Сонник – бачити в сні хробаків: значення сну. До чого сняться черв'яки білі, чорні, червоні, земляні, маленькі, великі, довгі, живі, вылезающие, дощові, в тілі, їжі, у роті, землі, рибі, під шкірою, глисти, опариші дівчині, жінці: тлумачення сну

Стаття підкаже, до чого наснилися черв'яки. У ній зібрані тлумачення сновидінь, в яких були присутні черв'яки.

Зміст

З давніх часів люди прагнули розшифрувати свої нічні видіння, розуміючи, що уява не просто так малює уві сні яскраві, часом самі неймовірні сюжети. Щоб отримати точну розшифровку сну, потрібно було звернутися до мудреця, ведуну або шаманові. Він проводив спеціальний обряд, після якого повідомляв про найближчі події в житті сновидца. Зараз же достатньо просто згадати всі подробиці сну і заглянути в сонники, які зібрали в собі досвід багатьох поколінь.

Нічні видіння, в яких, так чи інакше, присутні черв'яки, не є просто так. Що означає побачене уві сні, підкаже ця стаття.

Бачити в сні хробаків, до чого?

До чого сняться хробаки?

Деякі сонники попереджають, що плазують черв'яки сняться до великих неприємностей, зрадництва, яке буде важко пережити. Ще гірше, якщо вони пожирають листя, землю, м'ясо – неприємності можуть бути пов'язані з хворобою або супроводжуватися нею.

Сам по собі черв'як може символізувати приховану роботу. Якщо чоловік, який побачив у сні продвигающегося під поверхнею хробака, веде тривалу, але наполегливу роботу, сон покликаний підтримати його і допомогти налаштуватись на подальшу боротьбу. Його праця скоро увінчається успіхом.

Сон, у якому хробак насаджений на гачок, має змусити замислитися про власному зовнішньому вигляді. Недобре, якщо гардероб не змінювався кілька років. Потрібно терміново придбати кілька модних речей, адже в найближчому майбутньому з'явиться можливість вийти «в люди».

Бути в сновидіннях черв'яки можуть в самому несподіваному вигляді, і кожному такому сну є пояснення:

 • є черв'яків – домогтися успіху, перебувати в гарному настрої
 • скидати черв'яків з себе – нестача матеріальних коштів
 • черви повзають по тілу, обличчя і одяг – прагнення заробити якомога більше грошей
 • черв'як повзе в траві – один затаїв образу
 • черв'яки сплуталися в клубок і ворушаться – інтриги проти сновидця
 • хробаки пожирають дерево – збитки
 • дістати хробака з свого одягу – наближення втоми, депресії, занепаду сил
 • черв'яки в плодах – прикрі непорозуміння, нерозуміння
 • черв'яки кишать у випорожненнях – виявиться зрада
 • черв'яки в продуктах – небажання або невміння вести справи, що може незабаром призвести до руйнування, занепаду
 • розділити хробака на дві частини – бажання помститися ворогам
 • намагатися знайти черв'яків, але не бачити їх – безпліддя

Сонник Фрейда пояснює появу черв'яків у сні досить несподівано і своєрідно:

 • жінка не бачить черв'яків – сексуальна незадоволеність, немає виходу сексуальної енергії, немає реалізації в сім'ї
 • ковбаса з хробаками уві сні чоловіки – сексуальні зв'язки були давно, намічається новий роман сильно розчарує, так як виявиться, що у дівчини є інший
 • черв'як приснився дитині – малюк прагне до лідерства, у нього виходить бути першим у всьому.
До чого сняться хробаки?

Відео: До чого сниться черв'як — тлумачення сну

До чого сняться черв'яки жінці?

Для жінки бачити в сні хробаків означає ймовірність погіршення здоров'я, плітки. Якщо жінка уві сні намагається вбивати черв'яків, у житті її помисли чисті, а якщо зпокійно спостерігає за рухом черв'яків – прагнення до матеріального достатку, прибутку, вигоди вийшли на перше місце.

Якщо уві сні жінка розчавила одного великого хробака, в житті з'явиться дуже наполегливий залицяльник. Якщо його залицяння нецікаві, доведеться грубо і впевнено дати йому зрозуміти, що його зусилля марні.

Черв'як плазуючий по тілу уві сні обіцяє жінці коротку любовну інтрижку найближчим часом.

Якщо черв'яки уві сні не викликають ніяких негативних емоцій, значить наяву з'явиться кілька залицяльників, між якими доведеться робити вибір. Висока вірогідність зачаття дитини.

До чого сняться черв'яки жінці?

Розвиток захворювання, продовження хвороби, ускладнення обіцяє сон, в якому один або кілька білих хробаків, людині, чиє здоров'я похитнулося.

Тим, у кого немає проблем зі здоров'ям, білі черв'яки сняться, щоб попередити про можливу зраду. Хтось з близьких друзів спробує витягти з дружби вигоду.

Якщо в особистому житті не все так гладко, як хотілося б, білий черв'як з недавнього сновидіння внесе в неї ще більший хаос. Під ударом інтимне життя, секс. Неприємності несподівано виникнуть у цій сфері життя.

Ванга застерігала всіх, хто побачить поплутаних в клубок білих черв'яків. На її думку, після такого сну потрібно десятою дорогою обходити всякого роду секти і сумнівні організації.

Добре, якщо білий черв'як уві сні насаджений на гачок і ось-ось стане принадою для риби. Цей сон означає отримання швидкого прибутку, вигоди, користі.

Якщо один або кілька білих хробаків лежать в тарілці – попереду чекають конфлікти з родичами.

Білий черв'як уві сні чоловіки – зміни у стосунках з дівчиною, дружиною. Можливо, незабаром виявиться обман, невірність.

До чого сниться білий черв'як?

До чого сняться чорні хробаки?

Чорні черв'яки, які уві сні повзають навколо лежачого людини, означають швидку хвороба когось з родичів або близьких друзів. До цієї хвороби слід поставитися серйозно, так як вірогідні ускладнення.

Топтати чорних черв'яків у сні – спроби позбавитися від зайвого, навалившегося, все, що заважає. Якщо знищити всіх чорних черв'яків не виходить, значить ця боротьба марна. З життя не зникнуть проблеми найближчим часом.

Сон, в якому чорний хробак звивається на гачку, означає, що незабаром відвідають стоять ідеї, розумні думки, якими не слід нехтувати. Може відкритися здатність відчувати біль людей і зцілити її.

Якщо сон, в якому великі чорні черв'яки хаотично пересувалися, залишив після себе неприємний спогад і тяжкість на душі, незабаром в житті настане чорна смуга, до якої потрібно підготуватися заздалегідь.

Один великий чорний хробак уві сні попереджає, що людина з близького оточення може виявитися носієм серйозного захворювання.

До чого сняться чорні хробаки?

До чого сняться червоні черв'яки?

Клубок червоних черв'яків у сні попереджає, що на роботі, ймовірно, була допущена помилка. Вище начальство незабаром виявить її і запропонує пояснити, як так вийшло. Добре, якщо все обійдеться написанням пояснювальної. Емоційний стрес від того, що відбувається буде ще довго нагадувати про себе. Особисте життя також може підготувати неприємний сюрприз. Щоб цього не сталося, потрібно навчитися контролювати що відбувається.

Один червоний черв'як – недоброзичливець на роботі з вищестоящих за званням.

Вбивати червоних черв'яків – усвідомлювати власне становище і намагатися поліпшити його.

Всі сонники стверджують, що червоні черв'яки в сні – знак того, що прийшов час взяти все в свої руки. Потрібно діяти активно і рішуче, всі сумніви залишивши за спиною.

До чого сняться червоні черв'яки?

До чого сняться дощові хробаки?

Черв'яки в калюжі сняться до змін. Причому вони торкнуться відносин з кимось із близьких людей. Сонник Нострадамуса пророкує швидкі зміни в любові до того, хто побачив у сні , що пересуваються в калюжі черв'яків.

Випадково розчавити дощового черв'яка у сні – проблеми вирішуватимуться легко, як би самі собою.

Сонник тренера з саморозвитку і духовному зростанню Деніз Лінн стверджує, що дощові черв'яки в сні символізують підготовку до роботи, очікування, приготування до головного.

Сумі в житті обіцяє Дворянський сонник Гришиній тим, хто бачив уві сні дощових черв'яків.

Селянам сон з дощовими хробаками обіцяє відмінний урожай, сприятливі умови для сільськогосподарських робіт.

До чого сняться дощові хробаки?

Сучасні сонники трактують образ земляного хробака, як символ працьовитого активного працівника. Його діяльність малопомітна, але необхідна. Без нього робота стане. Багато черв'яків риють землю – на загальну справу працює велика кількість людей.

Хробаки пожирають землю – неприємності на роботі. Бачити ходи в землі, залишені земляними черв'яками – фінансове благополуччя, яке стане результатом тривалої роботи; для фермерів – гарний врожай, прибуток від нього. Діставати з землі черв'яків – отримувати дохід, а викопувати – вирішувати багато зайвих питань на роботі.

Намагатися розчавити, знищити черв'яків в землі – сліпа необґрунтована ревнощі, підозрілість. Слід почати поважати партнера, довіряти йому.

До чого сняться земляні хробаки, черв'яки в землі?

До чого сняться великі черв'яки?

Великі черв'яки уві сні – великі сумніви наяву. Нерішучість, боязнь поразки, які заважають спокійно і впевнено просуватися до мети, настільки великі, що вже починають виходити з-під контролю і стають причиною нервового стану. Слід заспокоїтися і замислитися над тим, що відбувається. Уявити, що так чи нашкодить невірний крок і велика ймовірність допустити помилку.

Містичне значення сну, в якому з'явилися гігантські черв'яки, можна знайти в сонник Ванги. Провидиця вважала, що це сон передвіщає пришестя на планету «жахливих людей, що володіють великою силою, могутністю».

До чого сняться великі черв'яки?

До чого сняться довгі хробаки?

Довгі черв'яки символізують довгі язики. Хтось розпускає плітки, осуджує, бреше, дивлячись в очі. Розчарування та втому будуть супроводжувати тривалий час. Потрібно постаратися не приймати близько до серця все, що буде відбуватися в найближчі кілька тижнів.

До чого сняться живі хробаки?

Бачити уві сні рух черв'яків, розуміти, що вони живі, означає, що те, що відбувається в даний період часу не допускає легковажного ставлення. Не варто довіряти всім. Улесливі компліменти людей, які хочуть здаватися друзями, можуть вводить в оману.

Живі, небезпечні і активно пожирають коріння, плоди і зелень черв'яки, уві сні хлібороба віщують посуху, неврожай, несприятливу погоду для робіт на землі.

До чого сняться живі хробаки?

До чого сняться хробаки під шкірою?

Черв'яки, які рухаються у тілі під шкірою, символізують наявність в житті проблем. Суперництво, боязнь виявитися «не у справ», погоня за матеріальними засобами, тривога з цього приводу так хвилюють, що на другий план поступово відходять дружба, любов і прості людські радості. Настав час переглянути своє ставлення до життя.

Якщо є підозри, що недруги затівають щось за спиною, слід прислухатися до власної інтуїції й уважно придивитися до колег та людей з близького оточення. Виключивши зі своєї команди лицемірів і брехунів ймовірно вийде добитися успіху.

Черв'яки, рухливі під шкірою і періодично з-під неї з'являються, говорять про велике бажання змінити своє життя, відмовитися від усього зайвого, фальшивого, несправжнього, гріховного. Від занепокоєння про здоров'я вдасться позбавитися після повного обстеження.

Найближчим часом на користь підуть зміна обстановки, нові знайомства, нові проекти.

До чого сняться хробаки під шкірою?

До чого сняться вылезающие хробаки?

За переконанням більшості сонників, вылезающие черв'яки уві сні обіцяють перемогу над ворогами і прибуток від цього. Незабаром вдасться домогтися свого. Проте не все так однозначно. Важливо враховувати, звідки саме вони вилазять:

 • з голови – помилкові погляди заважали майбутнього
 • <>з рук або ніг – одужання
 • з рота – усвідомити помилки в спілкуванні
 • з очей – розбіжність поглядів з близькою людиною, конфлікти з-за цього
 • з землі – організм зашлакований, пора починати дієту
До чого сняться вылезающие хробаки?

До чого сняться маленькі хробаки?

Маленькі черв'ячки, які уві сні виявляють ознаки життя, попереджають про настання періоду малоприємних, але обов'язкових клопоту, незначних грошових витрат, без яких можна було б обійтися. Непередбачені обставини можуть надовго вибити з колії, а додаткові зобов'язання під час основної роботи не принесуть ні матеріального доходу, ні морального задоволення.

Також дрібні черв'яки в сновидіннях можуть символізувати дискомфортний стан, незадоволеність в житті.

До чого сняться черв'яки в роті?

Жахливі відчуття після нічного бачення, в якому черв'яки якимось чином проникли в рот і перебували там, скоро позабудутся. Сон передвіщає удачу, великий прибуток, везіння, виконання мрії. Але заради цього доведеться поступитися принципами або порушити обіцянку.

До чого сняться черв'яки в роті?

Паразитуючі глисти у сні вказують на те, що наяву в близькому оточенні сновидця є так званий енергетичний вампір. Він підживлюється емоціями, почуттями і силами. Якщо виявити цієї людини і припинити або хоча б обмежити спілкування з ним, самопочуття покращиться.

Але не тільки про це можуть попереджати глисти у сні:

 • глисти у калі – вороги готові нанести удар
 • один глист у животі – молодший родич знаходиться на утриманні чи йому потрібна допомога
 • глисти покидають місце свого проживання – сновидінню гарантована швидка перемога
 • витягнути глисти з рота – вирішити проблеми
 • глист у сні хворої людини – до погіршення, ускладнення
 • глисти у дитини – зайве занепокоєння про здоров'я родичів
 • лікуватися від глистів – спроби позбутися від неприємностей.

Відео: До чого сняться глисти?

До чого сняться черв'яки в їжі?

Якщо черв'яки в їжі наснилися хворому людині, можливе погіршення його самопочуття. Чоловікам можуть снитися подібні сни до появи нових симпатій, легким інтрижок. Добре, якщо в пам'яті залишилося, яка саме їжа була зіпсована хробаками:

 • напій з хробаками – дрібні неприємності
 • м'ясні вироби, що кишать черв'яками – чутки, які поширюють недоброзичливці
 • черв'яки в плодах – розбіжності з партнером
 • черв'яки в тортах, цукерках – попереду важкі часи

Якщо дуже багато черв'яків повзає по якійсь невідомій їжі, то доходи незабаром дещо збільшаться.

Тих людей, які не вміють тримати язика за зубами, що повзають по їжі черв'яки попереджають, що настав час навчитися стежити за своїми словами.

До чого сняться черв'яки в їжі?

До чого сняться черв'яки в рибі?

Бачити уві сні, як хробаки обгризають рибу, залишаючи одні кістки – плани порушуватися, поїздка не відбудеться, відрядження буде скасована, проект виявиться невдалим або союз неміцним.

Зловити рибу з хробаками – робота, старання не увінчаються успіхом, час виявиться витраченим даремно.

Купити у сні сушену (в'ялену) рибу, яка кишить хробаками, означає, що в життя новий знайомий виявиться не тим чоловіком, за якого він себе видає. Не потрібно відкривати перед ним душу. Пройде зовсім небагато часу, і він скористається отриманою інформацією, щоб нашкодити сновидінню.

Надії на краще незабаром впадуть, якщо черв'яки уві сні з'їли в'ялену рибу, не залишивши на кістках ні шматочка м'яса.

Чим більша риба з хробаками уві сні, чим довше вона була помітна, і чим сильніше від неї був запах, тим більші неприємності чекають попереду.

Якщо черв'яки з риби намагаються переповзти на пальці, долоні, рукави – захопленість роботою ставить під загрозу особисте життя.

До чого сняться черв'яки в рибі?

До чого сняться черв'яки опариші?

Опариші у банку або іншій ємності уві сні говорять про те, що реалізація проектів і життєвих планів можлива, але методи досягнення мети не чесні. Якщо опариші рухаються і при цьому перебувають на поверхні – можливий лихий задум проти сновидця.

Збиратися в сні на рибалку і знаходити опаришів для неї – вдале заміжжя або одруження.

Багато опаришів поруч – брехливі друзі, скупчення негативу, сумніви, втома. Якщо вони перебралися на тіло і активно просуваються по ньому або в ньому – бажання залучити в життя матеріальний достаток переважує всі інші почуття та емоції. Якщо при цьому опариші пробралися всередину тіла і визирають з очей – сновидець воліє не помічати очевидних речей, про які йому вже натякали друзі або родичі.

Опариші в тарілці з їжею – до важкої хвороби. В десерті і ягодах – до склок, неприємних розмов, уникнути яких не вдасться.

Опариші в смітті – близький друг або родич відмовить у допомозі, в якій буде потребувати сновидець.

До чого сняться черв'яки опариші?

Незважаючи на те, що більшість сонників трактує черв'яків, як недобрий знак, символ хвороби, ускладнень хвороби, проблем, зради і обману, неприємне нічне бачення все одно залишається всього лише сном. Він може попередити, дати знати, чого або кого слід уникати, остерігатися, побоюватися. Тим, хто зможе правильно витлумачити сон і піде радам сонників, неодмінно вдасться уникнути будь-якої біди.

Відео: До чого сняться хробаки?