Яка різниця між передплатниками друзями в ВК?

Сьогодні Вконтакте є не тільки друзі, але ще й передплатники і багато користувачів не можуть зрозуміти, чим ці люди відрізняються. У нашій статті ми відповімо на це питання.

Раніше Вконтакте були тільки друзі і не було передплатників, але все ж з часом ця функція була впроваджена. Не всі користувачі розуміють, навіщо вони потрібні і взагалі, яка різниця між ними і друзями. Давайте розберемося.

Чим відрізняються друзі і передплатники ВК?

Друзі і передплатники

Коли ви відправляєте якомусь користувачеві Вконтакте заявку в друзі, то відразу ж стаєте його передплатником. Тобто, ви можете бачити, що він публікує на стіні, його нові фотографії і так далі. Але, щоб дружба була взаємною, користувач повинен прийняти вашу заявку.

Якщо він цього не зробить, то ви так і залишитеся передплатників, хоча особливо це ні на що не вплине, хіба що писати повідомлення буде можна, якщо доступ обмежений. Але це за умови, що у вашого потенційного друга буде відкрита сторінка. В іншому випадку ви не зможете переглядати інформацію.

До того ж, якщо заявка в друзі приймається, то можливостей стає більше, тому що зазвичай користувачі дозволяють своїм друзям більше, ніж передплатникам.

Відео: В чому різниця друзів і передплатників Вконтакт?

<>