Який колір вийде, якщо змішати червоний і зелений? Як отримати відтінки коричневого кольору при змішуванні фарб?

Коричневий колір і його відтінки можна отримати при змішуванні великої кількості квітів. А яких саме — з'ясуйте статті.

Змішування різних кольорів – заняття захоплююче і загадкове. У самому справі, коли з двох окремих кольорів виходить третій – це схоже на казку. Як з жовтого і синього може вийти абсолютно новий колір – зелений? А якщо до зеленого додати червоний? В цьому випадку ми отримаємо ще один зовсім інший колір – коричневий.

Який колір вийде, якщо змішати червоний і зелений: основний і додаткові відтінки коричневого

Відразу зауважимо, що чистота і насиченість кольору залежать від того, наскільки яскравими і чистими були змішуються відтінки. Тому, якщо в червоному і зеленому була присутня каламутність, чистого коричневого кольору добитися не вдасться.

 • Краще, звичайно, спочатку брати чистий зелений, оскільки отриманий шляхом змішування жовтого і синього колір як раз і додасть певну каламутність. Але в чистому вигляді, залежно від того, в якій пропорції ми беремо цей колір, він дасть нам самі несподівані відтінки коричневого.
 • Втім, факторів, що впливають на отриманий відтінок, багато. Зокрема, важливі не тільки пропорції вихідних фарб, але і те, з яким матеріалом ви працюєте і яку мету перед собою ставите. Так, різні види фарб можуть дати один колір, а комп'ютерна програма – відмінний від нього. Це пояснюється відмінністю в процесах, що проводяться з початковими тонами, адже в одному випадку ми змішуємо фарби, а в іншому – одна поглинає іншу.
Отримуємо коричневий

Відтінок отриманого коричневого головним чином залежить від насиченості зеленого, червоний колір тут вторинний. Чим темніше зелений, тим інтенсивніше буде коричневий, і навпаки, висвітлюючи відтінок зеленого, в коричневому можливо наблизитися до жовтувато-пісочних тонів.

Якщо обидва кольори насичені, то коричневий буде наближатися до чорного. Найголовніше в процесі змішування – дуже ретельне і скрупульозне з'єднання обох вихідних матеріалів, інакше в коричневому можуть залишитися домішки у вигляді вкраплень початкових кольорів.

Як вже говорилося вище, чим світліше вихідні кольору, тим, відповідно, світліше і коричневий.

 • Салатний колір наблизить відтінок коричневого до жовтого, якщо використовувати червоний світлих або навіть рожевих відтінків – коричневий буде схожий з сірим. В цілому, використовуючи кольору різної насиченості, в результаті можна вибудувати колірне рішення, починаючи від жовтувато-білих і закінчуючи майже чорним кольором.
 • Можна отримувати різні відтінки, використовуючи також вже отриманий вами коричневий. Приміром, каштанового кольору можна досягти, якщо до червоного додати коричневий, а коричневий з жовтим дасть насичений, наближений до темно-жовтого, відтінок.
 • «Класичний» коричневий вийде, якщо змішати на основі жовтого кольору червоний із синім. Трохи білого освітлить наш колір, чорного – затемнить.
 • Червоно-коричневий відтінок стане при тій самій комбінації жовтого з червоним із додатком синього і освітлення білим.
 • Основна частина жовтого кольору з додаванням синього, червоного і білого створить золотисто-коричневу фарбу.
І його відтінки
 • Суміш червоного, зеленого і чорного на тій же основі жовтого стане гірчичною.
 • Бежевого відтінку можна досягти, якщо просто потроху додавати в коричневий колір білого.
 • Світло-коричнева гама є результатом змішування жовтого з коричневим, чорним і білим.
 • Рыжинки каштановому кольору додасть суміш червоного з чорним і коричневим.
 • Поєднання білого, жовтого і темно-коричневого додасть медовий колір, а сам темно-коричневий є результатом змішування на основі жовтого білого з чорним і червоного кольорів.

Справді, як у казці – використовуючи всього кілька кольорів, можна отримати безліч відтінків коричневого.

Відео: Отримання коричневого кольору