Сонник – бачити в сні циган. До чого сняться жінці, чоловікові, дівчині, вагітної веселі, п'яні, молоді цигани з дітьми, кіньми гадають, танцюють, співають, крадуть, сваряться, одружуються в будинку: тлумачення сну

Цигани у сні часто пророкують нові відносини людей, які не перебувають у шлюбі. Але іноді сни про циган застерігають від втрат і необдуманих витрат.

Трактування снів про циган дуже неоднозначна, що обумовлене ставленням людей до них в житті, очікуванням підступу, обману, а з іншого боку інтересом до вільної кочового життя. Емоції, які сновидець відчував уві сні, так само грають важливу роль у правильному поясненні побаченого.

Сни про циган мають неоднозначні тлумачення.

До чого сняться цигани?

Якщо приснилися цигани, сновидця чекає в недалекому майбутньому безтурботне існування, подорож або зміна проживання. Надійде дуже вигідну пропозицію від начальства, внаслідок чого з'явиться можливість поліпшити фінансове становище. Втім, ймовірні і несподівані витрати.

 • Веселі цигани уві сні символізують майбутнє, вільне від проблем та обов'язків. Можливо, сновидець познайомиться з ким-небудь, які ведуть такий спосіб життя, в даному випадку мова йде більше про безвідповідальність, аж до втрати майна та довіри.
  Слід бути насторожі, об'єктивно оцінити своє оточення, щоб уникнути обману і маніпуляцій з чийого-небудь боку того, хто уві сні побачив п'яних циган.
 • Сон, де цигани крадуть, означає, що потрібно бути дуже уважними з фінансами, утриматися від другорядних витрат і мінімізувати витрати. Сон пророкує погіршення фінансового благополуччя, втрати і невдалі проекти. Якщо приснилося, що цигани крадуть, краще переглянути своє оточення, серед знайомих є людина з не дуже дружніми намірами, який ретельно приховує своє недружелюбність, але чекає вдалого моменту для підступу.
 • Бачити циганські танці у сні — заклик до зміни способу життя, занадто вільного. Комфортне безвідповідальне існування в даному випадку сильно ускладнює життя інших людей, які живуть поруч, що часто породжує конфлікти. Можливо, буде привід повеселитися на вечірці, але, якщо сниться цілий танцюючий табір циган, потрібно уважніше поставитися до витрат, таким чином уникнути фінансових втрат.
 • Цигани співають. Необхідно проявити більшу відповідальність по відношенню до оточуючих і не провокувати конфліктні ситуації. Не варто також вірити чужим обіцянкам, як би заманливо вони звучали.
 • Сон, у якому довелось побачити табір циган, обіцяє знайомство з впливовою персоною. Підкреслюється важливість даної зустрічі у формуванні та здійсненні майбутніх проектів, буде знайдена помилка, із-за якої гальмувалося здійснення ідеї. Переоцінити значення спілкування з цією особистістю важко, так як вона матиме великий вплив на майбутнє сновидця, з цієї зустрічі потрібно винести все корисне для себе. Знайомство буде дуже корисним в здійсненні ідеї, які виявляться успішними.
 • Тікати від циган у сні означає, що зараз не час для укладення договорів і контрактів, у яких немає повної впевненості, також не варто підписувати документи, які викликають сумнів.
 • Виганяти циган — до з'ясування сімейних відносин. Родичі люблять попліткувати і обговорити відносини в родині сновидця, який в свою чергу має здатність мимоволі створювати конфлікти навколо себе. Сон закликає навчитися знаходити спільну мову з оточуючими. Не варто замовчувати образи і невдоволення, а обговорювати і відкрито говорити про них.
 • Молодий циган уві сні має негативне значення особливо для чоловіків. Слід бути обачними у фінансовій сфері, з'являється велика небезпека загрузнути в боргах і кредитах; уважно поставитися до знайомих, хтось з оточення намагається ввести в оману.
 • Якщо приснилися цигани і коні, потрібно прислухатися і довіритися тому, що підказує інтуїція, в даному випадку вона не підведе. Сон також висловлює підсвідоме бажання втекти від рутини, відправитися в подорож, знайти внутрішню свободу.
 • Приснився гарний чоловік циган на коня — скоро випаде можливість відправитися в шлях, а проблеми вирішаться легко.
 • Сон, де довелося бути обкраденим циганами, закликає насторожитися: можливий підступ від людини, від якого його не чекали; розкрити обман буде дуже складно.
 • Якщо цигани вкрали гроші, багато дрібних докорів доведеться вислухати на свою адресу. Предметом крадіжки став гаманець — намічається занепад у справах, ситуація може бути настільки важким, що доведеться звертатися до кредиторів, щоб подолати кризу.
 • Украдене циганами кільце — до проблем в подружньому житті, однак якщо воно було повернуто, потрібно переживати, все налагодиться. Вкрадено циганами золото з дому — до проблем з коханою людиною.
 • Циганка ворожить — її слова можуть бути пророчими.
 • Лаятися з циганкою уві сні — необхідно переглянути відношення з оточуючими: хтось із знайомих може неприємно здивувати в самий несподіваний момент.
 • Жінка, яка виходить заміж за цигана уві сні, наяву не відчуває довіри до своєї другої половини. Майбутній шлюб може виявитися невдалим і недовговічним.
Циганський табір у сні передвіщає корисні знайомства наяву.

 • Бачити циган у сні жінці — до ревнощів, заснованої на невиправданих підозрах. Якщо від них не позбутися і не навчитися довіряти, в постійній атмосфері підозрілості шлюб може дати тріщину.
 • Довелося уві сні закохатись у цигана — потрібно бути уважніше, можлива поява суперниці. Сон передвіщає також перспективу з'ясування сімейних відносин, але не варто піддаватися на провокації і влаштовувати скандал, адже саме цього домагається опонент.
 • Якщо уві сні незаміжньою дівчині наснилися цигани, то незабаром вона зустріне людину, яку полюбить. Наслідком цієї зустрічі буде щасливий шлюб у любові та взаєморозумінні.
 • Боятися циган уві сні для дівчини — доведеться в майбутньому посумувати в самоті.
 • Сняться цигани вагітній жінці — сон виражає переживання і внутрішні хвилювання, потрібно звернути увагу на стан здоров'я, поберегти себе, адже внутрішнє занепокоєння може спровокувати проблеми.
 • Для чоловіка сон про циган означає ризик фінансових втрат. Якщо сновидіння не викликало негативних емоцій, з'явиться можливість відправитися в подорож.
 • Жінці приміряти циганську спідницю у сні — до пліток, заздрощів подруг.
 • Якщо холостяк уві сні побачив циганську спідницю, він незабаром одружиться. Добре, якщо ця спідниця була красивою, чистою і цілою. Якщо ж вона виявилася неохайною, брудною або порваній — шлюб буде невдалим або нерівним.
Незаміжнім жінкам цигани уві сні пророкують нові відносини.

До чого сняться цигани-чоловіки?

 • Якщо уві сні з'явилися цигани чоловіки, наяву велика ймовірність бути обманутим кимось із близьких знайомих, слід остерігатися сумнівних фінансових операцій. Хтось намагається знайти довіру сновидця, щоб пізніше використовувати її у своїх корисливих цілях. Потрібно з обережністю поставитися до малознайомих людей і їх пропозицій, прислухатися до свого внутрішнього голосу.
 • Якщо уві сні довелося цигана прогнати, вийде уникнути небезпеки наяву.

До чого сняться цигани з дітьми?

Сон несе позитив для всіх: сновидця чекає довгий шлях до успіху, можливо, для цього доведеться вирушити в дорогу, але результат буде того коштувати, а жінці такий сон пророкує щасливий шлюб.

Увагу привернули прийшли циганки і діти? Можна очікувати удачі у фінансовому плані.

Циганки з дітьми у сні обіцяють поліпшення матеріального стану.

До чого сняться цигани в будинку?

 • Побачити циган в будинку — позитивний знак, життя сновидця зміниться на краще, причому кардинально, колишньої вона вже не буде. Можливо, отримання нової більш оплачуваної роботи, зміни місця проживання.
 • Розмовляти з циганами в будинку — слід ретельно думати, перш ніж щось робити. Необережний вчинок може зруйнувати сімейне щастя.
 • Якщо цигани доставляють дискомфорт — до спростування неправдивих звинувачень, з'ясування сімейних відносин.

До чого сниться багато циган?

 • Сон пов'язаний з матеріальними втратами, особливо, якщо в сні багато циган оточували. Сновидець боїться руйнування, втрати майна, потрібно вжити заходів, щоб не стати жертвою шахрайства. Можливо, доведеться поспілкуватися з не дуже приємними людьми.
 • За деякими джерелами сновидіння може виражати підсвідоме бажання покращити своє матеріальне і соціальне становище, інакше кажучи, стати впливовою людиною.
 • Проте сон, в якому багато циган гуляють на циганської весілля обіцяє приємні несподівані сюрпризи наяву.
Багато циган у сні — до втрат.

Сни про циган віщують зміни в житті, в гіршу чи кращу сторону — залежить від інтуїції та вміння об'єктивно оцінити що відбувається. Суть такого тлумачення сновидіння зв'язується з відношенням людини до циган, страхом або захопленням, але, як правило, найчастіше підсвідомість висловлює таємні побоювання або очікування сновидця.

Відео: До чого сняться цигани?