100 цікавих, дивовижних і цікавих фактів з життя зі всього світу про все

У даній статті ми розповімо найцікавіших і незвичайних факти з усього світу. Буде дуже цікаво.

У світі стільки дивного і цікавого, що навіть при бажанні дізнатися не вдасться. Однак якщо є кілька хвилин вільного часу і бажання пізнати щось нове, то ця інформація спеціально для вас. Вашій увазі ми представляємо 100 дивовижних, забавних і цікавих фактів про все на світі.

100 цікавих, дивовижних і цікавих фактів з життя зі всього світу

 1. Багато жінок мріють про ідеальну фігуру і заради цього виснажують себе всілякими дієтами і фізичними навантаженнями. Але мало хто знає, що спалювати калорії можна абсолютно різними способами, і навіть настільки нерозумним способом – битися головою об стіну. Як показує практика, подібні заняття спалюють цілих 150 калорій за 1 годину активної «тренування».
 2. Людський піт часто буває жовтого або прозорого кольору, в той час як бегемот має червоний колір цих виділень. Така його особливість обумовлена необхідністю захищати тіло від постійного впливу сонячних променів.
 3. У зв'язку з тим, що сучасна молодь, діти і навіть люди шанобливого віку стали проводити занадто багато часу в інтернеті, зокрема в різних соціальних мережах, психологи виділили новий тип психічного розладу, який так і назвали «Залежність від соціальних мереж». <>
  Новий тип психічного розладу
 4. Мозок людини як орган не відчуває больових відчуттів, тому логічно припустити, що без мозку людина не відчував би болю.
 5. Кожен день у людини випадає мінімум 50 волосинок, а якщо говорити про людину, який лисіє, то і більше 100. Процес цей проходить практично непомітно для нас, однак, він необхідний для оновлення шевелюри.
 6. Незважаючи на відому всім жінкам ламкість локонів, 1 волосинка здатна витримати предмет вагою близько 100 р.
 7. Тонкий кишечник вважається одним з найбільших людських органів. Прийнято вважати, що довжина цього органу приблизно в 4 рази більше, ніж зростання середньої людини. Провівши нехитрі обчислення можна сказати, що тонкий кишечник зазвичай має довжину від 6 м до 8 м.
 8. У людини одне легке трохи менше іншого. Вся справа в тому, що серце, яке в організмі розташовується з лівого боку, має розмір приблизно в 1 людський кулак і йому так само потрібно місце. Саме тому ліве легке трохи поступається за розмірами правого.
 9. Ми рідко звертаємо увагу на те, як у нас виділяється слина і в яких кількостях. Однак є інформація, що за все життя у людини виробляється така кількість слини, яким запросто можна було б заповнити один, а то і два басейни.
 10. Вагітність жінки часто впливає на її сни. Так вчені стверджують, що в перші 3 місяці вагітності майбутні мами найчастіше бачать у снах різних жаб, риб і комах.
 11. Більшість новонароджених мають блакитний колір очей. На жаль, залишається небесний колір очей далеко не у всіх. Найчастіше на зміну блакитному кольору приходить темно-коричневий.
 12. Ми відчуваємо смак лише тієї їжі, яку слина вже почала розчиняти у роті. Якщо висушити рот від слини і покласти в нього шматочок їжі, то її смак відчуватися не буде до тих пір, поки не виробиться достатню кількість слини, і вона не почне «працювати».
 13. Протягом життя людина росте, і разом з ним ростуть його органи. Однак це не стосується очей. Очі з самого народження і до самої смерті залишаються одного розміру.
 14. Вчені прийшли до висновку, що більшість усіх серцевих нападів відбуваються в перший день тижня. З чим це пов'язано, точно не відомо, однак, вчені припускають, що це результат «активних» вихідних та першого важкого робочого дня.
 15. Всім людям відомо, що процес народження дитини досить непередбачуваний і якщо пологи вже почалися, то в принципі зупинити їх неможливо, звичайно ж, мова йде про пологи в строк. Проте є на нашій планеті тварина, яка в стресовій ситуації, і в разі небезпеки може призупинити цей процес. Самка броненосця можуть призупинити пологи на кілька років.

  Може затримувати пологи до 2 років
 16. Багато людей вважають, що равлики є беззубими істотами, проте, насправді це не так. Зуби цієї тварини розташовані у нього на язиці, і вони досить гострі, щоб зрізати і кусати їду.
 17. Організм акул влаштований таким чином, що у них немає повітряного міхура. Ця особливість не дає їм можливості відпочивати, оскільки без руху риба відразу ж опуститься на дно. Якщо риби з повітряним міхуром плавають за рахунок заповнення газом, то акула переміщається так само, як ми ходимо. Тобто, своє пересування вона контролює самостійно.
 18. Шоколад, який так люблять люди, смертельно небезпечний для тварин. Вся справа в тому, що в даному продукті міститься речовина, яке викликають надмірну активність серця та нервової системи, а це в свою чергу може призвести до миттєвої смерті. Саме тому тваринам заборонено давати солодощі і особливо шоколад.
 19. Жаби і жаби не п'ють воду, так як звикли це робити ми і як роблять це багато інші тварини. Вони «п'ють» її через свою шкіру.
 20. У сучасних годин, як правило, 2 стрілки – годинна і хвилинна, однак, такі годинники з'явилися лише у 1687 році. Всі годинники, які випускалися до цього часу, мали лише годинну стрілку.
 21. Не скрізь чорний колір є кольором жалоби, смутку і жалоби. Наприклад, Туреччина траурним кольором вважає фіолетовий, багато африканські країни в цій справі віддають перевагу червоному, а Китай і зовсім сумує, застосовуючи білий колір.
 22. Синій кит настільки величезний, що по його венах спокійно зміг би пливти дитина.
 23. Білокачанна капуста є відмінним продуктом для всіх, хто хоче схуднути, адже на її перетравлення організм витрачає більше калорій, ніж отримує при її вживанні.
 24. Вживання їжі – природний процес, якого потребує кожна людина. Так ось, за все своє життя людина приблизно 5 років витрачає на прийом їжі.
 25. Людина завжди чхає з закритими очима, при цьому серце чхаючої зупиняється на кілька секунд, ми цього просто не помічаємо.
 26. Найсильнішою м'язом людського тіла є мова.

  Мова — найсильніша м'яз
 27. У китів величезне серце. Воно настільки величезна, що за розміром його можна порівняти з невеликим легковим автомобілем.
 28. Як щодо безглуздої смерті? Люди помирають не тільки від хвороб, катастроф і аварій, так само люди вмирають від кокосів. Щорічно реєструється близько 150 смертей за кокосів, що падають на голови.
 29. Наскільки великим є космос? Вчені стверджують, що зірок у космосі набагато більше, ніж піщинок на нашій планеті.
 30. Діти набагато позитивніше дорослих. Доросла людина за 1 день сміється приблизно 10 разів, у той час як дитина регоче практично цілий день.
 31. Колись давно проходив кастинг, метою якого було знайти двійника Чарлі Чапліна. Сам Чарлі вирішив таємно взяти участь у кастингу. Яке ж було його здивування, коли він зайняв всього лише 3 місце.
 32. Процес сну у деяких тварин відбувається неймовірно мило. Так, наприклад, видри та бобри сплять, тримаючись один за одного. Однак справа не в милості і якісь почуття, а в тому, що таким чином вони забезпечують собі безпеку, адже не зробивши цього, протягом запросто віднесе тварини.
 33. Квіти, вплетені в локони, не завжди просто гарна зачіска. Наприклад, на Гавайських островах, квіти, які вплітаються або вкладаються за праве вухо дівчини, сигналізують про її сексуальне бажання і готовність вступати в подібні відносини прямо зараз. Більш того, кількість кольорів так само має значення, чим їх більше, тим сильніше сексуальне бажання жінки.
 34. Напевно, єдиним продуктом харчування, який сам по собі не псується, є мед. Цей продукт може засахариться, затвердіти, але своїх корисних властивостей він не втрачає навіть простоявши десятки років.
 35. Вчені, провівши ряд досліджень, заявили, що дохід чоловіка, безпосередньо впливає на його ставлення до зрад. Прийнято вважати, що чоловік, дохід якого вище середнього, більше схильний до зрад, ніж той, чий дохід нижче середнього.
 36. Жінки набагато частіше миють руки після відвідування туалету. Якщо з усіх жінок руки миють приблизно 90%, то з чоловіків лише 75%.
 37. Всі ми напевно бачили у фільмах, що пірати часто прикрашають свої вуха сережками. Але для цих людей сережки не просто прикраса, це своєрідний амулет, який, за їх віруваннями повинен покращувати їх зір.
 38. Далеко не всі тварини мають потребу в щоденному споживанні їжі. Так, наприклад, скорпіони і кліщі можуть жити без їжі кілька років.

  Можуть жити без їжі кілька років
 39. Якщо придивитися до кількох зебрами одночасно, можна помітити, що смуги на їх тілі абсолютно різні. На Землі немає зебр, у яких був би однаковий малюнок. Саме завдяки такій особливості тварини пізнають один одного.
 40. Солов'ї славляться своїм чудовим співом. Але співають такі душевні пісні виключно самці, таким чином вони показують свою відданість і свої почуття другій половинці.
 41. В організмі новонародженого малюка можна нарахувати приблизно 300 кісток, проте, в процесі дорослішання їх залишається лише 206.
 42. Колись давно бобри вважалися рибою. Більше того, така «риба» була дуже цінною і дорогий.
 43. Королівська кобра живиться собі подібними, тому на вечерю вона запросто може зловити парочку кобр поменше або ж кілька інших отруйних змій.
 44. Щоб повністю очистити організм від нікотину, що міститься в сигаретах, чоловікові потрібно утриматися від куріння протягом півроку, а жінці протягом 3 місяців. Чому потрібно різну кількість часу? Тому що організм жінки щомісячно очищується природним шляхом і це прискорює процес очищення крові.
 45. Існують абсолютно різні фобії, якими страждають люди. Наприклад, партенофобия, це боязнь незайманих дівчат.
 46. З усіх живучих на Землі істот, тільки люди і дельфіни піддаються пристрасті і займаються сексом не заради розмноження, а заради самого процесу і відповідно задоволення.
 47. Багато людей вважають, що зоопарк, це місце, в якому тварини страждають, і в деякій мірі це так. Але така думка ніяк не можна вважати правильним, якщо говорити про зоопарк в Токіо. Там про його мешканців дуже турбуються, тому щорічно зоопарк йде на канікули, які тривають 2 місяці. За цей час тварини відпочивають від постійної уваги людей.
 48. Бабки вміють дуже швидко літати. Вони здатні розвивати швидкість до 55 км/ч.
 49. Коники і блохи є найбільш прыгучими істотами. Коник здатний стрибнути на відстань, що перевищує довжину його тіла приблизно у 40 разів, блоха ж здатна стрибнути на відстань, що перевищує довжину її тіла приблизно в 130 раз.
 50. Жирафи сплять стоячи, при цьому даними тваринам цілком вистачає півгодинного сну. Дуже рідко буває, що жирафи сплять більше 2 годин.
 51. З усіх книжок, які існують на Землі, найчастіше крадуть Книгу рекордів Гіннесса. І цей факт також занесений в книгу.
 52. Для того щоб відчути смак їжі людині необхідно покласти її в рот, а от риби відчувають смак всією поверхнею свого тіла.
 53. Далеко не у всіх живих організмів на Землі кров має червоний колір. Наприклад, лобстери можуть похвалитися блакитною кров'ю, п'явки зеленої, у коника кров біла, а у багатьох молюсків фіолетова.
 54. Крапля нафти, багато чи мало? Цілих 25 л чистої придатної для пиття води здатна зіпсувати всього лише 1 маленька крапля нафти.

  Крапля нафти може зіпсувати 25 л води
 55. Багато людей відчувають страх при вигляді змій, особливо якщо ці отруйні змії. Однак статистика говорить нам, що найбільше потрібно боятися не змій, а бджіл, оскільки щорічно від їх укусів помирає набагато більшу кількість людей.
 56. Щодня по всьому світу приблизно 12 дітей після народження віддають не тим батькам.
 57. Як би дивно це не звучало, але у світі є кілька десятків людей, які вирішили, що ідеальними другими половинками для них можуть стати неживі предмети. Так, наприклад, є офіційно зареєстрований шлюб жінки з Берлінською стіною, колесом огляду, складом і т. д.
 58. Люди вже давно літають в космос, але океан, який знаходиться у нас на планеті, як і раніше досліджено приблизно на 5%. Саме цей факт дає можливість ученим вважати, що на дні океану цілком можуть мешкати ті самі чудовиська, яких описували у своїх оповіданнях моряки і інші очевидці.
 59. На сьогоднішній день на нашій планеті живе лише 1% акул від тієї кількості, яке було спочатку.
 60. Існує думка, що океан приховує в своїх безоднях набагато більше багатств та історичних цінностей, ніж всі музеї, що знаходяться на Землі.
 61. На нашій Землі зростає надзвичайно цікава рослина, назва якого «скажений огірок звичайний». Зовні рослина нагадує огірок, який повністю покритий голками. Навіть при легкому торканні до цього рослині, його реакція цілком виправдовує його назва. Із спеціального отвору з величезною силою вилітає слиз упереміш з насінням.
 62. Самим швидкозростаючим рослиною на нашій планеті є бамбук. Всього за 1 тиждень рослина може досягти 6 м у висоту.
 63. Кепел – екзотичний фрукт, який має приємний аромат фіалки. При цьому даний фрукт з давніх часів використовували як контрацептиви, оскільки його вживання призводить до неможливості завагітніти протягом нетривалого часу.
 64. На нашій планеті росте цікаве дерево з не менш цікавою назвою «молочна соска». Свою назву рослина отримала не просто так. Якщо проткнути його ножем, то воно «дасть» молочко. І цей продукт цілком придатний для вживання в їжу, але тільки після певної обробки.
 65. Така риба як Чорноморський окунь в своїй більшості є самками. Але по досягненню 5 років, стать тварини може помінятися.
 66. Виходячи з результатів досліджень, математика легше дається чоловікам. Жінкам точна наука дається набагато складніше, тому більшість відомих математиків це представники сильної статі.
 67. Найменша пташка на Землі колібрі може літати в різні сторони, при цьому, не міняючи положення свого тіла.

  Найменша пташка у світі
 68. Чи знаєте ви, навіщо кішці вуса? Цей орган не просто дає можливість тварині орієнтуватися в просторі, але і дає можливість визначити, пролізе вона в отвір, дірку і т. д. чи ні. Тому коти з пошкодженими вусами погано орієнтуються в місцевості і часто застряють в отворах.
 69. Сови не можуть обертати очима, зате вони можуть відмінно крутити головою на 360 градусів.
 70. З всеїдних тварин можна виділити щурів. Ці тварини не гребують практично нічим і з задоволенням поласують навіть мертвими побратимами. При цьому без води щур може прожити довше за інших тварин.
 71. Всі представники котячих, крім гепардів, втягують свої кігті під час відпочинку і спокою. Гепард ж втягувати кігті не вміє.
 72. Креветки на відміну від людей, мають серце, яке розташовується у них в голові, а не за грудною кліткою.
 73. Свині хоч і не займаються сексом заради задоволення, можуть похвалитися самим тривалим оргазмом, який у них триває приблизно півгодини.
 74. Якщо тигра поголити, можна побачити, що його шкіра така ж смугаста, як і шерсть.
 75. Є країни, в яких на роботу не можна з'явитися з-за поганих погодних умов. І мова не йде про урагани і землетруси, мова йде про дощ, сильної спеки і т. д.
 76. Люди, у яких від природи світлі локони, мають на своїй голові більше волосинок, ніж ті, у яких локони мають темний колір.
 77. Прийнято вважати, що серед тварин на полювання частіше виходять самці, однак, це стосується не всіх тварин. Якщо говорити про левів, то на полювання у них ходять левиці.
 78. У стародавньому Єгипті для того щоб муміфікувати людини використовували сіль.
 79. Існує думка, що крокодили не вміють «показувати» мову.
 80. Акули не тільки сильні і небезпечні, а ще й розумні риби. Нападаючи на свою жертву, вони закривають очі, оскільки інстинктивно розуміють, що видобуток, вириваючись, зможе зашкодити їм очі.
 81. Зелений чай є джерелом вітаміну С. У порівнянні з чорним чаєм, зелений в своєму складі має на 50% більше цього вітаміну.
 82. Кішка не може з'їсти великий шматок їжі, оскільки її щелепи не рухаються в сторони.
 83. Серце людини в спокійному стані скорочується приблизно 70-80 разів, серці кота – 140-150 раз, серце кита – 9 разів.
 84. У деяких країнах світу чай п'ють не з цукром, а з сіллю.
 85. Найпоширенішою прізвищем в Америці є прізвище Сміт.
 86. Тхори більшу частину свого життя сплять. У добу вони сплять приблизно 5 годин.

  Тхори сплять близько 19 годин на добу
 87. Якщо зібрати всі бактерії, які є в людському організмі, і зважити їх, то результат буде дорівнює приблизно 2 кг.
 88. Мавпи з віком так само лисіють, як і люди.
 89. Собаки після народження не здатні нормально бачити ще протягом 1 місяця.
 90. Собаки можуть померти від шоколаду. При цьому абсолютно неважливо, яка кількість ласощі з'їв вихованець.
 91. На нашій планеті є місто, в якому годинами служить дощ. Люди по почалося і закінчилося дощу звіряють час.
 92. Самий дощовий місто в світі знаходиться в Індії.
 93. Вага найважчого граду становив більше 1 кг.
 94. В Японії найціннішим вважається квіткою хризантема. Там навіть існує нагорода – орден Хризантеми.
 95. З безлічі квітів, які ростуть на нашій планеті, можна готувати смачні страви. Так, наприклад, з хризантем можна приготувати смачний салат.
 96. Найстарішою троянді у світі на сьогоднішній день понад 1000 років і росте вона в Німеччині.

  Найстаріша троянда
 97. Печінка до моменту народження людини— один з найбільших органів. У новонароджених маса печінки становить більше ніж 4% від маси тіла; у дорослих — 2%. З віком дитини, печінка зростає менше, ніж маса тіла, а до старості печінка зменшується. Печінка дорослої людини важить приблизно 1 кг-1,2 кг.
 98. Щохвилини через печінку «проходить» приблизно 1,5 л крові. Печінка людини відповідальна за його емоції. У старості печінка сильно зменшується і позитивних емоцій стає менше.
 99. Печінка людини має здатність до відновлення. Лише 25% необхідно від усієї печінки, щоб вона повністю відновилася.
 100. Всі люди вмирають з-за різних причин. Один з давньогрецьких філософів помер від сміху, оскільки те, що його осел їв інжир, для нього здалося дуже смішним.

У світі існує величезна кількість неймовірного, розповісти навіть маленьку частину якого дуже складно. Звертайте увагу на те, що відбувається навколо вас, цікавтеся чимось новим і тоді ваше життя буде наповнене яскравими емоціями.

Відео: 100 цікавих фактів