задіяти всю свою креативність і нестандартне мислення вийде у власній справі або бізнесі. Такі ідеї наповнені успіхом.

Згідно характеристиці фінанси не займають перше місце в житті. Багатство їм подобається, але важливіше те, як і яким способом можна добитися результатів. Тому, займаючись кар'єрою, гроші у них не в пріоритеті.

Сім'я і шлюб

Створити по-справжньому міцну і щасливу сім'ю може вже зрілий чоловік Діва. Лише набравшись досвіду і мудрості, вони починають усвідомлювати, що значить сім'я, які обов'язки та відповідальність лягають на їхні плечі. Все це приймається ними з повною упевненістю. Представники знака не забувають про почуття та емоції, які необхідно давати своєму партнеру. Турбота і взаєморозуміння — запорука успіху щасливою і міцної родини. Такий період підходить, щоб обзавестися дітьми. Батько Діви-Мавпи вийде чудовим і розуміючим. Діти будуть рівнятися на батька, вбираючи хороші якості. Сім'я завжди підтримає нові ідеї та творчі здібності, а також схвалить починання глави сім'ї.

Сумісність з жінками інших знаків

Щасливі відносини у Діви-Мавпи, найімовірніше, складуться з представницями таких знаків, як Щур, Дракон, Мавпа.

  • Жінка Щур. Астрологи стверджують, що цей союз є найбільш вдалим і щасливим. Перша зустріч двох представників знаків вирішує практично все. Завдяки подібним інтересам і поглядам на життя відносини жінки Щури і чоловіки Мавпи складаються добре. Схоже мислення і цілі зміцнюють сім'ю.
  • Жінка Дракон. Цю пару можна назвати яскравою і активною. Незважаючи на різні погляди, виходить міцний союз. Створюючи родину, їм вдається прийти до спільного рішення і направити всі сили на досягнення загальних цілей.
  • Жінка Мавпа. Досить перспективний і стабільний союз. Головною проблемою може стати взаємне суперництво. Тому важливо діяти лише на благо сім'ї і любові.

Союзи з східними знаками Тигра, Півня будуть наповнені частими конфліктами і нерозумінням.

Сумісність із жінкою Рибою-Буйволом (Биком) веде за собою труднощі, образи і проблеми. У такому разі нерозуміння може виникнути за різних темпераментів: партнер Мавпа по натурі екстраверт, партнерка Бик, навпаки, є інтровертом. Вона прямолінійна, горда, не вважає зайвим вказати чоловікові на його помилки, тим самим провокуючи його на злість. Їй під силу подломить чоловічий авторитет, який так важливий для сильної статі. Єдиний порятунок для цієї непростої пари в руках дружини – варто визнати свого чоловіка главою сім'ї.

Рекомендації астрологів

Радою для чоловіків цього знаку стане ретельне вивчення самого себе для того, щоб побудувати гармонійні і довгі стосунки з жінкою. Хлопцям Дівам не варто поспішати вступати в шлюб, так як вони напевно не до кінця розуміють, що їх чекає в сімейному житті.

Астрологи радять не братися за глобальні проекти і плани, бо Діви-Мавпи дуже важко переживають невдачі і поразки, що не кращим чином позначається на фізичному і моральному стані. Всю силу і міць потрібно постаратися направити творчу сторону, де їх чекають перемоги і нагороди.

Про те, який чоловік Діва в любові, дивіться у відео нижче.