Бузок – сонник до чого сниться уві сні бузок квітуча, біла, бузкова, коричнева, червона жінці, дівчині? До чого сниться бачити в сні, рвати бузок?

Тлумачення сновидінь, в яких ви побачили бузок.

До чого сниться цвіте бузок жінці, дівчині?

Наші сни іноді підносить нам сюрпризи, іноді ми прокидаємося і дивуємося, чому ж нам приснилося те чи інше. Одним з таких снів може бути сон, де ви побачили бузок. Адже наяву доводиться не так часто стикатися з цією рослиною, от і думай, що обіцяє це сновидіння. Ми розповімо, чого очікувати в реальному житті, якщо вам приснилася бузок.

Важливо: Наша підсвідомість важко обдурити. Сон, побачений вами, може передвіщати певні події в житті.

Від вас лише потрібно згадати деталі сну, звернути увагу на ті почуття, які ви відчували, під час свого сновидіння.

Якщо вам приснилася бузок, швидше за все, цей сон буде приємним. Адже наяву бузок не викликає негативних емоцій. Хіба що у алергетиків, але це вже зовсім інша історія.

Згідно більшості сонників бузок символізує любов, почуття, роман, приємне знайомство.

 • Якщо незаміжня дівчина побачила уві сні кущ бузку, стояла під ним, наяву її чекають романтичні стосунки, знайомство з хлопцем, сексуальна зв'язок.
 • Заміжній жінці такий сон обіцяє відродження колишніх почуттів до чоловіка.

Якщо уві сні жінка або дівчина відчуває аромат бузку — це знак сильного сексуального тяжіння до коханому, бізнес-партнеру або молодій людині, пристрасть, чуттєве насолоду.

Бузок сниться жінці, дівчині — добрий знак

Сонник — бузок фіолетова, біла, бузкова, червона: тлумачення сну

 • Біла бузок є символом ніжності, цноти, чистоти. Сон, у якому ви бачите білий бузок, символізує гармонійні і ніжні стосунки. Тому якщо в реальному житті на горизонті у молодої дівчини з'явився молодий чоловік, який виявляє до неї інтерес, варто звернути на нього увагу. Може бути, підсвідомість посилає знак, що це ваша доля.
 • Фіолетова або бузкова бузок символізує бажання любові, томління по любовним утіхам, сильне любовне почуття.
 • Чим темніше колір бузку у вашому сні, тим глибше любовне почуття наяву. Наприклад, якщо вам приснилася червона бузок, ваша прихильність до партнера, обранцю буде сильною, а почуття глибокими.
Сонник — біла бузок

Сонник — бузок квітуча, кущ

Квітучий кущ бузку у сні означає наступне:

 • За сонником Хассе — люди довіряють вам;
 • По соннику Міллера — любов спалахне з новою силою;
 • У сучасному соннику — легковажний любовний роман;
 • За сонником Дмитра та Надії Зими — серце скоро наповниться любов'ю. По деталям сновидіння можна зрозуміти, чи буде ваша любов повторній;
 • За сонником Фройда — відверта розмова з партнером, яка стане для вас несподіваним визнанням

Важливо: Стояти під квітучим кущем бузку і вдихати аромат рослини — випробувати сильний статевий потяг до партнера, коханому, обранцю. Також це означає, що ви поринете в роман з головою. Однак сонник Фрейда говорить, що потрібно бути обережним, адже це короткочасне потяг.

До чого сниться кущ бузку

До чого сниться букет і гілка бузку?

Букет бузку по нумерологическому сонником:

 1. Шукати квітку з п'ятьма пелюстками і знайти його, означає одне — ви повністю дозріли і готові прийняти зміни в особистому житті, і вони не за горами. Невдовзі ви отримаєте радісну звістку.
 2. Але в тому випадку, якщо у сні ви шукаєте п'ятий пелюстка, але замість вас його знаходить інша людина, вас очікують руйнують почуття наяву. Якщо квітку знайде осіб одного з вами статі, ви будете відчувати заздрість; якщо протилежної статі — дізнаєтесь, що таке ревнощі.

Є й інші значення згідно з різними сонникам:

 • Інтимний сонник: тримати букет бузку — розмова з сексуальним партнером;
 • Сучасний сонник: вам дарують букет бузку — наяву скоро хтось зізнається в любові;
 • Сонник Хассе: побачити букет бузку — вас чекають щасливі моменти;
 • Сонник Ванги: купувати бузок — нерішучість. Потрібно визначитися з подальшою особистим життям;

Важливо: Букет бузку, подарований вам у сні може символізувати те, що ваша любов взаємна, ви домоглися взаємних почуттів, скоро вам зізнаються в коханні. Самотня гілка бузку може символізувати те, що поки ви на самоті, але ваше серце готове до нових почуттів.

Приснився букет бузку — що це значить

До чого сниться бузок, цвіте взимку?

Якщо ви побачили дивний сон, в якому бузок цвіте взимку, очікуйте змін в особистому житті.

Це можуть бути не кардинальні зміни, наприклад, зміни можуть відбутися в тих парах, які давно склалися. Тобто почуття спалахнуть з новою пристрастю, з новою силою, незважаючи на повсякденну, спокійну і звичне життя.

Сонник: подарували бузок

Якщо вам у сні підносять бузок, значить людина розташований до вас. Це може бути любовне почуття або почуття довіри, симпатії, прихильності.

Зверніть увагу, знайомий вам той чоловік, який подарував бузок. Якщо це ваш чоловік — чекайте романтики в стосунках; якщо начальник — вам довіряють; якщо друг, подруга — ваші відносини чисті.

У тому випадку, коли бузок вам дарує незнайомець, можна трактувати сон наступним чином: у вашому оточенні з'явиться людина, яка буде відчувати до вас любовні почуття або почуття симпатії.

До чого сниться бузок в руках

Тримати в руках сирень — любити і бути коханим; роздобути розташування начальства на роботі; мати добрі стосунки з оточуючими.

Якщо вам сниться зів'яла бузок, сон символізує протилежне почуття остигають, стосунки псуються. Доля дає вам знак діяти, можливо, ще не пізно все виправити.

До чого сниться бузок в руках

Зірвати сирень — домогтися взаємних почуттів; вас полюблять; ваші почуття взаємні. Також цей сон може символізувати інтимний зв'язок.

Як бачите, сон, у якому ви побачили бузок, має добре значення. В окремих випадках такі сновидіння обіцяють негатив. Наша підсвідомість дає нам підказки, можливо, не варто відмахуватися рукою, а взяти і скористатися підказкою. Наприклад, звернути увагу на давнього шанувальника, зробити приємне чоловікові, щоб він відповів взаємністю, не відмовляти протилежної статі в спробі познайомитись з вами. Іноді розгадки лежать на долоні, нам лише варто звернути увагу на дрібниці, такі як сновидіння.

Відео: До чого сниться бузок?