Як прикрасити джинси своїми руками: ідеї, поради, фото

Вишивка на джинсах завжди виглядає ефектно. Не всі знають, але зробити її можна своїми руками. Наша стаття розповість про те, як це зробити.

Найпопулярнішою одягом без сумніву можна вважати джинси. Їх носять абсолютно всі, незалежно від віку. Але коли джинси вже старі і злегка поношені, то зазвичай їм купують заміну. Але чи варто це робити, коли можна подарувати їм друге життя і прикрасити?

Напевно у вашій шафі є такі джинси, які вже набридли, але їх вигляд можна змінити завдяки різним малюнками стразів і так далі. Ми вирішили розповісти про декілька популярних видах прикрас джинсів.

Як зробити вишивку на джинсах своїми руками: ідеї, фото, поради

Безперечно, вишивка сьогодні вже мало кого дивує, але якщо вона оригінальна, та ще й зроблена своїми руками, то завжди можна залишатися на висоті і привертати увагу. Якщо звернути увагу на будь-показ мод, то можна помітити, що вишивка завжди в тренді і її постійно використовують у колекціях.

Так що перед тим, як прикрашати свої джинси, подумайте, що вам підійде. Незалежно від рівня майстерності рекомендується використовувати вишивка гладдю. Досить витратити пару вечорів і джинси стануть як нові. А ось вам і кілька цікавих ідей для натхнення:

Фото 1
Фото 2
Фото 3
Фото 4

Як прикрасити джинси паєтками та бісером: ідеї, фото, поради

Ще один спосіб прикраси джинсів — це пайетки і бісер. Тут є два варіанти — вишивка на тканині або створення її на інший тканини, а потім пришивання до джинсів.

Подумайте самі, як вам зручніше і цікавіше вчинити. Будь-який з варіантів виглядає відмінно. Таким способом можна прикрасити навіть куртку з джинси. Рекомендується робити аплікацію з боків джинсів, на кишеньках або біля них. На самому початку обов'язково намалюйте зображення, щоб не довелося потім нічого переробляти.

Якщо ви ніколи не стикалися з паєтками, то вам потрібно дізнатися, як їх правильно пришивати. Робити це можна як по одній, так і три в ряд.

Як пришити пайетку?

Для пришивання паєток в один ряд, то скористайтеся швом " вперед голка. Надіньте пайетку на голку і проколіть тканина. Стібок не варто робити більше, ніж сама пайетка. Після цього виводимо голку вгору на відстані розміру пайетки і робимо наступну.

Таким чином пришийте стільки деталей, скільки потрібно, а останню прикрасити бісером. Якщо прикріплювати прикраса швом " назад голка, то воно ніби нашаровуватися один на одного. Для отримання об'ємних зображень використовуйте переслойку з бісеру.

Ось так виглядає прикраса джинсів:

Джинси

 

Прикраса паєтками

Є ще варіант прикраси — це вишивка гладдю, а також паєтками та бісером. Спочатку зробіть на тканини вишивку, а потім пришийте аплікацію:

Прикраса

Як прикрасити джинси аплікаціями тканиною: фото, ідеї, поради

Іноді трапляється, що ми раптом садимо на джинси цятку або трохи чіпляємося і залишається некрасива затяжка. Аплікація в таких випадках є ідеальним вирішенням проблеми. Можна зробити всього одну або кілька. Але тільки пам'ятайте, що все має бути симетричним.

Наймоднішою аплікацією на сьогоднішній день є пейслі або турецький огірок:

Вишивка пейслі — фото 1
Вишивка пейслі — фото 2

Для такої обробки спочатку кладемо під джинси шматок оздоблювальної тканини, а потім малюємо на ній огірок. Після цього за зазначеними лініями выстрачиваем зображення огірка. З вивороту виріжте малюнок біля рядки і видаліть все зайве. Зріз треба обробити зигзагом на машинці, а також додати ще один рядок. Якщо вам хочеться отримати велику аплікацію, то додайте ще пару рядків.

Вишивка пейслі

Як прикрасити джинси мереживами: ідеї, фото, поради

Мережива завжди виглядають красиво і додають жіночності. Мереживні речі підкреслюють індивідуальність і вказують на тонкий смак. Мережива завжди в моді і не втрачають своєї актуальності. Досить зробити аплікацію або латку і пришити її до джинсів. Для роботи підійде будь-мереживо.

Мереживна вишивка
Мереживна вишивка
Мереживна вишивка

Відео: 15 неймовірно простих лайфаков та саморобок з джинсами