Як зареєструватися і заповнити адресу доставки на Алиэкспресс в Казахстані — інструкція: яку адресу вказувати, якою мовою, як зробити перше замовлення?

У цій статті ви знайдете інструкцію по реєстрації та введення адреси на Алиэкспресс в Казахстані.

Алиэкспресс — це торгова площадка, яка працює по всьому світу.

 • Країни і регіони, які розташовані поруч з кордоном Китаю, можуть похвалитися тим, що посилки з Алиэкспресс до них приходять на кілька днів швидше, ніж у віддалені райони.
 • Швидко отримують посилки з Алиэкспресс і жителі Казахстану.
 • Але багато потенційні покупці цієї країни не наважуються робити замовлення в магазинах цієї торгової площадки, так як не знають, як правильно зареєструватися на сайті і заповнити адресу доставки. Про це поговоримо в даній статті.

Реєстрація на AliExpress в Казахстані: інструкція

Якщо ви живете не в Казахстані, а в Росії, і випадково зайшли сюди, тоді ви можете прочитати іншу статтю на нашому сайті про реєстрацію для жителів РФ. У ній детально описується процес створення облікового запису і розповідається, як зробити перше замовлення росіянам.

Отже, ось інструкція реєстрації для жителів Казахстану:

 • Зайдіть на сайт за посиланням АЛИЭКСПРЕСС і натисніть на напис «Реєстрація» у правій верхній частині екрана.
Натисніть «Реєстрація»

Відкриється форма для реєстрації. Заповніть всі графи: введіть адресу вашої поштової скриньки, прізвище, ім'я, створіть пароль, введіть його і натисніть «Створити».

Введіть дані та виберіть «Створити»

Важливо: Не забудьте ввести код, що складається з букв, як на картинці вище. Якщо ви не введете цей код, реєстрація неможлива.

Потім на електронну адресу прийде лист з посиланням, по якому потрібно перейти. Коли ви з нею пройдете, процес реєстрації буде вважатися завершеним.

Як заповнити адресу доставки на AliExpress в Казахстані, яку адресу вказувати, якою мовою: інструкція

Коли реєстрація буде завершена, правильно заповніть таблицю з інформацією для доставки. Це знадобиться для того, щоб ваш замовлений товар доходив до вас без проблем. Крім цього, якщо ви збережіть форму з адресою, то при кожному замовленні потім, не доведеться вводити адресу знову. Вам треба буде лише натиснути кнопку і вибрати потрібну адресу, якщо ви збережете їх кілька.

Отже, ось інструкція, як заповнити адресу доставки для Казахстану на АЛИЭКСПРЕСС:

Зайдіть на ресурс майданчики, в аккаунт і пройдіть по обраному шляху з випадаючого меню праворуч зверху «Мій АлиЭкспресс». Відкриється сторінка з адресами. У вас вона буде порожньою. Натисніть на «Додавання нової адреси».

Додати нову адресу

На наступному кроці з'явиться табличка. Назва всіх рядків вже є російською мовою. Вам необхідно лише перекласти свої дані на сайті Трансліт — онлайн перекладач. Адреса заповнюється латинськими літерами. Впишіть дані у верхню графу і натисніть «Перевести».

Трансліт онлайн-перекладач

Тепер впишіть результат транслітерації у відповідні графи адресної форми. Країну виберіть з випадаючого меню. Інші дані введіть після перекладу в трансліті.

Пам'ятайте: Недавно в Казахстані змінилися індекси. Тепер індекс в цій країні вказує не тільки на місто, але і на будинок. Тому, важливо правильно вказати дану інформацію.

Якщо ви вкажіть індекс невірно, то посилка прийде в районне відділення Казпочты. Пройде деякий час, поки бандероль відсортують і відправлять адресату. Якщо ви хочете отримати товар з Алиэкспресс швидше, тоді дізнайтеся заздалегідь ваш правильний індекс і тільки потім вписуйте його у форму.

Коли всі дані будуть введені, натисніть «Зберегти». Давайте розберемося покроково, як ввести адресу (всі дані переводите у трансліт-перекладача):

 1. Напишіть ім'я і прізвище.
 2. Країна вибирається з випадаючого меню.
 3. Потім напишіть номер будинку, квартири і назва вулиці.
 4. Ця рядок заповнюється, якщо біля вашого будинку є номер блоку.
 5. Край чи область вибирається з випадаючого меню.
 6. Місто.
 7. Поштовий індекс (пам'ятаєте, що він повинен бути новим і правильним).
 8. Мобільний телефон.
 9. «Зберегти».
Введіть адресу і натисніть «Зберегти»

Ось зразок заповнення таблиці по доставці на АЛИЭКСПРЕСС для жителів Казахстану.

Зразок заповнення адреси доставки в Казахстані на Алиэкспресс

Як зробити перше замовлення на Алиэкспресс, AliExpress в Казахстані?

Варто відзначити, що заповнити її можна безпосередньо при замовленні товару на АЛИЭКСПРЕСС. Це зручно, якщо ви замовляєте річ вперше і не встигли заповнити таблицю з адресою до цього. Ось етапи, як зробити перше замовлення та як заповнити адресу при купівлі різних речей:

 • Виберіть товар. Виставте всі параметри, виберіть колір, розмір і так далі. Натисніть «Купити».
Натисніть «Купити»
 • На наступній сторінці вам потрібно перевірити правильність введених параметрів і клікнути на «Додати нову адресу».
Додати нову адресу
 • Відкриється форма для збереження адреси. Її потрібно заповнити, як було показано вище.
 • Коли натиснете «Зберегти», сайт АЛИЭКСПРЕСС перекине вас знову на сторінку оформлення.
 • Натисніть на «Оформити та оплатити».
 • Якщо сайт перекине вас на сторінку ваших замовлень, то на ній ви побачите свій неоформлений замовлення.
 • Натисніть «Сплатити зараз». З'явиться форма з вибором способу оплати.
Виберіть спосіб оплати
 • На наступній вкладці введіть дані картки. Як це правильно зробити і як оплатити покупку карткою читайте в цій статті.

Після того, як оплата буде проведена, ви побачите напис «Платіж пройшов». Тепер можна повернутися на Алиэкспресс, щоб перевірити статус замовлення. Навпроти вашого замовленого товару буде написано «Платіж перевіряється».

Платіж перевіряється

Коли адміністрація сайту Алиэкспресс перевірить, чи надійшли гроші на рахунок, товар буде відправлений на вашу вказаною адресою. Вам залишається чекати прибуття бандеролі на Казпочту, а потім отримати її і насолоджуватися покупкою. Удачі!

Відео: Як замовити на Алиэкспресс в Казахстан?