Нові джинси фарбуються при носінні, фарбують ноги, одяг: що робити, щоб джинси не фарбувалися, як закріпити колір? Чи можна повернути джинси, назад в магазин, якщо вони фарбуються? Як правильно замочити джинси в оцті, щоб вони не фарбувалися?

Інструкція щодо усунення линьки джинсів.

Нарешті-то ви обзавелися новою парою джинсів. Але на превеликий жаль нерідко трапляється, що після шкарпетки обновки на ногах або білизні можна виявити сіди. Це фарба, яка при подальшій прання може зіпсувати і інші речі. У даній статті ми розповімо, як впоратися з джинсами і перешкоджати їх линьки.

Чому фарбуються джинси при носінні, фарбують ноги, одяг?

Багато відомі компанії наполягають, що джинси після покупки повинні фарбуватися. Це зумовлено використанням натуральних барвників. Виробники стверджують, що кілька прань і перші кілька разів, що ви будете одягати джинси, доведеться змиритися зі слідами. Тому просто при першому виході в нових джинсах надягайте білизна, яке не шкода і не роздягайтеся на людях. Часто можна побачити сині ноги і трусики.

Варто відзначити, що велика кількість барвника теж провокує те, що джинси фарбуються і линяють. Але не варто засмучуватися. Після двох прань ваші штани перестануть линяти. Намагайтеся носити перший час темні блузи і білизну. Це буде перешкоджати фарбування.

Чому фарбуються джинси при носінні, фарбують ноги, одяг?

Чи можна повернути джинси, назад в магазин, якщо вони фарбуються?

За законом будь-яку річ можна повернути протягом 14 днів. Дуже часто на етикетках джинсів є позначка, яка говорить про те, що джинси можуть фарбуватися. Є і попередження про те, що подібний одяг не варто надягати в дощ. Тому, якщо така позначка є, то у вас навряд чи візьмуть товар назад. Якщо позначки немає, і в сертифікаті на одяг є відмітка про стійкості барвника, то повернути товар можна. Тільки поспішайте, у вас всього 14 днів з моменту придбання.

Навіть деякі відомі виробники роблять позначку про те, що джинс може фарбуватися і линяти перші кілька прань. Це обумовлено натуральністю барвника.

Чи можна повернути джинси, назад в магазин, якщо вони фарбуються?

Що потрібно зробити, щоб джинси, штани, штани не фарбувалися, як закріпити фарбу?

Існує кілька способів закріплення фарби. Спочатку джинси необхідно правильно випрати. Для цього влийте в миску трохи теплої води і занурити товар. Після цього дайте полежати джинсів у воді. Злийте воду і всипте трохи порошку. Виперіть обновку руками. Тепер розкладіть джинси у ванній і розправте їх. За напрямком від пояса до штанинам змити фарбу. Після цього акуратно відіжміть і висушіть одяг, прикріпивши її до мотузці за пояс.

Способи закріпити фарбу:

 • Сіль. Приготуйте сольовий розчин. Для цього розведіть в 3 літрах води 50 г звичайної солі. Після прання в машині, або руками, занурте джинси в розчин і дайте полежати в ньому 15 хвилин. Прати після цього немає необхідності.
 • Оцтова есенція. Необхідно розвести в 5 л теплої води постілці склянки столового оцту. Занурте одяг в рідину на 25 хвилин. Дайте розчину стекти і не викручуйте. Вивісите на мотузках і дайте висохнути.
 • Вапно. Цей метод дозволить не тільки позбутися від ліні, але й німого освітлити денім. Для цього наберіть у ванну трохи води і всипте половинку склянки вапна. Занурте в розчин джинс і дайте полежати в ньому 25 хвилин. Спустіть розчин і ретельно сполосніть денім.
Що потрібно зробити, щоб джинси, штани, штани не фарбувалися, як закріпити фарбу?

Як правильно замочити чорні і сині джинси в оцті, щоб вони не фарбувалися?

Процес замочування дозволить уникнути фарбування ніг і білизни в майбутньому. Ця процедура дозволяє вимити зайвий барвник. Для цього влийте в миску небагато води і занурте джинси. Необхідно щоб вони полежали у воді 30 хвилин. Після цього всипте пару ложок порошку. Слідкуйте, щоб у пральному порошку не було відбілюючих компонентів.

Інструкція:

 • Після прання і полоскання, завершальним етапом стане оцтова вода
 • Влийте в миску прохолодну воду. Її повинно бути 5 літрів
 • Влийте в цю воду 50 мл оцту з концентрацією 9%
 • Занурте денім на 20-30 хвилин і дайте розчину стекти
 • Трохи відіжміть і вивісіть одяг на мотузках
Як правильно замочити чорні і сині джинси в оцті, щоб вони не фарбувалися?

Що не можна робити, щоб джинси, штани, штани не фарбувалися?

Існують правила, яких варто дотримуватися, якщо ви не хочете щоб джинси фарбувалися і линяли.

Поради:

 • Не замочуйте одяг в занадто гарячій воді. Це сприяє погіршенню стійкості барвника.
 • Не використовуйте порошок з відбілюванням. Для прання таких речей використовуйте спеціальні засоби для джинсів або кольорового одягу.
 • Не варто перший час прати джинси з іншими речами. Це призведе до їх фарбування. Ви ризикуєте зіпсувати не тільки джинс, але і кофтинки.
 • Перед придбанням, можете перевірити ступінь фарбування тканини. Просто змочіть сірник і проведіть нею по штанцях. Якщо вона забарвиться, джинси будуть линяти.
 • Подібний тест можна провести з вологою серветкою. Нею теж проводять з внутрішньої сторони джинсів.
 • Варто пам'ятати, що прати джинси потрібно тільки після замочування. Сушити стоїть на мотузці у вертикальному положенні. Не можна сушити біля батареї або каміна.
Що не можна робити, щоб джинси, штани, штани не фарбувалися?

Як бачите, линька джинсів – цілком нормальний процес, який говорить про натуральності барвника. Тому не варто засмучуватися, просто правильно виперіть джинси.

ВІДЕО: Фарбуються джинси