Жіноче ім'я Вікторія — що означає: опис імені. Ім'я дівчинки Вікторія таємниця: значення імені в православ'ї, розшифровка, характеристика, доля, походження, сумісність з чоловічими іменами, національність

Значення жіночого імені Вікторія.

Зміст

Вікторія (Віка) — зовні дуже спокійна дівчина, всередині якої вирує справжній вулкан емоцій. Вона може бути чарівною і доброї, так і дуже імпульсивною і десь навіть злий.

Її поведінка в більшості випадків залежить від того, що відбувається навколо неї. Якщо сказати більш точно, то її ще можна назвати хамелеоном, який майстерно вміє підлаштовуватися під будь-які ситуації.

Що означає ім'я Вікторія за церковним календарем?

Ім'я Вікторія за церковним календарем

Відразу ж хочеться сказати, що до XIX століття такого імені, як Вікторія у звичному нам церковному календарі не було. Але приблизно в середині XX століття воно туди було внесено і стало широко використовуватися простими людьми. Воно перекладається як Перемога, Велика чи Переможниця. Як бачите, всі три переказу несуть в собі дуже сильну енергетику, яка робить володарку цього імені справжнім олов'яним солдатиком, чи не боїться ніяких перешкод.

Більше того, деякі джерела стверджують, що це ім'я безпосередньо пов'язано з войовничою богинею Нікою, яка завжди брала те, що їй хотілося, навіть якщо для цього треба було прикладати силу. Саме тому, якщо батьки хочуть назвати доньку Вікторією, то при хрещенні їй дається ім'я Ніка.

Святий покровитель імені Вікторія

Святий покровитель імені Вікторія

Святою покровителькою Вікторій є Мучениця Вікторія Кордовська. Ця жінка проживала в місті Кордові, який вважався іспанською провінцією. Правитель, який у той час правив Іспанією, практикував жертвопринесення тварин і людей. Він вірив у те, що таким чином зможе випросити в Бога кращого життя для себе і своїх підданих.

Сама ж Вікторія і її брат Ацисклом незважаючи на таке оточення свято вірили в існування Всевишнього, і намагалися максимально багато людей обернути в християнську віру. Крім цього, вони вважали жертвоприношення звичайним убивством, і тому завжди відмовлялися бути присутніми на подібних заходах. Про те, що вони так відкрито проповідують християнство, дізнався правитель Іспанії.

І для того, щоб люди й далі вірили в його слова, наказав взяти брата і сестру під варту і стратити їх на площі, перед цим зрадивши тортурам. Після показової страти люди на якийсь час забули про Вікторії і її брата, але, коли християнство стало дуже популярним їх канонізували і зарахували до лику Святих.

Таємниця імені Вікторія

Таємниця імені Вікторія

Маленьку Вікторію важко назвати переможницею так, як у дитинстві вона намагається не показувати оточуючим свій справжній характер. Так як вона може вміло підлаштовуватися під різні ситуації, то до пори до часу навколишній люди можуть, взагалі, не підозрювати про те, наскільки вона може бути впертою і амбітною.

У цьому віці Віка мовчазна і замкнута, тому більшість людей сприймають її дуже тихим і неконтактним дитиною. Насправді ж, навіть в маленькому віці Вікторії дуже вибірково ставляться до того, хто буде біля них перебувати. З цієї причини вони підпускають до себе тільки тих людей, у яких впевнені на всі 100%. Коли Вікторія зростає, вона перетворюється в чарівну молоду дівчину, яка, як магніт притягує до себе чоловіків.

Популярність серед представників сильної статі робить її більш відкритою і комунікабельною, і це сприяє тому, що у власниці цього імені стає дуже багато друзів. У зрілому віці Віка перетворюється в максималистку, яка прагне мати все найкраще.

Якої національності ім'я Вікторія?

Національність імені Вікторія

Якщо ви спробуєте дізнатися яку національність має ім'я Вікторія, то напевно виявите, що різні джерела приписують йому латинське, або грецьке походження. Єдине з чим погоджуються всі дослідники, що свій початок воно взяло від слова Victoria, яке перекладається на російську мову як Перемога або Переможниця.

Також деякі джерела перекладають його як Тріумф. Але все ж яку національність-це ім'я не мало, однозначно можна сказати, що у всі часи його носили представниці прекрасної статі сильні духом, добрі душею і красиві тілом.

Ім'я Вікторія: значення та популярность

Якщо говорити про популярність цього імені, то однозначно можна сказати, що воно у всі часи подобалося батькам. І якщо раніше їм нарікали виключно дочок багатих людей, то зараз навіть у самому маленькому селищі можна зустріти задумливу і цілеспрямовану Віку. Як показали останні дослідження, дане ім'я займає місце в першій десятці найпопулярніших імен на пострадянському просторі.

Значення імені:

 • В — допомагає легко встановлювати контакт з малознайомими людьми
 • І — відповідає за витонченість, душевну красу і робить людину більш м'яким
 • До — наділяє людину проникливістю і величезною силою духа
 • Т — підсилює інтуїцію і розвиває творчі якості
 • Про — допомагає людині розібратися з фінансовою сферою
 • Р — сприяє правильній самореалізації людини
 • І — повтор
 • Я — розвиває почуття гідності

Вікторія (Віка) — розшифровка ім'я з грецької

Розшифровка ім'я з грецької

В принципі ім'я Вікторія розшифровується однаково як з латинського, так і з грецької. Так як всі джерела стверджують, що свій початок воно взяло від слова Victoria, то і переведення скрізь звучить однаково, тобто Перемога або Переможниця.

Єдине, що ви повинні знати, що в Стародавній Греції існувала змінена форма цього імені, яка вимовлялася як Вікторина. Вона розшифровувалася трохи інакше і звучала, як Переможна.

Ім'я Вікторія (Віка) англійською, на різних мовах

 • Англійська — Вікі, Тора, Торію
 • Німецька — Вікторія, Фіке
 • Французький — Виктуара, Віктор'єна
 • Іспанська — Вікторина, Віка
 • Португальська — Торію, Вікі
 • Італійський — Итория, Фиттория
 • Румунська — Витктия, Віка
 • Білоруський — Виктарына, Віце
 • Польський — Вихта, Віта

Як в закордонному паспорті пишеться ім'я Вікторія?

До недавнього часу ім'я Вікторія писалося в закордонному паспорті як VICTORIA. Таке написання вважалося правильним у всіх країнах світу, тому власниці цього імені могли спокійно подорожувати в будь-яку точку землі. Але в 2010 були внесені зміни в транслітерацію кирилиці в латиницю і російська буква До стала писатися в закордонному паспорті як До.

Зважаючи на це, ім'я Вікторія у закордонному паспорті буде писатися, як VIKTORIA. Хоча, як показує практика деякі країни пропускають власниць цього імені навіть якщо у них написаний перший варіант цього слова.

Вікторія: яке скорочене коротке ім'я, зменшувальне пестливе?

Вікторія: скорочена і коротке ім'я

Скорочена коротка форма імені:

 • Віка
 • Ніка
 • Тора
 • Вікта

Зменшувальна ласкава форма імені:

 • Вікуся
 • Никуся
 • Никуша
 • Виктуся
 • Туся
 • Торію

Вікторія (Віка): значення імені характер і доля

Вікторія (Віка): значення імені характер і доля

Як показує практика, виростаючи, Вікі стають більш амбітними та цілеспрямованими і домагаються хороших результатів навіть у тому випадку, якщо хтось намагається ставити їм палки в колеса. Більш того, перешкоди і проблеми тільки ще більше підштовхують власниць цього імені до бурхливої детальності, і вони йдуть до своєї мети зім'ята все на шляху.

А якщо сказати точніше, ці жінки належать до того типу людей, яким важливо перемагати, а не брати. Тому якщо ви спробуєте забрати у них жаданий приз, то знайдете в їх особі достатньо хитрого і спритного ворога. Але не треба думати, що Вікам притаманні виключно тверді риси характеру.

Вони можуть бути добрими, лагідними, веселими і романтичними. Вікторії вміють любити і дуже дорожать тими, хто про них піклується. Як правило, доля у жінок із цим ім'ям складається досить добре. Найчастіше вони мають міцну сім'ю, хорошу роботу і дах над головою.

Ім'я Вікторія: сексуальність, шлюб

Ім'я Вікторія: сексуальність, шлюб

Як вже згадувалося трохи вище, Вікторія подобається всім чоловікам без винятку. Спочатку власниці цього імені притягують представників протилежної статі своїм магнетизмом і візуальної скромністю. Але коли чоловіки знайомляться з ними ближче, вони з подивом розуміють, що крім гарної фігури і особи ця людина має багатий внутрішній світ і з ним можна поговорити на різні теми.

Що стосується інтимних стосунків, то і тут Вікторія дивує своїх обранців. Незважаючи на всю свою сексуальність, вона підпускає до себе чоловіків тільки в тому випадку, якщо точно впевнена, що її обранець відчуває те ж що і вона. Більше того, якщо вона розуміє, що сьогодні проведе ніч з коханим чоловікової, то зробить все, щоб вона була максимально романтичною і прекрасною.

З цієї причини чоловіки, які мали відносини з Вікою, розлучаються з нею дуже болісно і якщо це відбувається, то тривалий час умовляють її повернути колишні стосунки. Шлюб такі жінки вступають у зрілому віці і найчастіше живуть зі своїм обранцем до самої старості.

Ім'я Вікторії: здоров'я і психіка

Ім'я Вікторії: здоров'я і психіка

Як правило, Вікторії не мають особливих проблем зі здоров'ям. Як показує практика, якщо батьки привчають Віку вести правильний спосіб життя і займатися спортом, то виростаючи, вона хворіє хіба що сезонними хворобами. А ось за своїм психологічним станом володарка цього імені повинна весь час стежити.

Надто спокійний характер і вроджена невпевненість часом будуть заважати Вікторії приймати правильні рішення і на тривалий термін вибивати її з колії. І якщо в цей момент вона не зможе взяти в себе в руки, то депресія буде їй забезпечена. Крім цього, дівчата з цим ім'ям схильні до нервових зривів, з яких вони виходять дуже складно.

Зважаючи на це, якщо ви бачите, що Вікторія тривалий час пригнічена, тоді зробіть все щоб повернути посмішку на її обличчя. Якщо цього не зробити вчасно, то її пригніченість може перерости в нервовий розлад, яке доведеться лікувати в стаціонарі.

Яке по батькові підходить дівчинці на ім'я Вікторії?

По батькові дівчинці на ім'я Вікторія

Найбільше імені Вікторія підходять по батькові Володимирівна, Валентинівна і Вікторівна. Вони надають на володарку цього імені максимально позитивний вплив, роблячи її ще більш відкритою, доброю, працездатною і веселою. Більш того, ці по батькові сприяють тому що Віка незалежно від положення намагається заробити якомога більше грошей, щоб втілити в життя всі свої задуми, навіть самі божевільні.

Крім цього, Викториям підходять по батькові Святославівна і Тихонівна. Вони виявляють у власниці цього імені такі риси характеру, як допитливість, наполегливість і посидючість. Завдяки цьому дами з цими по батькові швидше інших видобуваються хороших результатів на роботі і в самі короткі терміни роблять блискучу кар'єру.

Вікторія: сумісність з чоловічими іменами

Вікторія: сумісність з чоловічими іменами

По своїй натурі Вікторії дуже волелюбні, тому якщо партнери їм попадеться чоловік, який любить все і завжди контролювати, міцного союзу у них не виходить. Саме тому власницям цього імені вкрай важливо вибирати собі в партнери представників сильної статі, які мають сильний характер, але при цьому здатні йти на компроміси, і іноді закривати очі на жіночі примхи.

Самим оптимальним варіантом для Вік є Павли. Ці чоловіки вміють настояти на своєму, але роблять це настільки завуальовано, що їх обраниця навіть не помічає, що нею керують. Більше того, саме вони здатні дати дівчатам з цим ім'ям максимум тепла, любові і розуміння.

Крім цього, Викториям підходить:

 • Артем
 • Денис
 • Роман
 • Костянтин
 • Микита
 • Олег

Коли іменини, День Ангела у Вікторії за православним календарем?

Іменини, День Ангела у Вікторії за православним календарем

До 2011 офіційно вважалося що День Ангела Вікторії можуть відзначати виключно 24 жовтня. Так як саме в цей день у всіх церквах вшановують Мученицю Вікторію Кордовскую, то він вважався найбільш підходящим для привітання Вік з іменинами.

Але починаючи з 2012 року в церковних Святках офіційно з'явилося ще три дати, і тепер День Ангела володарками цього імені святкується 4 рази на рік. Крім вищезгаданої дати, вітати Вікторій з іменинами можна 14 червня, 6 листопада та 21 грудня.

Привітання з Днем Ангела для Вікторії: короткі, у віршах і прозі

Привітання з Днем Ангела для Вікторії
 • Вікторія! День Ангела особливе свято, в яке хочеться побажати, щоб всі твої мрії збувалися, і ти ніколи не знала, що таке нещастя та горе. Нехай твій Ангел охоронець оберігає тебе скрізь, де б ти не перебувала і освітлює твій життєвий шлях навіть тоді, коли тобі буде дуже важко.
 • З днем Ангела моя мила Вікторія! Нехай цей день принесе багато радості, якої тобі вистачить до наступних іменин. Будь завжди прекрасна, весела і здорова. Нехай тебе обходять стороною невдачі, а щастя завжди буде поруч з тобою.

Пісня з ім'ям Вікторія

Тату з ім'ям Вікторія: фото

Тату №1
Тату №2
Тату №3

Підвіска з ім'ям Вікторія: фото

Підвіска з ім'ям Вікторія

Ім'я Вікторія: інтуїція, інтелект, моральність

Вікторія: інтуїція, інтелект, моральність

З боку може здатися що Вікторія занадто егоїстична і самолюбний, і тому не може правильно вести себе в суспільстві. Насправді ж, ці якості її характеру проявляються тільки в тому випадку, якщо вона хоче довести людям що вона набагато краще, ніж вони. Причому найчастіше подібним чином вона себе веде виключно в цілях самозахисту.

Якщо вона поминає що люди навмисно применшують її досягнення або красу, то зробить все, щоб показати їм свою перевагу. У разі ж якщо ви спробуєте зблизитися з власницею цього імені, то буквально відразу будете зачаровані її інтелектом і веселою вдачею. Якщо ви зможете знайти до неї ключик, то отримаєте вірного друга, готового піти за вами і в вогонь, і в воду.

Ім'я Вікторія: захоплення, діяльність, бізнес

Вікторія: захоплення, діяльність, бізнес

Вікторії дуже цінують незалежність, тому терпіти не можуть працювати в будь-яких межах. Як показує практика, якщо начальство пробує їх контролювати, то вони відразу ж починають бунтувати, і на цьому тлі виходять конфлікти. Зважаючи на це, власниці цього імені намагаються займатися бізнесом.

Найчастіше вони продають жіночий або дитячий одяг або ж займаються дизайном присадибних ділянок. Крім цього, Вікі дуже сильно люблять класичну музику, тому якщо у них з'являється вільний час, то вони великим задоволенням йдуть на концерт або в театр.

До якого знаку зодіаку підходить ім'я Вікторія?

Знак зодіаку для Вікторії

В принципі Вікторія від народження вилитий Водолій, зважаючи на це, якщо ваша донька народилася під цим сузір'ям, тоді сміливо давайте їй це ім'я. Таке поєднання зробить Віку максимально комунікабельною, швидкої, працездатної та добросердій. Саме ці риси характеру будуть максимально явно проявлятися в характері дівчинки, що дозволить їй вирости дуже доброю і відкритою людиною.

Також можна сміливо нарікати дитину цим імені, якщо він народився під сузір'ям Стрільця. І хоча він буде злегка імпульсивним, все ж позитивних рис у його характері буде більше. Як показує практика, Вікторії-Стрільці вміють добре розбиратися в людях, що дозволяє їм не наживати собі ворогів.

Камінь-талісман до імені Вікторія (Віка)

Камінь-талісман до імені Вікторія

Ідеальним талісманом для Вікторії є бурштин. Цей камінь здатний злегка зменшувати негативні прояви характеру власниць цього імені, сприяючи тому, щоб вони показували оточуючим свої найкращі сторони.

Крім цього, магічні властивості цього камінчика сприяють того щоб Вікі більш тонко відчували справжнє ставлення оточуючих їх людей і намагалися не спілкуватися з теми, хто бажає їм зла.

Квітка, рослина, дерево-талісман для імені Вікторія

Рослиною захисником Вікторій вважається мімоза. Вона допомагає власницям цього імені завжди залишатися на висоті і захищає їх від заздрості недоброзичливців. Ще більш потужну захист їм дає могутнє дерево кедр. Воно здатне допомогти Вікторії вистояти в найскрутніших ситуаціях, а також сприяє тому, щоб їх внутрішню силу почуттями слабкі і заздрісні люди.

Тотемна тварина імені Вікторія

Тотемним тваринам Вікторій є джміль. Він наробить власниць цього імені працьовитістю і робить все для того, щоб вони не кинули розпочату справу на півдорозі.

Нумерологія імені Вікторія

Нумерологія імені Вікторія

Головним числом Вікторій є п'ятірка. Саме енергетика цього числа посилює такі позитивні якості власниць цього імені як доброта, весела вдача, романтичність, відкритість і дружелюбність. І саме тому Вікам краще всього жити в квартирі під цим номером або хоча б мати при собі брелок у формі п'ятірки.

Псевдонім ім'я Вікторія

 • Яскраве сонечко
 • Красива злючка
 • Серцеїдка
 • Чуттєва чарівниця
 • Квітка з раю
 • Зоряна мандрівниця

Відомі люди, знаменитості з ім'ям Вікторія: фото

Вікторія Лопирьова
Вікторія Дайнеко
Вікторія Тарасова

Відео: Значення імені Вікторія — Таємниця імені