Гострі чорні нігті: модні варіанти і оригінальні ідеї

Перша хвиля моди на гострі нігті припала на початок 2000-х років. Піки і стилети з'являлися в кожному модному журналі, але похвалитися таким манікюром могла далеко не кожна — в той час можна було тільки відростити свої, натуральні нігті – іншого нігтьового сервісу просто не було. Щасливі власниці міцних і здорових нігтьових пластин хизувалися модними відтінками лаку, інші ходили з тієї довжиною, яку могли собі дозволити.

Сьогодні все по-іншому. Завдяки досягненням сучасної науки кожна жінка при бажанні може дозволити собі нігті будь-якої довжини і форми, будь то піки, стилети або пуанти балерини.

Нарощування, зміцнення нігтів гелем – варіантів сучасний нігтьовий сервіс пропонує масу, а завдяки полимеризующемуся в УВ-лампі гель-лаку, манікюр буде триматися від двох тижнів до місяця.

Відмінність піки від стилета

Загострити вільний край нігтя можна по-різному. Якщо нігтьова пластина тендітна, крихка або, навпаки, м'яка – краще зупинитися на невеликій довжині, інакше навіть корекція може стати травматичною. Крім того, необхідно враховувати наступне: чим гостріше кут ви обираєте, тим легше його зламати.

Загострені нігті бувають різними за формою.

 • «Мигдаль» – найбільш популярний через свою універсальність. Це безумовно не гостра, але при цьому звужена форма нігтя. На мигдалі повністю відсутні гострі кути, що робить її неймовірно зручною. Виглядають такі нігтики дуже модно і жіночно.
 • «Піку» – це найбільш гострі нігті. Виглядають вони цікаво, привабливо, але дуже непрактичні внаслідок своєї ламкості.
 • Довгі піки – «стилети» – найбільш ефектні, але при цьому незручні нігті. Довжина обмежується тільки фантазією їх власниць. Часто на стилетах виконується химерний дизайн, що робить їх більш помітними.
 • «Пуанти балерини» або «балерина» – своєрідний гібрид квадратного і гострого нігтів. Звуження вільного краю різко закінчується і переходить в квадратний опил. На сьогоднішній день ця форма вважається однією з найбільш модних і важких.

Крім перерахованих, існують більш рідкісні форми загострених нігтів.

 • Трубочка — «пайп» — поєднує в собі квадрат і мигдаль. Нігті мають арочний вигляд, заостряясь і при цьому закруглюючи на вільному краї під кутом в 45 градусів. Вони значно міцніше, ніж піку.
 • «Едж» – неймовірно складний у створенні варіант загострених нігтів, має двухгранную форму. Незважаючи на значну довжину (часто майже таку ж, як і у стилетів), эджи дуже міцні, неломкіе, а виглядають не менш ефектно.
 • «Бріджит» – форма, яка мало якомусь майстрові під силу, можливо, тому так рідко зустрічається. Вона двухгранная і при цьому триплощинна, і все це – на одному нігті! Манікюр такої форми виглядає справжнім витвором мистецтва.
 • «Паркер» – це форма, скошена або зрізана, як квадрат, але не прямо, а під кутом. Це вкрай оригінальна форма, яка зобов'язує свою володарку бути неординарною особистістю у всьому, а не тільки в манікюрі.
 • «Блейд» – фантазійна форма, при якій вільний край закінчується фігурно, нагадуючи не те крило метелика, не то застиглий осколок льоду. Зустрічається вкрай рідко через свою непрактичність.

Як і чим прикрасити

Дизайн на гострих і довгих списах може бути яким завгодно, так як сучасні матеріали дозволяють втілити будь-яку фантазію клієнтки. Одним з найефектніших і драматичних є чорний лак – як глянсовий, так і матовий.

Якщо раніше будь-який лак припускав однотонне покриття або в крайньому випадку блискітки, зараз зовсім необов'язково робити настільки банальний манікюр. Чорний колір можна доповнити геометричними малюнками, зробити лунки, викласти френч, причому використовувати вугільний відтінок як для «усмішки», так і для основного тону.

Якщо ви вибираєте чорне покриття, то не варто намагатися зробити його простіше, непомітніше.

У разі коли ви не хочете, щоб ваші руки кидалися в очі, слід вибрати бежевий або пудровий рожевий лак.

Такі кольори, як чорний, червоний, а також будь-які інші насичені відтінки і так звані кольори дорогоцінних каменів зобов'язують їх власниць доглядати за руками, балувати їх кремами, масками, а для будь-якої домашньої роботи надягати рукавички.

Чорний – це той колір, який ідеально поєднується з будь-яким дизайном. Стрази – великі чи дрібні (або і ті, і інші) – так, бульонки – так, золото і срібло – звичайно, вензелі – відмінно, слайдери або стемпинг – зрозуміло.

Все те, що на ніжному, пастельному манікюрі виглядало б химерно, чорний прийме і підкреслить, як потрібно.

Нюанси шкарпетки

  Загострені нігті можуть бути порівняно короткими, так і нескінченно довгими. Звичайно, чим більше довжина вільного краю нігтя, тим складніше навчитися з ним управлятися в звичайному житті – виконувати рутинні домашні справи. Однак це не зупиняє рішучих жінок, що бажають носити такий манікюр.

  Як правило, майстер попереджає про те, що стилети (неважливо, свої або нарощені) погано реагують на будь-який з видів навантажень. Ніготь може зламатися навіть при пошуках гаманця в дамській сумці, а вже скільки тонких панчіх може постраждати від пік, не варто навіть і говорити. Тому найчастіше подібну форму і довжину вибирають дами, мало обтяжені життєвими питаннями, не обмежені в коштах і дозволяють собі манкірувати такими прозаїчними речами, як приготування їжі і миття посуду.

  Про моделюванні різних форм гострих нігтів дивіться у відео нижче.