Біс в ребро: зірки, які проміняли своїх партнерів на молодих — список

Не завжди в сім'ях чоловік вірний дружині і навпаки. І часто зради відбуваються з партнерами при великій різниці у віці.

Коли розлучаються наші сусіди чи друзі, ми співчуваємо, даємо поради і всіляко намагаємося підтримати їх у цей непростий психологічний період. Але якщо сімейні негаразди стосуються зірок екрану або сцени – тут ми просто дивимося ще один захоплюючий серіал.

Біс в ребро: зірки, які проміняли своїх партнерів на молодих — список

Отже, у головних ролях:

  1. Валерій Меладзе

Проживши з дружиною Іриною близько 20 років, виконавець розлучився з нею заради солістки «віа гри» Альбіна Джанабаєва. У Меладзе до того часу було троє дочок і, як з'ясувалося згодом, Джанабаєва вже виховувала сина Костю від Валерія.

Ніжний тандем

Втім, спочатку і Альбіна, і Валерій всі розмови про їхній роман або не коментували, або і зовсім заперечували. Але вперто ходили чутки підтвердила дружина Меладзе Ірина. Розлучення відбувся в 2014 р. і в цьому ж році у Валерія та Альбіни народився другий син Лука. Таким чином, цей роман тривав понад десять років, перш ніж закінчитися розлученням Меладзе з першою дружиною і весіллям з Джанабаєвою. Різниця у віці між обома подружжям співака становить близько десяти років.

  1. Сергій Жигунов

Колишній красень-гардемарин також став жертвою віку, коли той самий «біс в ребро». Під час зйомок серіалу «Моя прекрасна няня» у нього розгорівся роман з виконавицею головної ролі актрисою Анастасією Заворотнюк, яка була молодша за нього на добрий десяток років.

Блискавичний роман

Пристрасть захопила актора настільки, що він розірвав майже чвертьвіковий шлюб з Вірою Новіковою. Втім, так швидко і сильно розгорівшись цей роман так само блискавично й закінчився. Сергію Жигунову вистачило мужності визнати свою помилку і налагодити стосунки з першою дружиною, відновивши сім'ю.

  1. Ронні Вуд

Рок-зірка світового рівня гітарист Rolling Stones, залишивши після офіційного 23-річного шлюбу дружину і чотирьох дітей, відкрито з'являвся на публіці в супроводі офіціантки лондонського бару Каті Іванової. Він писав з неї оголену натуру, після вони йшли в спільний запій, пізніше Катя супроводжувала Рона в турне.

З Іванової

Правда, цей роман з юною офіціанткою закінчився нічим – Вуд переключився спочатку на бразильську модель, а після і зовсім одружився на продюсера Саллі Хамфріс. Різниця між чоловіком і дружиною склала 30 років.

  1. Мел Гібсон
Різниця майже в 40 років

Красиво розлучитися коханці (їх шлюб не був офіційним) не змогли — було кілька судових позовів, штрафи і навіть умовні терміни покарання. У підсумку, порушивши умови угод, піаністка залишилася ні з чим, а 62-річний Гібсон сьогодні зустрічається з 24-річною Розаліндою Росс.

  1. Джонні Депп

Красива і романтична пара Джонні Депп і Ванесса Параді розлучилися після 14 років неофіційного шлюбу. Їх красива історія кохання, двоє дітей – все було забуто, коли знаменитий пірат Джек Горобець, знімаючись у фільмі «Ромовий щоденник», захопився партнеркою по знімальному майданчику Ембер Херд.

З Ембер

Послідував розлучення, після якого Параді було виплачено $ 160 млн. Але найдивнішим для всіх колег і друзів, шанувальників пари стало те, що Депп офіційно повів нову подругу під вінець, чого він так і не зробив по відношенню до матері своїх двох дітей Ванессі Параді.

  1. Єгор Кончаловський

Відомого режисера також не минули витівки «бісів у ребрі». Він зруйнував двадцятирічний шлюб з актрисою Любов'ю Толкалиной. І хоча цей союз не був скріплений офіційно, народження дочки робило його таким. Так і в колі людей кіносвіту і шанувальників до цих пір всі сприймали цю подружню пару. Що ж послужило причиною розставання?

З новою пасією

Хоча актриса стверджує, що це було обопільне рішення, громадська думка все ж схиляється до того, що виною всьому – молода кохана на ім'я Марія, яка виступала адвокатом Кончаловського під час одного з судових процесів. Сам режисер не заперечує цього. При цьому він намагається підтримувати стосунки з колишньою сім'єю.

  1. Алла Пугачова

Алла Борисівна, як відомо, змінила молодого чоловіка Філіпа Кіркорова на ще більш молодого Максима Галкіна. Більше того, пара навіть є молодими (правда, сурогатними) батьками. Незважаючи на 25-річну різницю у віці Пугачова і Галкін живуть у шлюбі з 2011 р.

25 років різниці

Був саме Галкін причиною розставання примадонни з попереднім чоловіком? Про це ніхто не говорить відкрито, і ні Пугачова, ні Кіркоров, ані Галкін не підтверджують цього факту. Але все-таки ні-ні та й проскакують натяки в пресі про те, що Пугачова, мовляв, давно попереджала Кіркорова про те, що піде від нього, якщо полюбить іншого чоловіка. Залишається тільки гадати, чи збереже звання чоловіка, п'ятого за рахунком, Максим Галкін, адже примадонна останнім часом активно з'являється на публіці з 26-річним виконавцем Сергієм Савіним. Ах, Алла...

  1. Сьюзан Сарандон
Відносини були недовгими

На момент розлучення Сарандон було ні багато ні мало – 64 роки. А причиною такого рішення став рівно вдвічі молодший режисер Джонатан Бріклін. Вони співпрацювали, будучи партнерами по інвестуванню одного з нью-йоркських пінг-понг барів, і це співробітництво розширилося і на сферу особистого життя. Втім, така зв'язок виявилася недовгою, а сама Сарандон, яка зізналася, що не розуміє сенсу інституту шлюбу, неодноразово була помічена з іншими молодими людьми.

  1. Олег Табаков

Великий актор, який нещодавно залишив нас, понад 30 років був одружений з Людмилою Крилової, також актрисою і матір'ю його дітей. Тим не менш, у середині 80-х років минулого століття тільки закінчила ГІТІС молода актриса Марина Зудіна стала причиною відходу з родини актора, якому до того часу вже перевалило за 50.

Яскрава розлучниця

Незважаючи на 30-річну різницю у віці, вони прожили разом більше 20 років (з них половину – в офіційному шлюбі). Перша сім'я після розставання вважала за краще не спілкуватися з Табаковим, і тільки син Антон через роки відновив стосунки з батьком. У новій сім'ї народилося двоє дітей, Павло і Марія.

  1. Армен Джигарханян

Лідером по «гучності» скандалів, чуток і пліток навколо свого особистого життя, безумовно, останнім часом є Армен Джигарханян. Його перший шлюб тривав менше 10 років, другий, з Тетяною Власової, був тривалим і стабільним. Але у 79-річному віці Армен Борисович ошелешив усіх заявою про своєї нової любові. Нею стала Віталіна Цимбалюк-Романівська, якій на той момент було всього 33.

Молода пасія

Правда, цей шлюб протривав всього близько року, уже в 2017 р. Джигарханян зробив іншу заяву – на цей раз про розлучення, звинувативши колишню дружину в крадіжці і шахрайстві.

Ось такими різними бувають шлюби, у яких між партнерами значна різниця у віці. Хтось знаходить довгоочікуване щастя, а хтось розуміє, що його використали. Що ж, це життя, повна непередбачуваних сюрпризів, і тим вона і цікава.

Відео: Хроніки побуту: молоді партнери зірок