Рейтинг кращих підлогових відпарювачів

Прасування білизни – це потрібне, але не всіма улюблене заняття. Воно втомлює. Особливо важко управлятися з тканинами, що мають декор, а також зі шторами. Підлоговий техніка значно полегшує життя. Він являє собою пристрій, який виробляє пар, що дозволяє розгладжувати тканини.

Принцип роботи пристрою

Потоки пара, нагріті майже до 100 градусів, потрапляють в структуру тканини і вирівнюють її, при цьому не дають їй втратити форму. Гаряче повітря дозволяє дезінфікувати тканину і очистити забруднення. Основною відмінною рисою пристрою є вертикальне положення при роботі.

Підлоговий відпарювач виконує роль праски на вазі для одягу з усіх матерій: він здатний виробляти отглаживание штор, ліквідацію сторонніх ароматів з речей, очищення поверхні м'яких меблів, дезинфекцію іграшок, а при використанні особливою насадки прилад дозволяє мити вікна.

Пристрій дозволяє доглядати за делікатними матеріями, не мне їх, дозволяє відпарити і вичистити верхній одяг, а деякі моделі мають насадки для хутряних речей. Але техніка не зробить стрілки на брюках, не додасть презентабельний вигляд спідниці-плісе.

Комплектація пристрою

Відпарювач містить у своїй структурі бойлер, шланг, праску. Бойлер – це посудина, що включає нагрівач для води. Він доводить її до кипіння, після того як прилад включають. Утворений пар направляється в шланг і виводиться ззовні через отвори прасування або насадки. Спільно з деякими моделями йдуть трубки, необхідні для подовження шланга, щітка для очищення тканин, дошка, яка дозволяє краще відпрасувати дрібні деталі речі.

Плюси і мінуси

Позитивні і негативні риси обладнання раціонально вивчати в порівнянні його з праскою або пароочищувачем.

Відпарювач та праска не можуть повністю один одного замістити. До позитивних характеристик відпарювача (за аналогією з праскою) можна віднести:

  • здатність розгладжувати делікатні тканини з декором, не пошкоджуючи їх;
  • він дозволяє працювати у вертикальному положенні, що дає можливість відпарити фіранки;
  • посудина для рідини зазвичай великого обсягу, що дозволяє не підливати воду в процесі відпарювання.

Негативні характеристики:

  • прилади, що мають малу потужність, не зможуть відпарити дуже пом'яті речі з натуральних матерій;
  • занадто висока ціна і великі розміри.

Вибір

Щоб вибрати відпарювач, потрібно приділити увагу наступним характеристикам:

  • потужність;
  • подача пара і тиск;
  • об'єм бойлера;
  • яка вода для нього потрібна;
  • матеріал, з якого виготовлено виріб.

Потужність

Вона є необхідною характеристикою, від неї залежить швидкість нагрівання води в бойлері. Зворотною стороною є те, що чим потужність вище, тим більшу кількість електроенергії використовує пристрій. Найменша потужність – це 1500 Вт. Цей вид відпарювача допоможе доглядати за тонкими матеріями і трикотажем. Оптимальна потужність — 1800 Вт, вона дозволить відпарити навіть щільну матерію з деніму.

Подача пара і тиск

Тиск пара робить процес прасування легким і дозволяє відпарювати навіть жорсткі тканини. Хороший вибір – це обладнання, що має тиск 5 бар.

Обсяг бака

При великій посудині прилад довше працює без додавання до нього води. Зворотна сторона — місткий бак збільшує корпус і робить предмет важким. Самим прийнятним варіантом вважається обсяг на 1,5 літрів, що забезпечить довгий час безперервної діяльності. Найбільш комфортним вважається, якщо прилад можна доливати воду, не припиняючи робіт. Необхідну якість води для відпарювання зазвичай вказують в інструкції з експлуатації приладу. Деякі моделі передбачають використання бутильованої або дистильованої води, а це збільшує вартість виробу. Інші пристрої оснащені фільтрами, що дають можливість залити звичайну воду. Фільтри потребують періодичного чищення від накипу.

Види режимів функціонування

Однорежимное обладнання не має насиченості подачі пари. Воно використовується для прасування схожих матерій. Для домашнього використання їх характеристик цілком вистачає.

Ціна на пристрої з низкою режимів роботи набагато вище, але такі вироби дають можливість регулювати види пара. Вони можуть застосовуватися для обробки різних матерій.

Матеріал виробу

Зазвичай відпарювачі роблять з пластику, кераміки і металу. Металеві вироби йдуть в комплекті з другим нагрівачем, що попереджає формування конденсату. Підошва повинна мати достатню кількість отворів для виходу пари.

Допоміжні характеристики

У цю категорію входять аксесуари. Приміром, щітка для одягу, затискачі для формування стрілок, особлива дошка, на якій можна відпрасувати дрібні деталі одягу, рукавичка, захищає від опіків.

Рейтинг

У рейтингу кращих виявилися моделі, що мають подвійну вішалку (яка не дасть впасти навіть найважчої одязі) і довгий шланг (який робить прилад більш функціональним). При покупці даного пристрою потрібно випробувати його в магазині і дізнатися у продавця про те, чи потрібно купувати аксесуари.

Топ-5 популярних моделей

Philips GC670/05

Найвідоміша модель, про яку можна прочитати безліч позитивних відгуків. Потужність -182 Вт, посудину розрахований на 2 літри, розігрів – половина хвилини, 5 режимів. В якості додаткових елементів використовуються насадки для стрілок, коміра, щітки, також існує можливість користуватися водопровідною водою.

Kitfort KT-907

Дієвий прилад при відносно низькій ціні. Потужність – 1500 Вт, два режими роботи. Відгуки в основному позитивні. Однак недоліком вважається маленька довжина шланга.

MIE Magic Style

Саме потужне пристрій в 2250 Вт, ємність для води має об'єм 2 літра, розігрів – менше хвилини. Апарат дворежимний, має додаткові аксесуари.

Майстер GM-S-205LT Grand Master GM-S-205LT

Модель має трилітровий посудину для води, потужністю 2000 Вт, розігрів – хвилина.

MIE Deluxe

Відноситься до потужних приладів з потужністю 2500 Вт, розігрів – менше хвилини, посудина – 2,5 літра, є функція горизонтального відпарювання, три режими роботи.

Проведений огляд відпарювачів дозволить вибрати відповідний агрегат для догляду за одягом.

Поради щодо вибору підлогового відпарювача у відео нижче.