Визначення характеру по годинах: характеристика чоловіка за його аксесуару

Виявляється характер чоловіка можна визначити навіть по годинах. Яка форма годин визначає сильного, а яка творчого чоловіка — дізнайтесь із статті.

Щоб в черговий раз уникнути розчарування і даремно не витрачати час, варто вже на ранніх етапах знайомства об'єктивно оцінити людину і запам'ятати навіть найдрібніші деталі. Багато дівчат не звертаючи і не запам'ятовуючи деталі, наступають на ті ж граблі і згодом знову розчаровуються. А вони повинні були намагатися запобігти, адже з кожним разом біль розчарування все сильніше.

Головна деталь кожного представника сильної статі — це наручний годинник, за ним і слід визначати характер чоловіка. Наручний годинник несуть повну і важливу інформацію. Варто розглянути їх як можна ближче.

Багато жінок можуть сказати в один голос, що людина це індивідуальна особистість, що існує величезна ймовірність помилки в даному судженні. Таке не виключено, але згідно багатьом дослідженням годинник багато можуть розповісти про характер чоловіка.

Визначення характеру по годинах: характеристика чоловіка за його аксесуару

Згідно думку психологів: чоловік, купуючи для себе такий подарунок, прагне самовиразитися, показати свою індивідуальність, успішність і незалежність, підкреслити свою стиль. Це всього лише аксесуар, а не необхідність постійно стежити за часом. Дане придбання задовольняє чоловіче его.

Характер чоловіка

Враховуючи всі ці моменти можна розділити чоловіків на якісь групи власників різних годин. Форма годин, діаметр циферблата, матеріал ремінця і марка – ось основні деталі на які варто звернути увагу, щоб дізнатися якомога більше про характер чоловіка.

Квадратна форма наручних годин: характер чоловіка

Акуратний, працьовитий, точний, для такого чоловіка слово це закон. Чоловіки з такими годинами володіють сильним характером, у них є мета і план, якому вони слідують впродовж життя. Найменший відступ від плану неможливо.

Працьовитий і сильний
  • На цього чоловіка ви в будь-який момент можна покластися і опинитися під захистом його сталевого характеру і сили. Навіть темні закутки йому не страшні. Однак наявність негативних моментів значніше, ніж позитивних.
  • Він буде постійно вас ревнувати, з ним нудно, він зациклений на роботі і вона у нього завжди буде на головному місці. У нього постійні труднощі в грошах, навіть враховуючи те, що він постійно працює.
  • Гарантувати фінансову стабільність коханій жінці він не може. Вимагає постійного підпорядкування від жінки, сказати «ні» вона не в праві. Жодна складна ситуація не виведе його з-під контролю, він залишиться самим собою до кінця. Всупереч сильному характеру він досить вразливий. Він відмінний сім'янин. Такий чоловік знаходить себе у військовій області та правоохоронних організаціях.

Найчастіше власники квадратних годин це знаки зодіаку: Риби, Тельці.

Кругла форма наручних годин: характер чоловіка

  • Врівноважені, комунікабельні, впевнені в собі в будь-якому колективі і компанії, цілеспрямовані, чудові співрозмовники і помічники у будь-якій ситуації. Такі чоловіки прийдуть на допомогу кожному. Будь-яку розпочату справу доводять до кінця. Ставляться зневажливо до людей, які запізнюються. Адже самі дуже пунктуальні. Навіть у матеріальному плані у них стабільність.
  • Вони не концентрується на зароблянні грошей і тому вони до неї йдуть самі. Їх не покидає удача ні на секунду. Власники круглих годин вразливі і довірливі люди. Навіть саму безглузду ситуацію вони здатні зрозуміти. Відмінно складеться і особисте життя.
Круглі

Такі чоловіки стануть хорошими батьками і вірними чоловіками. Вони романтики. Жінки буде щаслива з ними, адже вони зрозуміють і підтримають у будь-якій ситуації.

Найчастіше власники круглих годин: Терези, Водолій.

Трикутна форма годин: характер чоловіка

  • Чоловік наділений лідерськими якостями, скрізь і завжди хоче бути першим і в центрі уваги. Для нього кар'єра це все. Основна мета його життя – фінансове благополуччя і перемога. Він живе на роботі, тому що все, що він робить, не завжди його задовольняє, він хоче досягти досконалості.
Лідеру
  • Він прагне постійної уваги і саме тому вибирає трикутні годинник. Життя на роботі не дає йому налагодити своє особисте життя, вона постійно висить на волосині. Це скрупульозність також відноситься і до жіночої статі, яка проявляється у щоденних звітах про виконану роботу і покупках.
  • Такий чоловік любить економити, але не жадібний. Він егоїст і особливо це проявляється по відношенню до рідних людей. Всі повинні підкорятися його правилами. Це буде прекрасна кандидатура для молодих дівчат, для яких шлюб не головне, а всього лише звітність перед заможними подругами і рідними.
  • Він не здатний створити затишок і тепло в будинку, але бувають і рідкісні випадки, коли це можливо. Адже всі люди різні за своєю природою.

Найчастіше власники трикутних годин: Овни, Леви.

Прямокутна форма годин: характер чоловіка

Склалися ще з підліткового віку погляди на життя, він не змінить. Любить навіть у дрібницях ідеальний порядок. Щось нове його лякає. Він володіє величезною колекцією старих речей, які боїться викинути на смітник. Постійно твердить, що йому це знадобиться. Такі чоловіки колекціонують антикваріат.

Характер чоловіка

Найчастіше скандал в сім'ї відбувається, від того що навіть ваші речі нікуди покласти, всі шафи забиті його. Але все-таки сімейні відносини будуть міцними, вони можуть і вміють чекати. Все що такий чоловік зможе вам дати – це дім та діти.

Найчастіше власники прямокутних годин це: Телець, Діва, Скорпіон.

Годинник нестандартної форми: характер чоловіка

Це чоловіки творчих професій, вони люблять постійні зміни в житті, несподівана і загадкові. Вони знаходять спільну мову в будь-якої компанії із будь-якими людьми. Вони постійно прагнуть бути в центрі уваги.

Вони комунікабельні, люблять заводити нові знайомства і зв'язку, не обділені талантом. Але в той же час ледачі, і часто справа не доводять до кінцевого результату. Однак ті справи, які все-таки вдається завершити, приносять успіх і визнання. Вони не будуть займатися рутинною і нецікавою роботою, їм постійно потрібно щось нове, незвідане. Навіть велика зарплата не змусити їх робити роботу, яка їх не задовольняє.

Характер чоловіка

Постійний рух не дає їм можливості реалізувати себе в шлюбі, адже одна жінка їм швидко набридає і вони йдуть на зраду. Отримати від такої людини порада – дорого коштує.

Такі чоловіки не схильні до впливу розуму, ними керуються емоції і почуття. Якщо жінка здатна йти на компроміс, то її чекає нагорода у вигляді щасливого і міцного шлюбу.

Зодіакальні знаки: Стрілець, Овен, Водолій.

Без сумніву, це всього лише міркування психологів. Всі люди різні і не завжди можна з точністю визначити характер чоловіка по годинах. Ви самі творці свого щастя і тільки від вас залежить ваше життя, комфорт і затишок вашого існування.

Відео: Годинник з характером для чоловіків