Жіноче ім'я Емілія — що означає: опис імені. Ім'я дівчинки Емілія таємниця: значення імені в православ'ї, розшифровка, характеристика, доля, походження, сумісність з чоловічими іменами, національність

Що означає ім'я Емілія? Походження, характер і доля жінок з цим іменем.

Зміст

Емілія (Емма) – добра, ніжна і чуйна дівчина, яка не терпить брехні і фальші. До своїм кровним родичам і близьким друзям вона ставиться дуже тепло, але натомість вимагає від них максимальної віддачі.

У разі якщо вона розуміє, що людина намагається її ошукати, то може затаїти образу і на час перестати з ним спілкуватися. Власниці цього імені дуже цілеспрямовані і горді, тому вони практично ніколи не слухає чужих порад і намагаються будувати життя слідуючи винятково своїм уподобанням.

Що означає ім'я Емілія за церковним календарем?

Емілія за церковним календарем

Більшість дослідників сходяться на тому, що жіноче ім'я Емілія походить від латинського слова Aemilius, яке розшифровується, як Страждаюча або Суперниця. Але так як це слово трохи трансформувалося, то стало переводитися, як Старанна або Рішуча.

В церковних книгах це ім'я є, правда замість Емілія воно вписане туди, як Емілія, і саме останнім варіантом нарікають новонароджених представниць прекрасної статі при хрещенні.

Святий покровитель імені Емілії

Святий покровитель імені Емілія

Земні Емілії мають на небесах дуже сильну покровительку, яка навіть за життя вважалася Святою жінкою. Звали захисницю власниць цього імені Емілія Кесарийская. Народилася вона у багатій сім'ї і все своє дитинство і юність прожила, не маючи ні в чому відмови. Але багатство батьків не зробило її розбещеною людиною, і вона при всій своїй красі та освіченості вирішила ніколи не виходити заміж і присвятити своє життя служінню Богові.

Але доля розпорядилася інакше. Раптово від серйозної хвороби померли всі її рідні, і для того щоб її насильно не видали заміж вона дала згоду на шлюб з чоловіком на ім'я Василь. Як показав час, вона зробила правильний вибір так, як цей чоловік мав схожі погляди на життя.

Він прихильно ставився до того що вона проповідує християнство і у вільний час намагався допомагати їй доглядати за хворими і жебраками. В цьому союзі народилося 10 дітей, 5 з яких в зрілому віці були канонізовані і зараховані до лику святих. За таку сильну любов до Всевишнього і за правильно вихованих дітей і шанують цю жінку по сей день.

Таємниця імені Емілія (Емма)

Таємниця імені Емілія (Емма)

Маленька Еміля дуже енергійна і надто активна. Вона ніколи не сидить на місці і практично весь час намагається щось робити. Не байдуже чим вона буде займатися головне, щоб це було заняття, яке допоможе дізнатися щось нове. Як показує практика, ці дівчатка не бояться труднощів, тому без найменшого сумніву беруться за те, що їм одноліткам не під силу. Коли Емма трохи підростає, то стає ще більш допитливою і починає просто безперервно читати книги і дивитися наукові передачі.

У юності на відміну від інших представниць прекрасної статі вона не дивиться на навколишній світ крізь рожеві окуляри. Вона старанно вчитися і по можливості намагається підробляти. Така висока працездатність згодом перетворює Емілію в жінку, яка знає собі ціну і дуже дорожить своєю самостійністю.

Якої національності ім'я Емілія (Емма)?

Національність імені Емілія

Існує одразу дві версії походження цього жіночого імені. За однією з них воно є давньоримським родовим ім'ям, походить від слова Аэмилиус, яке розшифровується, як Рішуча. За іншою версією це ім'я є латинським і перекладається на російську мову, як Старанна.

Ім'я Емілія: значення і популярність

Ім'я Емілія (Емма) не є дуже популярним у нашій країні. Їм називають дівчаток вкрай рідко і найчастіше на це вирішуються батьки у великих містах.

Розшифровка ім'я по літерах:

 • Е — наділяє людину природною чарівністю, харизматичністю і цікавістю
 • М — підсилює внутрішню енергетику і покращує бійцівські якості
 • І — допомагає людині розставляти правильні орієнтири в житті
 • Л —розвиває здатність розташовувати до себе людей
 • І — повтор
 • Я — відповідає за організаторські здібності

Емілія — розшифровка ім'я з грецької

Емілія — розшифровка ім'я з грецької

Незважаючи на те, що це ім'я має давньоримські корені, в Стародавній Греції воно було дуже популярним. Греки пов'язували його зі словом Эмилиос, що переводяться як Ласкава, Влесливий або Доброзичлива. Як правило, ім'я Емілія практично завжди було другим і давалося для того, щоб його володарка була більш поступливою і відкритою.

Ім'я Емілія англійською, на різних мовах

 • Англійська — Емілі, Ем, Еммі
 • Німецька — Емілія, Міці, Мильхе
 • Французький — Эмилин, Эмилина
 • Іспанська — Эмилита, Міла
 • Португальська — Эмилинья, Милита
 • Італійський — Амалія, Лилиета
 • Румунська — Эмилика, Емма
 • Угорська — Емі, Эмике
 • Білоруський — Амалія, Мильця
 • Польський — Эмильча, Милька

Як в закордонному паспорті пишеться ім'я Емілія?

За правилами затвердженої в нашій країні транслітерації, ім'я людини в закордонний паспорт має бути вписане латиницею. Саме тому ім'я Еміля у цьому офіційному документі буде писатися, як Emiliia.

Емілія: яке скорочене коротке ім'я, зменшувально пестливе?

Скорочені і пестливі форми імені Емілія

Скорочені і пестливі форми імені Емілія:

 • Емма
 • Ем
 • Міла
 • Миля
 • Мія
 • Ліа
 • Эмилюшка
 • Эмочка
 • Милочка

Емілія (Емма): значення імені характер і доля

Коли володарка цього імені дорослішає, то вона перетворюється на сильну духом жінку, яка готова йти до своєї мети по головах. Завдяки такій цілеспрямованості вона домагається свого дуже швидко і на деякий час перетворюється в жінку, яка веде життя, більш підходящу тендітній дівчині.

Але так як довго спочивати на лаврах вона не може, то дуже швидко знаходить для себе нову мету і починає знову інтенсивно працювати, не відволікаючись ні жодні жіночі справи. У разі якщо, прочитавши все це, ви подумали, що власниці цього імені страшні кар'єристки, то глибоко помиляєтеся. Просто ці жінки належать до того типу людей, яким дуже важливо у всьому вдосконалюватися і пізнавати щось нове.

Але в їх житті все ж є моменти, коли вони стають тендітними, ніжними і дуже вразливими. Їм зовсім не чужі звичайні жіночі розваги і коли випадає можливість, то вони намагаються провести її з максимальною користю для своєї душі.

Ім'я Емілія: сексуальність, шлюб

Ім'я Емілія: сексуальність, шлюб

Емілія належить до тих жінок, яким дуже важливо, щоб партнер ідеально підходив їй в сексуальному плані. У разі якщо вчасно близькості з партнером її не буде влаштовувати, то вона відразу ж йому про це скаже, причому зробить це так, що чоловік сприйме це як бажання поекспериментувати.

І, напевно, саме тому що власниці цього імені довго шукають свого ідеального сексуального партнера, заміж вони виходять досить пізно. Найчастіше ці жінки вступають у шлюб після 25 років. Як правило, чоловіки собі вони вибирають більш спокійних чоловіків, здатних закривати очі на те, що їх обраниця не дуже любить займатися домашнім господарством.

Ім'я Емілія (Емма): здоров'я і психіка

Ім'я Емілія (Емма): здоров'я і психіка

Загалом власниці цього імені володіють досить непоганим здоров'ям. Але все ж, як і у всіх інших у них є свої слабкі місця. У Емілій це травна система. Саме тому вони повинні більш уважно стежити потім їдять, і в разі виникнення найменших проблем намагатися відразу ж від них позбавлятися.

Що стосується психіки цих жінок, то, незважаючи на їх імпульсивність, вони є морально стійкими людьми. Як правило, якщо їх щось дратує або злить, вони спочатку намагаються трохи заспокоїтися і тільки після цього роблять якісь дії.

Яке по батькові підходить дівчинці ім'я Емілія?

Як говориться, по батькові не вибирають, але все ж якщо воно несе правильну енергетику, то негативні якості імені будуть набагато менше проявлятися.

Отже:

 • Дем'янова. Це по батькові посприяє тому, щоб Емма стала менш емоційною і більш тверезо мислила в критичних ситуаціях.
 • Олександрівна. У цьому випадку у власниці цього імені буде добре проявлятися доброта, співчуття і хазяйновитість.
 • Костянтинівна. Буде наділяти Емілію дипломатичністю і миролюбністю, завдяки чому вона зможе з найважчих ситуацій виходити переможцем.

Емілія: сумісність з чоловічими іменами

Емілія: сумісність з чоловічими іменами

Самим ідеальним варіантом для Емілій є чоловіки, які носять ім'я Дмитро. У такому союзі жінка буде рівнею своєму партнеру, що буде дозволяти їй відчувати себе потрібною і важливою. У разі якщо між Еммою і Дмитром будуть виникати скандали, то вони будуть дуже швидко прибирати всі розбіжності.

Ще одним прийнятним варіантом для жінок з цим іменем є Савелии. Ці чоловіки теж вміють домовлятися, але що найприємніше, вони такі ж трудоголіки, як і сама Емма. Як правило, в такому союзі жінка знаходить і розуміння, і підтримку, і фінансову стабільність.

Коли іменини, День Ангела у Емілії за православним календарем?

Як вже згадувалося трохи вище, Святою покровителькою власниць цього імені є Емілія Кесарийская. Саме тому дівчат, що носить красиве ім'я Емма треба вітати з Днем Ангела у той день, коли її шанують у всіх церквах. Робити це потрібно 14 січня кожного року.

Привітання з Днем Ангела для Емілії: короткі, у віршах і прозі

Привітання з Днем Ангела для Емілії
 • Емілія! Сьогодні у тебе іменини і в зв'язку з цим мені хочеться побажати тобі нестримної радості, величезного щастя і роботи, яка буде приносити тобі виключно задоволення. Бажаю тобі щоб кожна секундочка твоєму житті була просякнута щастям, теплом і любов'ю.
 • Дорогий мій чоловік, бажаю тобі йти по життю прямо і ніколи не відволікатися на біди і нещастя. Нехай тобі завжди яскраво світить сонечко, а над твоєю головою ніколи не збираються грозові хмари. З днем Ангела Емілія!

Пісня з ім'ям Емілія

Тату з ім'ям Емілія: фото

Тату з ім'ям Емілія

Ім'я Емілія: інтуїція, інтелект, моральність

Більшість Емілій не є моралистками. Їх моральність дозволяє їм заради бажаної мети здійснювати вчинки, які можуть не сподобатися її оточенню. Але як показує практика, таким чином вони вступають тільки в тому випадку, якщо точно знають, що засудження не буде дуже сильним.

Їх інтуїція завжди їм правильно показує можна на даний момент здійснювати необдуманий вчинок. А завдяки гарному інтелекту власниці цього імені завжди правильно прораховують свої подальші дії.

Ім'я Емілія: захоплення, діяльність, бізнес

Ім'я Емілія: захоплення, діяльність, бізнес

Головним захопленням жінок з цим іменем є книги. Вони читають їх кожну вільну хвилину і намагаються підсадити на таке проведення часу всіх своїх домочадців. Саме тому найчастіше вони стають працівниками бібліотек, книжкових магазинів та видавництв.

У разі якщо у Емми не виходить влаштуватися на роботу, яка буде приносити їй моральне задоволення, то вона вирішується зайнятися бізнесом. Так як у цих жінок є підприємницька жилка, то вони досить швидко стають впевненими бізнес-леді і роблять все, щоб їх дітище розросталося.

До якого знаку зодіаку підходить ім'я Емілія?

Самим відповідним знаком зодіаку для власниць цього імені є Козеріг. Він наробить злегка імпульсивну і розсіяну Емілію дисциплінованістю, завдяки чому у неї все виходить з першого разу.

Як правило, Емілія-Козеріг — це вірний і відданий друг, який завжди підставить своє плече. Крім цього, жінки, народжені під цим зодіакальним знаком, мають дуже м'якою і романтичною натурою.

Камінь-талісман до імені Емілія

Камінь-талісман до імені Емілія

Дівчатам, які мають гарне ім'я Емілія, краще завжди носити з собою камінь аквамарин. Так як енергетично заряджений на врівноваженість, доброзичливість, вірність і розсудливість, то своєю позитивною енергетикою зможе придушити всі негативні риси характеру цих представниць прекрасної статі.

Квітка, рослина, дерево-талісман для імені Емілія

У разі якщо Еммі треба позбутися хаосу у своєму житті, то вона обов'язково повинна самостійно виростити кімнатна рослина під назвою гібіскус. Якщо вона буде правильно за ним доглядати, то мірою того, як він буде рости, будуть зникати проблеми з її життя. Ну а якщо вона хоче, щоб їй завжди супроводжувала удача, то вона повинна посадити біля будинку прямостоячу жимолость.

Тотемна тварина імені Емілія

Тотемним тваринам власниць цього імені є розумна і смілива рись. Енергетика цього тварини допомагає Эмилиям правильно розбиратися в людях і уникати великих сварок і неприємностей.

Нумерологія імені Емілія

Нумерологія імені Емілія

Числом, притягує удачу до жінок з цим іменем, вважається трійка. Вона допомагає їм не розтрачуватися на дріб'язкові справи та вибирати тільки ті пропозиції, які згодом принесуть їм хороший дохід і моральне задоволення.

Псевдонім ім'я Емілія

 • Легкий вітерець
 • Пушинка
 • Сама досконалість
 • Квітуча троянда
 • Лапуля

Відомі люди, знаменитості з ім'ям Емілія: фото

Емілія Кларк
Емілія Співак
Емілія Фокс

Відео: Значення імені. Емілія