Найкращі турецькі серіали: топ-10

Турецькі серіали заворожують красою гри акторів і зовнішнім оздобленням. Давайте ознайомимося з кращими турецькими серіалами.

У кожного є секрети. Секрет жінок – це любов до серіалів. Там вони можуть поспостерігати за пристрастю, зрадою, владою, конфліктами і умінням виходити з усіляких труднощів.

Найкращі турецькі серіали: топ-10

І хто ж займає місце першості саме в таких серіалах? Звичайно ж — Туреччина. У топ популярних серіалів, на думку телеглядачів, увійшли:

Турецький серіал «1001 ніч»

<>Рік виходу в прокат 2006-2009. Назва, звичайно ж, говорить сама за себе, але тут є величезний нюанс, це всього лише назва і пов'язує казку і серіал лише ім'я головної героїні. Хвороба улюбленого сина змушує Шахерезаду взяти всю силу в кулак і почати боротьбу за існування самостійно. В цей самий момент керівник дає їй шанс змінити все, роблячи особливу пропозицію. Вона не в силі від нього відмовитися.
Туреччина

Турецький серіал «величне століття»

В прокаті: 2011. Це історія правління великого султана Сулеймана, а також його безмежної любові до Роксалане-Хюррем. Українська красуня зуміла підкорити його серце, не тільки красою, а й умінням вести справи держави і бути кращим другом. Сценарій написаний на основі історичних романів і, звичайно ж, середньовічних документів.

Популярний

Турецькі чоловіки досі не можуть усвідомити, у чому ж сила української жінки, яка змогла завоювати серце великого вождя. Серіал показує особливу велич простої слов'янської рабині, яку вкрали з її рідного села турки і згодом продали на невільничому ринку в Стамбулі в рабство. Її сила розуму, шарм і сексуальність допомогли впоратися з труднощами і стати прекрасною і найулюбленішою дружиною правителя Мекнес, якому вона дісталася в якості подарунка.

Перед виходом турецького серіалу у світ, турецькі власті намагалися всіма правдами і неправдами заборонити його.

Турецький серіал «Прилив»

Дата виходу – 2013 і по сьогодні. Головний герой Яман, біля якого і крутиться весь серіал — хлопчик з дуже бідної родини. Він живе в трущобах, друзі у нього бандити і злодії, втратив батька, ще будучи маленьким. У найтяжчий момент його життя, коли він знаходиться в одному кроці від тюремного ув'язнення, на його шляху зустрічається людина, здатний змінити все. Але чи хоче цього сам Яман? Чи здатний він, перебороти себе, і вибратися з убогості назустріч кращого життя?

Про важке життя

Турецький серіал «Срібло»

Рік випуску 2005-2007. Початок фільму зовсім нерадісне, головний герой Мехмет втрачає свою наречену назавжди. Він у відчай і думає, що життя скінчилося, але на допомогу приходить улюблений дядько. Він всіляко намагається допомогти впоратися Махмету з депресією і знаходить йому дівчину, на ім'я Гюмюш, з простої сім'ї. Здатні почуття спалахнути знову в душі молодого хлопця? Чи здатна любов Гюмюш впорається з його втратою?

Серіал

Турецький серіал «Кузею Гюней»

Рік виходу в прокат 2011-2013. Головні герої серіалу – два брата. Вони настільки різні, як рай і пекло. Всі події розгортаються навколо їх любові до однієї дівчини, яка й стала причиною виникнення конфліктної ситуації між ними.

Про братів

Турецький серіал «якби я став хмарою»

2009. Історія кохання людей однієї крові. Головний герой Мустафа закохується в двоюрідну сестру по лінії матері. Сім'я Мустафи це консервативні люди, які не сприймають таких відносин і всіляко намагаються встати на шляху щастя двох закоханих. В кінці фільму вони все-таки вступають у шлюб, після довгої боротьби.

Турецький

Турецький серіал «Листопад»

Вихід 2006. Історія сім'ї, в якій завжди панував мир і спокій до того моменту, поки діти не подорослішали. Навколо цього і крутиться весь серіал. Батьки намагаються повернути минулі часи, і тим самим ще більше погіршують ситуацію. Чи вдасться їм це чи ні, чи зможуть діти зрозуміти, що батькам це важливо?

Про сім'ю

Турецький серіал «Заборонена любов»

2008. Відданий і вірний чоловік в один момент втрачає свою дружину, яку так любив протягом усього життя. Але одного разу він зустрічає жінку – молоденьку красуню Біхтер. На шляху їхнього щастя стає мати Біхтер, якій дуже подобається новий залицяльник її дочки. Вона всіма способами намагається зіпсувати їхні стосунки, щоб дістати його.

Про кохання

Турецький серіал «Вишневий сезон»

2014. Головна героїня, по імені Ойкю, яка мріє стати дизайнером і потрапити в світ моди, щоб всі визнали її талант. Вона любить людину, якій не проявляє свої почуття, адже він скоро одружитися на кохання всього його життя. Кінцівка могла б виявитися сумною, якби вона не познайомилася з другом дитинства Меті, який є не останньою особою в світі моди.

Про моду

Турецький серіал «Корольок – пташка співоча»

1986. Відомий однойменний роман став основою для створення сюжету серіалу. Красуня Феріде – головна героїня, відчуває зовсім не дитячі почуття до свого кузена Крямрану. Проте він не такий романтик як здається, він жорстокий і владний. Чи зуміє вона розбудити в ньому щирі почуття чи, може, вони вже є, але він майстерно приховує їх? Турецький серіал — це історія красиве кохання, зради і сили характеру.

Відео: Найкращі турецькі серіали