Як накрутити собі передплатників у ВКонтакте — безкоштовні та платні методи накрутки?

У даній статті ми розглянемо способи поповнення передплатниками своєї сторінки.

Для того, щоб відповісти на це питання, давайте спочатку розберемося з термінологією. Чому передплатники на вашу сторінку в соціальній мережі ВКонтакте відрізняються від друзів? Різниця в тому, що коли власник профілю відправляє запит на додавання в друзі кому-небудь, і той чоловік клацає на кнопку «Прийняти», то він отримує статус одного. Якщо ви з якихось причин натискає кнопку «Відхилити», то автоматично робить вас своїм передплатником.

Ручна накрутка передплатників Вконтакте

Кількість передплатників, по-перше, демонструє зашкаливающую популярність власника профілю ВКонтакте (ще б – адже стільки народу хотіли потрапити до нього в друзі, але не отримали схвалення!), а по-друге, створює інвестиційну привабливість (саме таким популярним користувачам ВКонтакте найчастіше пропонують розмістити на стіні яке-небудь оголошення або рекламу).

Щоб практично миттєво стати «мега популярною зіркою» ВКонтакте, зовсім не обов'язково проводити в інтернеті добу і стирати пальці об клавіатуру, просясь долучитися до вас у якості передплатників. Достатньо скористатись одним із перелічених нижче способів, і накрутити собі хоч і тисячі передплатників.

ВАЖЛИВО: Єдине, про що слід пам'ятати: надмірна активність вашої сторінки в ВКонтакте (мається на увазі щоденне придбання понад 300 передплатників на протязі 24-х годин) може призвести до блокування аккаунту.

«За» цей варіант – те, що передплатниками будуть реальні люди, причому ви можете підбирати їх тематично (на підставі загальних інтересів). Але, на жаль, розплачуватися за це безкоштовний спосіб доведеться своїм витраченим часом (яке, як відомо, теж гроші).

ВАЖЛИВО: протягом доби ви можете послати тільки сорок заявок для залучення передплатників у Вконтакті! Це ліміт, визначений цією соціальною мережею.

Не бійтеся звертатися до людей і пропонувати їм підписатися на вашу сторінку. Зрештою, вони або приймуть вашу пропозицію або ні – і це зовсім не катастрофа!

Багато передплатників підвищує популярність

Щоб вручну накрутити передплатників, в розділі «Друзі» виберіть «Знайти друзів» – і або надсилайте свої прохання певним конкретним користувачам (їх реєстр надасть соцмережа, сформувавши за найбільшою кількістю спільних друзів), або використовуйте розширений пошук (за вказаними вами параметрами, наприклад, місцем проживання, навчання, роботи і так далі, причому – не тільки в ВКонтакте, а і на інших платформах, якщо в цьому є необхідність).

Передплатники із спеціальних груп: як знайти?

У ВКонтакте функціонують спеціальні спільноти, робота яких спрямована на накрутку передплатників. Знайти їх дуже просто, забивши у віконце пошуку словосполучення «Додай в друзі», і сервіс викине цілий реєстру з відповідних груп.

Стати учасником такої групи і отримати бажану кількість передплатників дуже легко: після вступу в співтовариство потрібно опублікувати своє прохання або на стіні, або в коментарях.

Корисні групи

Можна, звичайно, відреагувати на подібні прохання інших учасників групи, але якщо ви жадаєте саме передплатників, то краще витратити трохи більше часу і почекати заявок, що надійдуть саме у ваш аккаунт. Тоді через невеликий проміжок часу ви зможете видалити їх списку своїх друзів, залишивши передплатників.

Сервіси накрутки передплатників Вконтакте – безкоштовні, платні і букси

Як правило, безкоштовними сервісами є демонстраційні версії відповідних платних програм, а щодо безкоштовними – ті платформи, на яких розрахунок йде за внутрішню валюту (бали тощо, які заробляються при виконанні певних микрозадач, або купуються за реальні гроші).

Якщо ви знайшли безкоштовну працюючу програму для накрутки передплатників (а це не так і легко!) і готові витратити певний час, то майте на увазі: тут дозволяється додати за певний часовий проміжок лімітоване кількість передплатників. Не дивуйтеся, якщо результатом використання програми для накрутки стануть підписалися боти – це один з ризиків даного методу.

Щоб підібрати платний сервіс для накрутки, забийте в пошук на запит «Купити передплатників у ВКонтакте» — і вам залишиться тільки вибрати програму з найкращою репутацією (обчислюється терміном функціонування і коментарями користувачів) і оптимальними розцінками. Якщо зважитеся скористатися цим методом, то не поспішайте: краще накручувати передплатників поступово (не більше 100 через 2-3 дні).

Приклади платних сервісів накрутки: агентство avi1, Doctor Smm, PRtut. Вартість їх послуг приблизно однакова, адже на неї впливає конкуренція на ринку. Взагалі ж ціна залежить від персональної націнки продавця, його досвіду, оптової або роздрібної купівлі, включення (або ні) націлювання і, звичайно ж, якості роботи.

Платна програма

Букси – сервіси для користувачів соціальних мереж, на базі яких можна виконувати завдання за не надто великі гроші. Через них можна накрутити передплатників, оплачуючи працю інших користувачів (сплативши реєстрацію на букс, придумайте і розмістіть на ньому завдання з посиланням на свою сторінку, вимогою про подання заявки в друзі і подальшого звіту про роботу, терміном виконання, розміром оплати).

Передплатників через букси можна назбирати багато, тільки доведеться витратити час (перевірка кожного передплатника) і трохи грошей (оплата виконаної роботи).

Найпопулярніші на сьогоднішній день букси: socpublic.com, profittask.com, vipip.ru, qcomment.ru, seosprint.net.

І остання порада для тих, хто вже остаточно вирішив накрутити собі передплатників: чергуйте всі перераховані вище способи для отримання максимального ефекту і не надто квапте події, щоб одного разу вас не заблокували адміністратори Вконтакті!

Відео: Як накрутити передплатників у Вк?