10 заборонених предметів на кухні: список, аналіз заборон

Щоб ваша кухня була затишною і в ній було приємно знаходитися, виключити з неї такі речі.

Чи відчуваєте ви дискомфорт, перебуваючи на свій кухні? Іноді навіть в кухні з новим ремонтом та сучасною технікою стає незатишно, а сама кухня виглядає досить банально і не красиво.

Якщо ви за своєю кухнею помічаєте те ж саме, погляньте на неї по-іншому. Можливо, в приміщенні є ті предмети побуту та інтер'єру, які і створюють таку атмосферу.

10 заборонених предметів на кухні: список

Отже, речі, яких на кухні бути не повинно:

 1. Предмети, на яких зображені продукти харчування, фрукти, овочі і т. д. Все має бути в міру, кухня є місцем, на якому готують і вживають їжу, і зайвий раз робити на цьому акцент з допомогою предметів побуту не потрібно. Однак є деякі винятки з цієї рекомендації – якщо мова йде про продуманому дизайні кухні, наприклад, коли на плитці, або поверхні столу зображені якісь фрукти і т. д. В такому випадку подібні предмети побуту будуть доповнювати загальну картину.

  Ніяких кухонних малюнків
 2. Різна посуд. Не варто використовувати багато різного посуду з різних наборів, це і виглядає не дуже красиво, та й нема в принципі. Краще купити 1 хороший набір посуду і столових предметів з потрібною кількістю приборів, тарілок і т. д. і користуватися ним. Якщо вам важко визначитися з тим, яку посуд ви хочете бачити на своїй кухні, вибирайте набори нейтральних кольорів, які не будуть кидатися в очі, наприклад, сірий, бежевий, світло-блакитний, чорний або білий. <>
  Однакова посуд
 3. Жерстяні банки, упаковки з крупами і т. д. на робочої поверхні на кухні. Коли вся кухня і її поверхні заставлені бляшаними банками, упаковками з крупами, сіллю і т. д., складається враження, що знаходишся на якомусь харчовому складі. Поверхні на кухні в принципі повинні бути звільнені від баночок, упаковок і т. д. Тільки в такому випадку на кухні завжди буде візуально чисто і просторо.

  Кухонне начиння — максимально в шафу
 4. Побутова хімія. Погодьтеся, побутової хімії не місце на раковині на кухні на будь-який інший поверхні в цій кімнаті. Миючий й засіб краще зберігати у ванній кімнаті або як мінімум в закритому ящику.
 5. Скатертини з клеенчатого матеріалу. Такі скатертини, звичайно ж, набагато практичніше всіх інших, так як на них не страшно пролити чай, впустити їжу і т. д., однак, виглядають вони не завжди доречно, особливо, якщо у вас гарна і дорога кухня. Постарайтеся знайти заміну такий скатертини, наприклад, замініть її скатертиною з якої-небудь недорогий тканини.
 6. Пакети. Мабуть, у більшості людей є звичка економити і збирати у себе вдома на кухні пакети. Це стосується і великих пакетів і пакетиків «маєчок». Якщо ви належите до таких людей, постарайтеся прибрати всі ці пакетики в невидиме іншим людям місце, оскільки розкидані по кухні пакети не роблять її затишною і красивою.
 7. Ганчірочки. Звичайно ж, на кухні повинна бути ганчірка, рушник і серветка, якою можна було б протерти стіл або будь-яку іншу поверхню. Однак не варто використовувати ганчірки з підручних речей, наприклад, старої футболки, майки і т. д. Купуйте для кухні спеціальні серветки з мікрофібри або ж віскози, вони ідеально підходять для вищеописаних завдань.

  Жодних ганчірочок
 8. Кулінарні журнали, книги, виписки з газет і т. д. Само собою на кухні може бути корисна література, особливо якщо вона стосується кулінарії, проте, не в тому випадку, якщо вона лежить там з вашого дитинства і не використовується. Якщо викинути такі речі вам шкода, упакуйте їх і сховайте в комору.
 9. Порожні пляшки, банки від консервів. В господарстві, звичайно ж, може стати в нагоді пляшка і банку, однак, стояти їй на кухні і чекати, поки вона знадобиться зовсім не потрібно. Намагайтеся не захаращувати простір кухні подібними речами, відносите їх в комору, погріб, сарай і т. д. Так і місця на кухні буде більше, і сама кухня буде виглядати гарніше.
 10. Банки з закрутками, консервацією і т. д. Такі продукти харчування повинні стояти в спеціально відведеному для цього місці, наприклад, холодильнику, погребі, підвалі і т. д., але ніяк не під ногами, на поличках, кухонному столі в кухні.
Максимально позбавтеся від непотрібних речей

Відео: Ідеї для кухні: топ-10. Організація на кухні