Відмінювання імені Вікторія за відмінками: закінчення

У даній статті ми поговоримо, що означає ім'я Вікторія і як воно відмінюється за відмінками.

Ім'я Вікторія з'явилося від латини, римлян. Так звали їх богиню перемоги. З плином часу ім'я стало застосовуватися як особисте і отримало відповідне значення — «переможниця».

Якщо вірити історикам, то римська богиня з'явилася з міфології, також як і інші боги в ті часи. Прийнято вважати, що Вікторія з'явилася від Ніки, яка теж була богинею перемоги.

Ім'я Вікторія — що означає?

Вікторія

Віка вольова дівчинка і навряд чи вийде змусити її робити те, чого їй не хочеться. Батьки повинні вчити її правильним речам, інакше дівчинка буде рости не саме слухняною. Якщо Віка чогось захоче, то заборонити їй навряд чи вийде. Вона звикла, щоб на неї звертали увагу і намагається активно це отримати. Дівчинку Вікторію люблять всі, тому що уміє підносити себе.

Для Вікторії навчання стоїть не на першому місці, але вчиться вона досить добре. Якщо вона захоче, то може стати відмінницею. Нерідко навчається дівчинка непогано, але знань у неї буде небагато. Отримати відмітку для неї важливіше, ніж знання.

Здоров'я у Вікторії не найміцніше, але і хворіє вона не надто часто. В основному може з'являтися сколіоз і остеохондроз. Виявляються захворювання в підлітковому віці.

Як схиляється ім'я Вікторія за відмінками?

Відмінювання імені Вікторія

Відео: Уроки російської. Схиляння імен іменників