Сонник – бачити в сні виноград. До чого сниться збирати, їсти, топтати виноград зелений, білий, чорний, стиглий, гнилий, зіпсований, великий, кислий, солодкий, терпкий жінці, чоловікові: тлумачення сну

Виноград у сні часто віщує сприятливі події в житті, але не всі тлумачення однозначні. Стаття повідає, в яких випадках побачений у сні виноград принесе щастя і радість, а в яких — розчарування і втрати.

У слов'ян стигла виноградне гроно з великими ягодами завжди виступала символом врожаю, родючості, результативних дій, сонячної енергії. У давнину, побачивши уві сні гроно винограду хлібороб, міг очікувати отримання хорошого прибутку від своєї праці.

Проте з часом значення сну, в якому довелось побачити виноград, дещо змінилося. Багато сучасні сонники пророкують страхи, сумніви і невдачі того, кому приснилася ця ягода.

Гроно винограду уві сні

До чого сниться виноград?

Того, хто уві сні бачив виноградну лозу і гілки, наяву посміхнеться удача. В особистих відносинах настане гармонія, а в бізнесі — процвітання. Завданням сновидця буде зберегти свою любов, не дати згаснути почуттів, продовжувати розвивати свою справу. Але якщо лоза уві сні була сухою, а листя навколо неї опало – бути біді. Збиток за брехні, крадіжки або лицемірства сновидінню гарантований.

 • Уві сні довелося отримати кисть винограду в подарунок? В житті треба бути готовим до приємного знайомства. Зараз потрібно особливу увагу приділити власним зовнішнім виглядом і станом душі, щоб зустріти свою долю у всеозброєнні.
 • Ізюм у сні попереджає про гіркому розчаруванні, ударі, які стануть наслідком непередбаченого погіршення справ. Однак сонник Фрейда обіцяє любовні пригоди тим, хто бачив чи пробував родзинки в своїх снах.
 • Гнилий, зіпсований виноград попереджає, що у відносинах з партнером настане охолодження. Почуття згаснуть з-за частих розчарувань у вчинках коханої людини.
 • Побачивши уві сні виноградник, може бути спокійний за матеріальний стан своєї сім'ї. Найближчим часом вона буде тільки поліпшуватися, причому самому сновидінню для цього не потрібно докладати зусиль.
 • Намагатися дотягнутися до стиглого винограду уві сні не вдається – в житті не вдасться досягти наміченого.
 • Зривати листя винограду, але не чіпати стиглі грона – близька людина постійно надає допомогу сновидінню, однак він воліє не помічати цього.

Фрейд бачив у приснився ягодах винограду уособлення пристрасті, сексуальності, задоволення. Вкусившего виноград уві сні, знаменитий психолог попереджає: занадто велике значення він надає своїй сексуального життя. Слід відволіктися від думок про любовні втіхи і присвятити хоч трохи часу друзям, близьким, роботі і скопившимся домашнім справам.

Виноград у сні пророкує удачу наяву

До чого сниться виноград жінці: зелений, чорний, білий, червоний?

 • Якщо уві сні жінка побачила грона з великими червоними виноградинами, наяву вона буде сильно налякана. Сон виступає свого роду засторогою, попередженням, не варто його ігнорувати. Однак якщо вона не просто дивилася на червоні ягоди, а їла їх, одним переляком не обійдеться – розчарування і гіркі сльози стануть результатом її вчинків.
 • Дівчині в сновидінні привиділися різнокольорові грона винограду серед зеленого листя – її заповітної мрії судилося збутися незабаром. Чим нижче звисав виноград з кущів, тим швидше відбудуться довгоочікувані зміни.
 • Збір чорного винограду у сні пророкує хворобу. Якщо не пройти обстеження вчасно, то здоров'я може значно погіршитися.
 • Бачити себе в сні у винограднику з чорними гронами – несприятливий знак для молодої дівчини. Він означає, що навколо неї, подібно павутині, плетуть плітки і інтриги, вибратися з яких їй буде непросто.
 • Жінка, яка уві сні спостерігала за тим, як стиглі грона серед зелених виноградних листків переливаються на сонці, може розраховувати на успіх у житті. Їй вдасться багато чого досягти власними силами, знайти однодумців і шанувальників, допомогти нужденним.
 • Приймати в сні гроно білого винограду в подарунок – до нового вдалому знайомства з цікавим чоловіком.
 • Прилив сил, енергії і гарного настрою принесе гроно винограду з сну сімейної жінці.
 • Дама, прогуливающаяся уві сні по виноградникам, може не сумніватися у присутності в її житті безлічі шанувальників і таємних закоханих.
 • Хороший урожай винограду сниться вагітним до легких пологів.

Жіночий сонник попереджає дам, скуштували уві сні виноград, про майбутні випробування, розчарування і тривогах.

Побачити в сні, як виноград переливається на сонці — добрий знак для жінки

Якщо уві сні довелося смакувати стиглими соковитими ягодами винограду, наяву незабаром доведеться боротися з труднощами і одну за одною переживати невдачі. Як би важко не довелося, переживши цей несприятливий період, сновидець стане більш впевненим у собі і своїх діях, адже труднощі загартовують.

Несмачні ягоди винограду у сні передвіщають сумніву, важкі роздуми, страхи. Всі ці почуття виявляться небезпідставними. Чи вдасться прийняти правильне рішення – невідомо, все залежить від подальших дій сновидця. На даний момент нічого не вирішено.

До чого сниться виноград зелений, чорний, білий?

Від кольору виноградинок значення сну може значно змінюватися:

 • побачений білий виноград обіцяє покращення матеріального стану
 • чорний – збиток
 • рожевий – зародження нового ніжного почуття, насолода
 • зелений – короткочасний роман, застереження від необдуманих дій
 • синій –любовні пригоди і втіхи.

Найбільш сприятливим вважається той сон, в якому ягоди винограду привиділися стиглими, великими, щільними, без пошкодження та гнилі. В іншому випадку сновидіння може попереджати про майбутні труднощі, непорозуміння і посварилися з близькими.

Зелений виноград уві сні

Густав Міллер у своєму толкователе розшифрував сни, в яких довелося їсти виноград, в залежності від смаку і кольору ягід:

 • солодкі – найпотаємніші мрії здійсняться, приємна зустріч наповнить життя новим змістом
 • терпкі – до тривог, негараздів
 • гіркі – пліткарі, які знаходяться поруч з сновидцем, дадуть про себе знати
 • кислі – попереду чекають турботи і клопоти, незначні втрати
 • червоні – до переляку, докорів, виявленню захворювання
 • білі – совість залишиться чистою
 • чорні – в близькому оточенні з'явиться льстец, спокусник, або обманщик
 • недоспелые – раптове рішення погубить довірчі відносини з близькою людиною або діловим партнером
 • сині – до переговорів.

Пити виноградний сік – до швидкої і швидкій перемозі, яка збентежив конкурентів.

Однак у цьому толкователе є і узагальнене значення сну: виноград сниться вдалим приємним знайомствам, завершення розпочатих справ і досягнення цілей.

До чого сниться великий виноград?

Великий виноград може передвіщати сновидінню як запаморочливий зліт і благополуччя, так і наближення важких часів, втрати і розчарування:

 • є великий білий виноград – до прибутку і радості
 • збирати великий білий виноград – до багатства
 • зривати великий не зовсім дозрів виноград – до переживань, розладу
 • гнилий великий виноград – почуття приреченості і безвиході надовго опанує душею
Той, хто уві сні їв великий білий виноград, наяву може отримати прибуток

До чого сниться виноград чоловікові?

Для чоловіків виноград уві сні може виступати символом наближення неприємностей, клопоту. Неминуче настане ситуація, в якій доведеться вступити в боротьбу за власне благополуччя.

Обривати стиглі ягоди з кисті – незабаром з'явиться перспектива хорошого заробітку. Цей шанс не можна змарнувати.

Смак винограду не подобається – виконувана робота не приносить задоволення, незважаючи на те, що гідно оплачується. Час підшукувати більш підходящий варіант.

Якщо уві сні довелося скуштувати зіпсований гнилий виноград, то наяву чоловіка будуть долати сумніви з приводу справедливості власних вчинків.

До чого сниться грона винограду?

Бачити уві сні стиглі грона винограду, що висять на кущах, милуватися ними, але не торкатися – в житті вдасться домогтися багато чого, в тому числі поліпшення матеріального положенні і соціального статусу.

Чим більше гарних, стиглих грон, тим вище вдасться злетіти сновидінню. Головне – не упустити шанс, який незабаром з'явиться перед ним.

Якщо приснилися грона гнилого винограду – бути біді. Шквал невдач обрушиться на сновидця, зіб'є з ніг і змусить відчути власну безпорадність. Щоб домогтися мети, вам доведеться відмовитися від чогось дуже важливого.

Стиглі грона винограду у сні обіцяють успіх сновидінню

До чого сниться зібраний стиглий виноград?

Хороший урожай винограду, зібраний у кошики, символізує присутність у житті сновидца добрих надійних друзів, для яких важливо його самопочуття і добробут. Доброзичливці можуть надати матеріальну допомогу і моральну підтримку, від чого життя покращиться, заграє новими фарбами.

Нести зібраний виноград і відчувати в сні його тяжкість – до поліпшення добробуту, отримання спадщини, знахідку або виграшу. Якщо грона були великими – положення в суспільстві помітно зросте.

Самостійно збирати стиглий виноград – до виконання бажання. Приклавши зусилля, вдасться домогтися довгоочікуваної перемоги.

Якщо уві сні довелося випадково знайти зібраний урожай винограду, в житті пощастить повірити в казку, зрадіти чудовому збігу обставин.

<>Знищувати, топтати зібраний виноград – сновидінню вдасться здобути перемогу над ворогами, швидко домогтися виконання бажання за умови, що він скористається наданими можливостями.
Зібраний стиглий виноград сниться до виконання бажання

Щоб правильно розшифрувати сон, недостатньо просто знайти відповідне значення у соннику. У виняткових випадках навіть негативні тлумачення снів можуть виявитися позитивними, і змінити життя сновидця в кращу сторону. Тому важливо вміти прислухатися до власних відчуттів, інтуїції, і вже після цього робити висновки.

Відео: До чого сниться виноград?