Як правильно заповнити адресу доставки на Алиэкспресс англійською мовою з комп'ютера і телефону? Як написати місто, назва вулиці, селища, села, ім'я одержувача в адресі доставки для Алиэкспресс англійською мовою: зразок, приклад

Заповнюємо адресу доставки на Алиэкспресс: переводимо адресу та ПІБ, вводимо дані коректно.

Зміст

Купувати багато — платити мало; купувати поштучно — платити оптову ціну, а не роздрібну; вибирати, не виходячи з дому, а платити максимально низьку ціну. І це все про улюблений Алиэкспресс. Та й як його не любити, якщо можна замовити цілий гардероб за ціною, за яку в магазинах біля будинку віддасте за пару речей. До того ж ніяких пригод, постійних примірок і розчарувань, що в магазині не знайшлося потрібного розміру. На Алиэкспресс все просто — за вимірами в один клік можна підібрати необхідну річ.

Для тих, хто ще жодного разу не купував товари на Алиэкпресс, ми пропонуємо ознайомитися з нашою статтею, в якій розказано про те, як пройти реєстрацію, знайти і замовити перший товар.

У цій статті ми розповімо про те, як правильно заповнити адресу і на що особливо важливо звернути увагу, щоб посилки успішно доходили і не губилися в дорозі.

Який адреса потрібно вказувати на Алиэкспресс при оформленні замовлення?

Для того щоб посилка прийшла за призначенням, вам необхідно вказати свою адресу проживання або роботи, в залежності від того, де ви буваєте в робочий час поштових служб доставки.

Важливо правильно заповнити кожну графу, а інакше ви ризикуєте не отримати свої замовлення. Особливу увагу зверніть поштовим індексом. Багато відмовилися від послуг державної пошти багато років тому, і помилково вважають, що головне написати своє місто, вулицю і будинок. Без правильно зазначеного індексу ваша посилка напевно загубиться. А ось з індексом, але помилками в написанні адреси ваша посилка прибуде на поштове відділення, де ви її знайдете за номером. Це не означає, що до решти можна ставитися недбало, але все ж індекс є ключовою позицією.

Якою мовою заповнювати адресу на Алиэкспресс?

Для початку хотілося б звернути увагу на зразок заповнення, він виглядає саме так:

Зразок форми заповнення адреси на Алиэкспресс

Отже, все елементарно і просто — необхідно всі свої дані вказати в трансліті, але яка буква як пишеться? Особливо шиплячі, м'які і тверді знаки? Не варто турбуватися, скористайтеся одним з транслитизаторов, до того ж вони абсолютно безкоштовні:

 • http://translit.net/
 • http://translitru.net/
 • http://translate.meta.ua/translit/
 • http://kitaj-pokupaj.ru/translit.html

І це лише малий перелік сервісів, що активно працюють на просторах рунета.

Як правильно заповнити адресу доставки на Алиэкспресс англійською мовою: перекладач

Давайте наведемо приклад, у місті Погоди, на вулиці Садовій у будинку №5 мешкає клієнт Алиэкспресс і бажає зробити замовлення.

Він відкрив онлайн перекладач і переклав: City Watermelon, Gardening street, №5

Як ви думаєте, коли отримає клієнт посилку? Добре якщо індекс коректний і номер телефону на посилці є, щоб співробітники відділення зателефонували, повідомили про прибуття...

Але якщо буде зазначено:

City Arbuzovo, Sadovaya street, №5

Або

gorod Arbuzovo, ulica Sadovaja, №5

Доставка напевно прийде за адресою. До речі, зверніть увагу на написання вулиці Садовій, в обох випадках вона читабельна і допустима, так як єдиної транслитизации щодо міст і вулиць прийнято не було. Важливо: щоб співробітники поштового відділення змогли прочитати і зрозуміти адресу.

Тепер продовжимо заповнення всіх граф:

 • Ім'я одержувача — вказуємо по порядку Прізвище, Ім'я, по Батькові. Здавалося б, банально, але є люди, які вказують спочатку ім'я, потім прізвище;
 • Країну/Регіон — виберіть у списку країну, в якій ви проживаєте, в нашому випадку Russian Federation;
 • Вулиця, будинок, квартира. Обов'язково підписуйте вулиця/проспект/площа/провулок і т. д. так як у вашому місті може бути кілька вулиць/провулків/площ з однією назвою. Якщо ви проживаєте в приватному секторі достатньо вказати «№5» замість «будинок №5», але якщо є ще й квартира, краще підписувати будинок, квартира, так як китайські відправники часто плутають місцями, а потім посилка так і лежить у будинку №15, квартирі №55Б. І співробітників наших відділень зовсім не бентежить, що немає у нас квартир з позначками «А, Б, В»;
 • Край, Область, Регіон. Обов'язково вибирайте регіон, так як населених пунктів тисячі і назви їх дублюються;
 • Місто. Також вказуєте свій населений пункт;
 • Поштовий індекс. Він складається з 6 цифр, необхідно вказати той, який закріплений за вашою адресою. Зазначення індексу Головпоштамту і своєї адреси призведе до того, що вам доведеться їхати за посилкою на Головпоштамт. Якщо ви не знаєте свій індекс — все просто, достатньо перейти по посиланню і ввести адресу;
 • Також важливо вказати свій коректний номер телефону. Вкажіть як стаціонарний, якщо він є, так і свій особистий (мобільний). Для цього введіть код країни, і свій номер як зазначено на фото нижче;
Зразок форми заповнення номера телефону на Алиэкспресс
 • Не забудьте натиснути на «Зберегти адресу».

Як написати місто, назва вулиці, селища, села на Алиэкспресс на англійській мові?

У багатьох виникає питання, як правильно написати місто, вулицю та іншу інформацію на Алиэкспресс, так щоб в майбутньому не виникло проблем з доставкою. Крім вище вказаної інформації про переведення ви можете скористатися таблицею, яка призводить до кожної російської букви англійський звук і написання в трансліті.

Як написати місто, назва вулиці, селища, села на Алиэкспресс англійською мовою: таблиця зіставлення букв

Як написати ім'я одержувача в адресі доставки для Алиэкспресс на англійській мові?

Виникло питання, як написати своє ПІБ, щоб посилка була коректно доставлена і без труднощів отримана. Скористайтесь або онлайн транслитизатором зазначеним вище, або спишіть за символами із закордонного паспорта.

Як заповнити поле телефон на Алиэкспресс?

У полі телефон вам необхідно вказати свій стаціонарний номер телефону, як показано у зразку вище. Якщо такого немає, то вказуєте свій мобільний номер. У цьому випадку в полі «мобільний номер» можна вказати другий номер або залишити поле порожнім.

Адреса доставки англійською мовою: приклад для Алиэкспресс

Як заповнити поля адреси доставки в місто ми розповідали вище. Для жителів селищ, сіл, сіл, хуторів процес заповнення ідентичний і для прикладу ми залишаємо скрін зразка.

Зразок форми заповнення адреси на Алиэкспресс

Як правильно заповнювати адресу доставки на Алиэкспресс з телефону?

Тепер розглянемо варіант заповнення адреси доставки в мобільному додатку. Для цього встановлюємо мобільний додаток на телефон і авторізуємось.

Входимо в меню «Мій профіль» — «Адреси доставки».

Як правильно заповнювати адресу доставки на Алиэкспресс з телефону: входимо в профіль

Як і в мобільній версії вводимо всі дані і зазначені рядки і натискаємо кнопку «Зберегти».

Як правильно заповнювати адресу доставки на Алиэкспресс з телефону: вводимо дані

Замовляєте на кілька адрес? Натискаєте «Додати адресу» і додаєте ще один.

Як правильно заповнювати адресу доставки на Алиэкспресс з телефону: додаємо за необхідності другої адреса

Відео: Як додати адресу в алиэкспресс на андроїд?

Відео: Як заповнити адресу доставки на Aliexpress?