Навіщо і як накручувати кількість коментарів в ВК? Безкоштовна і платна накрутка числа коментарів ВКонтакте: опис, поради

У даній статті ми розглянемо методи і способи накрутки кількості коментарів в соціальній мережі ВКонтакте.

Соціальна мережа ВКонтакте – одна з найулюбленіших у інтернет-користувачів, адже тут можна весело провести час, поспілкуватися з друзями, пограти, поділитися фотографіями і відео), отримати корисну інформацію, а ще – вести бізнес і отримувати непоганий дохід!

Чим би ви не займалися в ВКонтакте, основним показником вашій популярності і затребуваності є лайки і коментарі, які залишають інші користувачі. І якщо для особистої сторінки недолік коментарів може вдарити лише по вашому зарозумілості, то для пабликов і бізнес-співтовариств низька активність передплатників може призвести до падіння прибутку.

Як не допустити цього? Звичайно ж, примусово накручувати коментарі, для чого придумане і успішно випробувано цілий ряд технологій, одні з яких не стоїть і цента, інші – вимагають додаткових витрат. Давайте розглянемо і ті, і інші.

Безкоштовна накрутка кількості коментарів ВКонтакте

Отже, якщо ви не плануєте витратити енну суму грошей на рекламу своєї інтернет-спільноти (або особисто себе), то радимо вам скористатися одним з нижченаведених способів.

 1. Самі коментуйте свої пости ВКонтакте. Це допоможе іншим учасникам групи розслабитися (адже деяким першому написати коментар заважає елементарна сором'язливість), підкоритися масового руху (почуття «стадності» ще ніхто не відміняв, адже якщо люди на це реагують, значить це дійсно цікаво!) і довести свою точку зору (якщо ви залишите провокаційний коментар, який комусь точно відразу ж захочеться оскаржити).

Щоб піти по шляху підроблених коментарів ВКонтакте, потрібно буде створити кілька липових сторінок і злегка їх оживити, наповнивши хоча б мінімальним вмістом. А потім справа за малим – входячи по черзі з кожного з дерева, можна не тільки обговорити пост, але емоційно самому з собою посперечатися.

Власна фейковая активність хороша, звичайно, на первинному етапі розкрутки пабліка, адже з його розвитком у вас елементарно не буде вистачати часу на таку діяльність.

 1. Попросіть допомоги у друзів. Пам'ятайте знамените: «Не май сто рублів, а май сто друзів!»? Це як раз той випадок. Якщо у вас багато приятелів (бажано таких, з якими встановилися теплі, довірчі відносини), то попросіть їх взяти участь в житті вашого пабліка і активніше коментувати його статті.

А ще попросіть їх зробити аналогічні пропозиції їх друзям. Як говориться: «Кожен по нитці – голому сорочка». Головне, переконати навіть найбільш скептично налаштованих друзів у тому, як цей проект важливий для вас.

 1. Спільноти обміну. Принцип приблизно такий же, як попросити друзів, тільки на бартерній основі. Ви ж не самотні у своїй проблемі – повірте, таких користувачів в мережі мільйони, тому були придумані спеціальні сервіси і групи обміну, наприклад, vk.com/replyy, vk.com/oobmen. З їх допомогою ви отримаєте реальні коментарі ВКонтаке, але в свою чергу повинні будете активно залишати свої на чужих сторінках.

У групах це працює на ваше прохання з обіцянкою взаємності, на сервісах – шляхом збирання балів (або внутрішньої валюти) та подальшого їх використання для замовлення коментарів.

Коменти
 1. Оголошення конкурсів, акцій, різноманітних опитувань і голосувань. Бажано, щоб придумані вами заходи вимагали високої активності передплатників, змушуючи їх часто відзначатися на вашому паблике в гонитві за призами. Або ж треба придумати тему, що зачіпає «за живе» інтернет-користувачів, тоді і нагород ніяких не потрібно – розмова зав'яжеться сама по собі.
 2. Наповнюйте паблік живим, корисним контентом. Якщо ви будете систематично викладати на сторінці актуальну, корисну для передплатників інформацію, аналогів якій в мережі не знайти, та ще й розвивати найбільш затребувані теми, то підвищення кількості коментарів вам гарантовано! Для цього, звичайно, потрібно буде постійно напружуватися, але зате популярність вашого ресурсу і авторитет багаторазово зростуть.
 3. Спам. Звичайно, спам-розсилка – не найкращий і приємний варіант (вам же не подобається бути жертвою спамерів, чи не так?). Але не можна відкидати і цю можливість. Головне, не дуже захоплюйтеся, щоб вас не відфільтрували, і намагайтеся все-таки використовувати живе спілкування.
 4. Програма VkDuty. Новинка в IT-сфері, завдяки якій коментарі до зображень, відео і текстів у ВКонтакте накручуються у великій кількості за рекордно короткі терміни. Виробники сервісу позиціонують його як абсолютно безкоштовний і надійний для облікових записів користувачів.
 5. Приклади щодо безкоштовних сервісів для накрутки коментарів ВКонтакте: like4u.ru, fastfreelikes.com (замість валюти – лайки, вхід через ВКонтакте); socgain.com, bosslike.ru, turboliker.ru, olike.ru, ad-social.org (оплата балами, вхід через ВКонтакте).

Як накрутити кількість коментарів ВКонтакте за гроші?

Якщо ви готові розлучитися з певною сумою для популяризації своєї сторінки через накрутку коментарів, то до ваших послуг найширший вибір всіляких сервісів.

Наприклад, можете пройти реєстрацію на біржі розкручування в соціальних мережах «Илизиум» і оплатити масову накрутку, що заощадить вам купу часу і сил. До речі, для оптових покупців на ресурсі передбачені знижки.

Для розкрутки
<>За такою ж схемою згідно з прейскурантом торгують коментарями на наступних біржах: prospero.ru, advego.ru, wpcomment.ru, qcomment.ru.

Як накрутити коментарі Вконтакте: поради для спрощення коментування

Для того, щоб людям було легко і приємно коментувати теми у вашій групі, створити для них максимально комфортні умови:

 • група повинна бути відкритою, щоб всі мали можливість комметирования.
 • тема для коментування повинна бути цікавою, піднімати і хвилювати громадськості.
 • анонімність вітається — введіть можливість анонімного голосування або відповідей окремим анонімним постом.
 • можливість розміщувати посилання.
 • закликайте читачів коментувати матеріал відразу після розміщення.

Відео: Як накрутити кількість коментарів Вконтакте?