Особливості характеру та сумісність жінки Близнюка, народженої в рік Кролика

Враховуючи місяць і рік народження, що з'явилися на світ з 21 травня по 20 червня в 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011 роках, по зодіакальним знакам зараховують до Близнюкам - Кроликам (Котів, Зайців).

Характеристика жінки Близнюків-Кота (Кролика, Зайця)

Представниці цього зодіакального поєднання можуть зачарувати багатьох. Мінливість настрої, нестримність фантазій цих осіб дивують оточуючих довгі роки. Милі дівчата, народжені в рік Кота, можуть кардинально змінити образ домоседки і перетворитися в цілеспрямовану, рішучу бізнес-леді або завсідника розважальних вечірок.

Вони дуже самокритичні і вимогливі по відношенню до себе. Досить часто ображаються на безневинні жарти, затаївши образу на довгий час. Після цього помиритися з ними не так просто.

У кар'єрі

Можуть домогтися руху по кар'єрних сходах лише в тому разі, якщо робота буде їм подобатися. Вони не проти розвиватися і вчитися хоч все життя.

При грамотному розподілі енергії вони добиваються поставлених цілей. Проте надмірно емоційна сприйнятливість кар'єрних проблем може призвести до психологічного виснаження.

Вони ставляться спокійно до фінансового благополуччя, яке не є для них самоціллю.

В роботі жінки проявляють ділову хватку і цілеспрямованість, однак, їх творчий потенціал проявляється в колі сім'ї.

В коханні та шлюбі

Поряд з рішучими суворими чоловіками вони здаються слабкими і беззахисними, але в цьому і полягає сила жіночої чарівності.

У відносинах із протилежною підлогою вони мають інтуїтивної прозорливістю, чітко усвідомлюючи, хто може зробити їх щасливими. Своєю жіночністю, розумом і емоційністю дівчата без особливої праці завойовують чоловічі серця.

В юності їх оточують численні шанувальники, але з роками їх коло звужується, тому що Близнюки-Кролики посилюють вимоги до партнерів і починають оцінювати їх у якості претендентів для створення сім'ї.

Таким дівчатам досить складно догодити, так як вони хочуть бачити навколишній світ, у тому числі і партнера, ідеальним. Пошуки «принца» іноді тривають все життя.

Досить часто Близнюки-Кролики стають ініціаторами розриву відносин через розчарування в чоловікові.

У шлюбі вони щасливі дружини і матері. Але самоусунення від сімейних проблем буває причиною розриву відносин.

За прогнозами східного календаря, максимальна сумісність цих зодіакальних знаків з Котом (Кроликом), Собакою, Конем, Козою, Биком. Західний календар рекомендує відносини з Вагами, Водолієм і Овном.

Східний календар попереджає про можливі проблеми при виникненні відносин з Мавпою, Півнем, Пацюком, Тигром. Західний календар не радить будувати відносини з Близнюками, Стрільцем, Тельцем, Раком.

Недоліки

Непередбачуваність поведінки дам Близнюків ускладнює життя близьких і самих жінок. Надмірна чутливість іноді пробуджує бажання побудувати нові відносини, але, як правило, завдяки вродженій порядності, вони вчасно зупиняються, не зробивши зради по відношенню до близьких людей.

Деякі вчинки жінок Близнюків-Кроликів (Зайцев, Котів) дуже важко зрозуміти.

Поради

  • Близькі люди не повинні ізолюватися від представниць цих знаків навіть тоді, коли їх вчинки здаються неправильними. Необхідно допомогти жінкам розібратися в життєвому хаосі і визначити першочергові цінності – це дозволяє їм впоратися зі сплесками негативних проявів характеру.
  • Здорові амбіції зроблять Близнюків-Кроликів більш сильними і щасливими.
  • Слід бути простіше у вирішенні виникаючих проблем, не винаходячи фантастичних шляхів виходу із скрутних ситуацій.
  • Відкритість у взаєминах з оточуючими допоможе без емоційних надривів досягти поставлених цілей.
  • Великодушність до інших і розвиток здатності не зациклюватися на особистих проблемах зроблять життя Близнюків-Кроликів більш райдужною.

Детальніше про жінок знаку Близнюки ви дізнаєтесь із наступного відео.