Навіщо і як накручувати кількість повідомлень у ВК? Безкоштовна і платна накрутка числа повідомлень в ВКонтакте: опис, поради

У даній статті ми розглянемо методи і способи накрутки повідомлень ВКонтакте.

Для створення позитивного іміджу і подальшої розкрутки свого пабліка або групи в ВКонтакте, верифікації вашої сторінки можна використовувати ще один прийом – збільшення кількості особистих повідомлень. При цьому, як правило, абсолютно не має значення їх вмісту (їх же ніхто, крім вас, не побачить!), важливо саме кількість. Як же збільшити його швидко і напевно?

Накручуємо повідомлення у ВКонтакте без оплати

  1. Через обмінні співтовариства. Для цього потрібно знайти в ВКонтакте спеціальну групу, де можна обмінятися повідомленнями в приват. Створено їх достатньо (наприклад, «Лайк-Тайм», «Засори ЛЗ» і так далі) і функціонал дуже простий: потрібно лише залишити на стіні групи відповідне прохання.

    Засори ЛЗ
  2. Через біржі. На таких сервісах потрібно виконати певні дії, щоб інші користувачі задовольнили ваші вимоги. Для цього в особистому кабінеті на такому майданчику потрібно вибрати довільну задачу, в розділі «Інше» описати умови співпраці і чекати виконання поставлених завдань.
  3. В обмін на щось. Ви можете заходити у фан-групи з привабливими пропозиціями, наприклад, запропонувати геймерам ключ до популярної гри або ексклюзивне фото зірки шоу-бізнесу для її шанувальників – у відповідь на особисті повідомлення. Порада: дійте чесно, якщо не хочете зіпсувати собі репутацію.
  4. Використання спеціальних ботів соцмережі. При цьому потрібно завжди бути напоготові, адже можна втратити персональні дані своєї сторінки.

    Боти для накрутки повідомлень
  5. З допомогою технічних хитрощів. Якщо ви хочете самостійно декількома кліками мишки створити видимість маси непрочитаних особистих повідомлень, то можете спробувати таку фішку. Отримавши месенджер в ЛС, натиснути правою кнопкою миші на непрочитанном повідомленні і вибрати команду Переглянути код (в різних браузерах термінологія може відрізнятися, але суть та ж). Коли відкриється код цієї строчки, двічі клацнувши на ній лівою мишкою замість цифри «1» слід вказати жадане кількість непрочитаних ЛЗ – і справа в капелюсі!

Як отримати багато особистих повідомлень ВКонтакте за гроші?

Якщо ви готові оплатити за збільшення кількості особистих повідомлень, то для вас, як кажуть, відкриті всі шляхи. До ваших послуг – професійні команди різних ресурсів, фрілансери-одинаки і спеціально розроблені програми.

Відмінна програма

Схема для них однакова: платиш гроші – отримуєш послугу, як правило, якісну. Тільки потрібно потурбуватися про свою безпеку і вибрати багаторазово перевірений ресурс з хорошою репутацією.

Використовуючи один із запропонованих варіантів накрутки повідомлень ВКонтакте, ви повинні чітко усвідомлювати, що це – штучно створена ілюзія вашого спілкування. Можна користуватися цим прийомом для підняття значущості в очах оточуючих або збільшення продажів, але ні в якому разі не можна обманювати самого себе!

Відео: найшвидший спосіб накрутки повідомлень ВКонтакте