Що робити, якщо пральна машина під час прання зупинилася? Пральна машина під час прання зупиняється: причини, способи усунення неполадок

Причини зупинки пральної машини під час прання.

Зупинка пральної машини під час прання, може свідчити як про серйозну поломку, з якої фахівець може розібратися, так і про раптовий збій в програмному забезпеченні. З причинами поломки можна впоратися самостійно або за участю майстра. У цій статті ми розповімо, чому ж машинка зупиняється в процесі прання.

Пральна машина зупиняється під час прання: причини

Для початку розглянемо неспецифічні причини, які не є поломками, а вказують на те, що ви не зовсім правильно звертаєтеся з побутовим приладом.

Причини зупинки:

 • В барабані дуже багато одягу, вага перевищує зазначений в технічних умовах машини. Є датчик, який реагує на кількість завантаження барабана. Тому при перевищенні максимально допустимої ваги, машина видає помилку і зупиняється.
 • Відсутність подачі води. У літній час В деяких регіонах спостерігається низький тиск води, тому для пральної машини кількості рідини може виявитися мало. Відповідно вона просто вимкнеться. Необхідно трохи почекати, і після відновлення водопостачання оновити прання.
 • Нерівномірний розподіл одягу в барабані. Таке часто трапляється в тому випадку, якщо ви перете підодіяльник, пуховик або ковдру. Наповнювач збивається в одну купу. Таким чином виникає під час обертання барабана сильна вібрація. Для того щоб уникнути поломки, машина вимикається.
 • Пральна машина може зупинитися через неправильного вибору програми. Існують програми, які не передбачають злив води віджим. Тому перед установкою, зверніть увагу правильно вибрали режим прання.
Зупинилася машина при пранні

Чому пральна машина зупиняється під час прання: причини, що вимагають втручання майстра

Дуже часто зупинка машинки пов'язана з якимись серйозними поломками, усунути які зможе тільки фахівець.

Причини зупинки:

 • Якщо машина зависає в самому початку прання, то швидше за все, проблема в водопостачанні або в самому нагрівачі. Побутова техніка не може нагріти воду. Відповідно збивається режими роботи. У цьому випадку можливе зависання програми або ж видача оповіщення.
 • Зупинка в середині циклу спостерігається найчастіше в тому випадку, якщо не працює злив. Тобто проблеми можуть бути в помпі, насосі або ж у фільтрі. В такому випадку машина теж подає відповідний сигнал. Завдяки кількості спалахів, можна визначити поломку.
 • Зупинка машини в самому кінці прання може також говорити про припинення роботи Тена або ж про неполадки зі зливом води. Можливо засмітився фільтр. Такі проблеми не вдасться вирішити самостійно, доведеться звертатися за допомогою в сервісний центр.
Зупинилася машина при пранні

Що робити, якщо пральна під час прання зупинилася?

Необхідно подивитися на кількість спалахів і спробувати визначити, що ж насправді зламалося в машині. Якщо вам не вдається виявити поломку або машина просто зависла, необхідно вимкнути електроживлення, почекати, поки відкриється дверцята. Ні в якому разі не можна відкривати двері, якщо вона міцно закрита. Ви тільки зламаєте його. Крім того нерозумно відкривати дверцята в тому випадку, якщо всередині барабана є вода. Все просто виллється назовні.

Інструкція:

 • Для цього необхідно скористатися аварійним зливом води
 • Внизу пральної машини з правої сторони, зазвичай є віконце із зливним фільтром, яке необхідно чистити раз на місяць від монет, волосся та іншого сміття
 • У цьому фільтрі є невеликий шланг, необхідно взяти миску, відкрити цей шланг і злити всю воду
 • Це тривала процедура, тому діаметр шланга маленький, а води в барабані дуже багато
 • Тільки після того як ви це зробите, необхідно буде відкрити дверцята, витягти речі, перенести їх у миску обполоснути, вивісити сушитися
 • Необхідно спробувати включити машинку ще раз. Можете не закидати туди речей взагалі. Після виключення, зливу води, спробуйте включити ще раз
 • Якщо ситуація буде повторюватися, машина буде постійно видавати якусь помилку, повідомляючи про це миготінням лампочок або звуковими сигналами, необхідно звертатися в сервісний центр
 • Іноді трапляється так, що буває збій у системі електроживлення. Машина просто зависає, а при повторному включенні програма запускається, машина працює у звичайному режимі
Зупинилася машина при пранні

Часто машина зупиняється саме із-за неполадок в програмному забезпеченні чи в системній платі. Дані поломки є складними в ремонті і найчастіше передбачають заміну самої системної плати, яка коштує досить дорого. Її заміна вирішує проблеми з роботою пральної машини, працездатність обладнання повністю відновлюється.

Зупинилася машина при пранні

якщо пральна машина під час прання зупинилася, необхідно вимкнути з мережі електроживлення, спробувати розібратися з причиною поломки. Якщо ж це ніяк не пов'язано з електропостачанням або подачею води, то доведеться скористатися послугами сервісного центру або майстра.

ВІДЕО: Машинка під час прання зупинилася