Який колір вийде, якщо змішати жовтий і зелений? Як отримати кольори при змішуванні фарб?

Щоб отримати зелений колір і наближені тони слід враховувати нижченаведені поради.

Змішавши кілька різних кольорів, можна отримати абсолютно незвичайні відтінки, знайти які вже в готовому вигляді іноді буває досить складно.

Сьогодні ми пропонуємо вам поекспериментувати з зеленим і жовтим кольором, навчитися змішувати їх і отримувати яскраві і красиві відтінки.

Який колір вийде, якщо змішати жовтий і зелений: характеристика змішування кольорів

 • Жовтий колір прийнято вважати базовим, так як його неможливо отримати, змішавши кілька інших кольорів. А ось змішавши жовтий з іншими квітами можна отримати новий колір і безліч його відтінків.
 • Зелений колір не є базовим, оскільки його можна отримати, змішавши синій і жовтий кольори. Тим не менше цей колір прийнято вважати універсальним, оскільки він відмінно поєднується з усіма іншими.
 • Якщо ми з'єднаємо зелену і жовту фарбу в рівних пропорціях, то отримаємо оливковий колір. Насиченість кінцевого кольору буде прямо залежати від кількості тієї або іншої фарби.
Оливковий колір
 • Якщо змішати зелений, жовтий і додати в отриману масу зовсім трохи синього, то вийде більш темний, насичений зелений.
 • Додавши в жовто-зелену масу трохи білого, ми отримаємо більш світлий зелений.
 • Якщо ви змішаєте однакову кількість жовтого, зеленого, а після додасте в масу трохи чорного кольору, то отримаєте колір хвої.
 • Щоб отримати гірчичний відтінок потрібно взяти жовту фарбу, додати в неї трохи зеленого, ще трохи менше червоного і зовсім небагато чорного.
 • Яскравий лимонний відтінок виходить в результаті змішування, 3-х кольорів – жовтого, зеленого, білого. Спочатку змішайте жовтий і трохи білого, а після додайте краплю зеленого кольору.
 • Смарагдовий колір виходить якщо змішати зелений, жовтий і білий колір. За основу потрібно використовувати зелений. До основного кольору потрібно додати трохи жовтого, а після трохи білого.
Смарагдовий
 • Яскравий зелений, салатовий можна зробити наступним чином. Візьміть жовтий, додайте в нього трохи білого, а після зеленого стільки, щоб вийшов бажаний колір.
 • Також шляхом змішування жовтого, зеленого і ще декількох кольорів можна отримати тютюновий колір. Для отримання такого незвичайного кольору зелений і жовтий використовується в однаковій кількості. Білий і червоний додається в тій кількості, яке необхідно для отримання бажаного кольору (буквально по краплі).
 • Ніжний зеленуватий відтінок можна отримати змішавши жовтий, синій і чорний. Візьміть жовтий колір, додайте в нього трохи синього і зовсім трохи чорного.

Отримати бажаний колір і відтінок не складно, головне правильно визначити вихідні кольору і дотримуючись інструкції, змішати їх. Варто відзначити, що, незважаючи на те, що процес цей складний, бажаний колір або відтінок може вийти не з першого разу. У такому разі засмучуватися не варто, це справа практики, пробуйте і у вас обов'язково вийде.

Відео: Як отримати зелений колір?