Сонник – бачити в сні вогонь: значення сну. До чого сниться гасити пожежу, палаючий в будинку, без диму, жінці, горіти у вогні: тлумачення сну

Сон, у якому був присутній вогонь, може мати багато значень. Найвірніші тлумачення вогню уві сні представлені в статті.

Вогонь уві сні може бути символом омолодження та оновлення. Його полум'я здатне очистити, але і вбити йому під силу. Вогонь потрібен, щоб дати тепло, але в той же час, неконтрольований, він легко зруйнує і заподіє біль. Сон, у якому вирував вогонь, може попереджати як початку війни, так і про настання періоду відродження. Яке з цих значень має вогонь, залежить від деяких деталей сну.

Вогонь уві сні, до чого?

До чого сниться вогонь?

Будь-сон, у якому вогонь знаходиться під контролем людини та використовується для задоволення його потреб, можна вважати сприятливим. Якщо людина уві сні з задоволенням спостерігає за палаючим полум'ям, то в житті він готовий до змін.

 • Розпалювати вогонь для когось – незабаром доведеться надати безоплатну допомогу, брати участь у благодійності або дати пораду.
 • Розводити багаття в поході – незабаром випаде можливість стати ватажком або відзначитися на роботі.
 • Грітися біля вогню у сні – мати в житті надійних друзів і люблячу щасливу сім'ю.
 • Сон, у якому відбувається обмін палаючими свічками, факелами говорить про бажання спілкуватися, ділитися інформацією.

Один з найбільш несприятливих снів, що передвіщала великі неприємності або катастрофу – гори, охоплені вогнем. Сон попереджає про ймовірність нападу, пограбування, нещасного випадку.

Вогник свічки по соннику Цвєткова обіцяє удачу в безнадійній справі.

Якщо вогонь, вогонь, вогнище сняться дуже часто, необхідно пройти обстеження у лікаря. Ймовірно, таким чином, організм підказує, що починаються неполадки в роботі серцево-судинної системи.

Вогник свічки у сні — до удачі в безнадійній справі

До чого сниться вогонь жінці?

Сон, у якому жінка розпалює камін, піч, вогнище в будинку, особливо в погану або холодну погоду, означає удачу незабаром. Для тих, хто давно планує дитину, настає сприятливий період. Решту чекають приємні зустрічі з друзями і родичами.

Пожежа сниться жінкам, які можуть і хочуть любити, не втрачають надію на краще.

Сон, у якому жінка бачить, як горять дрова, символізує її прихильність до сексуального партнера.

Сонник Фрейда обіцяє жінкам, побачив уві сні вогонь, нову взаємну любов. Партнер виявиться ідеальним в усіх відношеннях.

До чого сниться вогонь жінці?

До чого сниться пожежа?

Підпалити уві сні будівля, влаштувати пожежу — не так вже погано. Сон розшифровується, як позбавлення від ненависті, ревнощів, злості. Якщо підпал вдався, в житті незабаром прийде полегшення, звільнення від важких думок. Якщо влаштувати пожежу не вдалося – незважаючи на спроби змінитися, все залишиться на своїх місцях.

Пожежею у сні охоплений ціле місто – проблеми, що зачіпають суспільство, які можуть призвести до втрати роботи або економічної нестабільності.

Лісова пожежа – збільшення добробуту, прибутки, процвітання бізнесу.

Пожежні машини уві сні символізують життя на благо інших. Хвилювання і сором є постійними супутниками сновидця і заважають йому жити в своє задоволення.

Скористатися пожежною драбиною, щоб втекти від пожежі – краще постаратися піти від неприємної ситуації.

Бачити руїни, що залишилися після пожежі – випробувати почуття туги, втрати, сумні переживання; обгорілі стіни – втома, відмова від планів, припинення боротьби.

Лісова пожежа у сні

Гасити вогонь, до чого сниться?

Якщо вогнище або вогонь у сні був згашений дощем, то в житті доведеться зіткнутися з неприємностями. Належить втрата грошей, роботи, комфортних умов або безпеки.

Загасити палаючий вогнище – відмовитися від підвищення, зробити помилку, яка позначиться на ставленні начальства.

Бути в сні пожежником, боротися з вогнем — сновидець може контролювати власні емоції і поведінку. Однак якщо полум'я уві сні перемогло і охопило – емоції візьмуть верх.

Вогнегасник в дію сниться тим людям, які бояться всього нового, змін. Чим активніше уві сні використовується вогнегасник, тим більший страх відчуває сновидець.

Намагатися стримати вогонь, не давати йому поширитися далі – до довгої, неспокійною і виснажливої роботи.

Гасити вогонь, до чого сниться?

До чого сниться дим без вогню?

Дим уві сні символізує небезпеку. Чим більше в сновидінні диму, і чим густіше, тим серйозніша небезпека підстерігає.

Дим без вогню у сні говорить про невизначеність у житті, нездатності прийняти рішення. Якщо від густого диму уві сні стало погано – наяву хтось спробує обдурити і ввести в оману.

Жовтий дим без вогню попереджає про зраду партнера, друга або чоловіка.

Слід згадати, де саме показався дим. Це є важливою деталлю сну:

 • з потяги, машини, автобуси – до невдалого подорожі
 • з кімнати – до неприємної розмови
 • з-під землі – попередження про небезпеку
 • в пляшці, банку – до швидкого нечесного збагачення
 • вдалині – новини через деякий час.
Дим без вогню уві сні, до чого?

До чого сниться пожежа без вогню?

Знати, що поруч вирує пожежа, але не бачити вогню – до невизначеності, неясності. Самообман і ілюзії можуть завести так далеко, що вийти із ситуації виявиться дуже складно.

Не бачити уві сні вогню, але обпалюватися їм і дихати гарячим повітрям від пожежі – варто уважно придивитися до партнера. Ймовірно, його почуття вже охололи, або ніколи не були взаємними.

Відчувати запах близької пожежі, але не бачити вогню – до лестощів і обману.

Якщо уві сні пожежа охопила житло, то в житті незабаром настане період великих змін. Зараз не можна сказати, до чого призведуть ці зміни, все буде залежати від відношення і поведінки сновидця. Потрібно буде постаратися тримати себе в руках, незважаючи на втрату душевного спокою і бурхливі емоції.

Бути в будинку під час пожежі і бачити, як він горить – багата життя, пропустити пожежа в будинку, виявити будинок спаленим – втрати грошові або любовні.

Пожежа в будинку або квартирі охопив всі кімнати, а по підлозі стелиться густий дим – до змін, які принесе швидке сприятливе звістка.

Вогонь, пожежа будинку уві сні

До чого сниться палаючий вогонь?

Вогонь, що горів у вогнищі – символ комфорту, тепла і затишку. Найголовніше, щоб цей вогонь був контрольованим.

Шукати вогонь і знайти його палаючим у вогнищі – прагнення знайти комфорт, затишок і тепло завершиться благополучно. Незабаром життя налагодиться, і нове положення справ буде повністю влаштовувати.

Багаття, що палає вогонь у сні молодого людини вказує на прагнення жити, вчитися, любити, займатися улюбленою справою.

Вогонь горить на воді – до щасливих змін, на землі – до нездоров'я.

Вогняна стіна сниться до добробуту.

До чого сниться палаючий вогонь?

Горіти у вогні, до чого сниться?

Сон, у якому сновидець горить у вогні, можна трактувати по-різному. Все залежить від того, які почуття він відчував у той момент, коли полум'я охопило його:

 • біль – загроза, невирішена проблема в житті
 • спека – наклеп, обман
 • опік на шкірі – злість, лайка, словесні перепалки
 • радість, тепло – велика любов
 • смуток – відсутність мотивації у житті
 • страх – хаос навколо, неприємності на роботі
 • комфорт – впевненість у власних силах
 • прохолоду – нічого не турбує у житті
 • безпека – надійний партнер, захисник, друзі, підтримка сім'ї
 • відсутність почуттів – занепад сил

Спостерігати за тим, як горить інша людина – відчувати до нього почуття. Якщо палаючого людині не боляче – почуття сновидця до нього позитивні, гаряче, некомфортно – негативні.

Бути підпаленим – погана компанія, бути врятованим від спалення у сні – надійний друг у житті.

<>На тіло впали іскри або бризки феєрверку, залишили слід і заподіяли біль – найближчим часом доведеться боротися зі спокусою. Спокуса буде настільки велике, що перебороти себе не вдасться. Про сновидце може піти погана слава.

Загинути у вогні – сильний страх змін.

Горіти у вогні, до чого сниться?

Щоб навчитися правильно тлумачити сни, недостатньо просто знаходити сонники відповідні значення побаченому. Кожен раз потрібно підключати інтуїцію, зіставляти сон з реальним життям. Наприклад, якщо літній людині присниться, що він гасить вогнище, для нього цей сон буде означати погіршення здоров'я, але ніяк не відмова від підвищення по службі.

Відео: До чого сниться вогонь, тлумачення сну