Чому Алиэкспресс пише — «Товар не відображається згідно із законодавством вашого регіону»: що це означає, причини, що робити?

Причини появи запису: Товар не відображається згідно із законодавством вашого регіону.

Останнім часом товари з Aliexpressкористуються величезною популярністю у покупців з колишніх країн СНД. Це не дивно, оскільки товари на даному сайті можна придбати набагато дешевше, ніж у звичайних магазинах. У цій статті розповімо, чому ж у деяких товарах світиться помилка, і видає: «Товар не відображається згідно із законодавством вашого регіону», і що з цим робити?

Чому Алиэкспресс пише — «Товар не відображається згідно із законодавством вашого регіону»: що це означає, причини

Зараз складно уявити життя без смартфонів, мобільних телефонів, ноутбуків, а також планшетів. Багато здійснюють шопінг, перебуваючи в громадському транспорті, в метро, по дорозі до свого робочого місця. Це суттєво економить час, адже таким чином можна скрасити свою подорож, а також поїздку на роботу, поєднувати корисне з приємним. Відповідно для того щоб замовити товари на Алиэкспрессна мобільному телефоні, необхідно завантажити відповідне мобільний додаток.

Але деякі покупці зіткнулися з дивацтвами і не зовсім коректною роботою в мобільному додатку. Ви можете побачити, що при пошуку деяких товарів, на сторінці висвічується, що товар не може бути відображений або куплений згідно з законодавством вашого регіону. Що все це означає?

Найчастіше подібні написи висвічуються як раз в тому випадку, коли ви шукаєте товар для дорослих. Тобто інтимні продукти, які продаються в секс-шопах. Але останнім часом подібна висвічується напис і на звичайних жіночих трусиках. Нерідко фраза з'являється при пошуку сексуального і звичайного спідньої білизни. Що робити в такому випадку? Справа в тому що додаток AliExpress розроблено для людей віком 12+. Тобто дане додаток можуть відкривати діти, підлітки. Відповідно саме за цими міркуваннями і заблокували товари для дорослих, і все, що стосується сексу, інтиму.

Напис

Що робити з написом і як знайти потрібний товар на Алиэкспрессс?

На даний момент власники Алиэкспрессніяк не коментують дану ситуацію і скеровують людей шукати необхідні товари на сайті безпосередньо в комп'ютері або ноутбуці, де немає вікового обмеження. Відповідно такі товари ви зможете замовити, увійшовши на сайт через стаціонарний комп'ютер з фіксованим IP адресою.

Багато хто відзначає, що навіть якщо змінити регіон за допомогою ВПН-майстри, ситуація не змінюється. Все одно на сайті висвічується: «Товар не відображається згідно із законодавством вашого регіону». Тому не витрачайте сили, немає сенсу завантажувати VPN і переходити з його допомогою на сайт AliExpress. Це не дасть ніякого результату. Практично у всіх регіонах блокуються пошук секс-іграшок, а також товарів для інтиму. Зайти на даний сайт в категорію для дорослих можна виключно зі стаціонарного комп'ютера.

Напис

Як бачите, власники сайта спеціально обмежили доступ до окремих категорій товару, для того, щоб діти та підлітки не могли нічого побачити і придбати. Замовити такі товари можна за допомогою комп'ютера на повній версії сайту.

ВІДЕО: Чому в програмі не відображаються товари