Як відрізнити ремонтантну малину від звичайної візуально: ознаки

Хочете отримувати багато врожаю малини, тоді зверніть увагу на ремонтантну малину. А як відрізнити її від звичайної — дізнайтесь із статті.

Малина – смачна і корисна ягода, про яку знає, мабуть, кожен садівник і городник. На сьогоднішній день існує величезна кількість сортів малини, і всі вони відрізняються між собою смаком, зовнішнім виглядом і кількістю врожаю. Сьогодні ми розповімо вам про відмінності малини ремонтантної і звичайної.

Як відрізнити ремонтантну малину від звичайної візуально: ознаки

Для початку зазначимо, що ремонтантна малина, це не сорт ягоди, а її властивість, властивість до безперервного плодоношення. А якщо бути точними, то не до безперервного, а до плодоношення і на 1-річних, і 2-річних пагонах. Цей факт потрібно знати, щоб потім не розчаруватися в урожаї і його кількості.

Простіше всього зрозуміти, який саме кущ малини перед вами, в осінній час, тобто в період масової висадки цієї культури.

Що стосується відмінностей малини ремонтантної від звичайної, то вони такі:

  • Зверніть увагу на колір кореня куща. У звичайної малини він темний, коричневий з малиновим і бордовим відтінком, а ось у ремонтантної він бледноватый, наче корінь був темний та вицвів на сонці.
  • Також вірним відмінністю буде колір листя. В осінній час малина звичайна, вже, як правило, «відпрацювала» і готується до зимового відпочинку, в той час як ремонтантна ще може плодоносити – саме цей фактор і обумовлює відмінність листя. У звичайній вона буде рідкісна, подсохшая, у ремонтантної – зелена, густа.
Зелене листя ремонтантної малини
  • Вигляд стовбура. Якщо розглянути стовбур ремонтантної малини, то можна зрозуміти, що він схожий на ствол маленького дерева – коричневий колір, потріскана подекуди кора або ж яскравий зелений і з червоною смужкою. У звичайної малини колір стовбура блідо-зелений, сам стовбур може бути покритий нальотом.
  • Розмір ягід. Як правило, ремонтантна малина дає великий урожай, дрібні ягоди трапляються рідко, ну, а звичайна малина може давати врожай і дрібної і середньої ягоди
Ягоди

Щоб придбати саме ту малину, яку ви хочете, вирушайте за нею в спеціалізований магазин, де продавці допоможуть вам зробити вибір, а головне не будуть продавати під виглядом ремонтантної малини звичайну.

Відео: Відмінність ремонтантної малини від звичайної