Сонник – бачити кров у сні: значення сну. До чого сниться кров у рота, з носа, з рани, з відня, з пальця, на зубах, вирвало кров'ю, м'ясо з кров'ю, стався викидень з кров'ю, багато крові, вампір п'є кров, приснилася менструальна кров

Сон, у якому сплячий бачить кров, можна витлумачити по-різному. Велике значення мають всі подробиці нічного бачення.

Зміст

Зазвичай сни, в яких, так чи інакше, присутня кров, неспокійні, тривожні і залишають після себе неприємні тяжкі спогади. У який побачив у сні кров з'являється впевненість, що незабаром з ним або з ким-то з його близьких станеться щось погане. Ці передчуття не можна назвати безпідставними, адже більшість снів, в яких явно видно кров, дійсно не обіцяють нічого хорошого. Але бувають і винятки.

У статті зібрані тлумачення найпопулярніших сонників, тому в їх точності можна не сумніватися.

До чого сниться кров?

Що означає для жінки побачити в сні кров?

Якщо жінка побачила уві сні кров – незабаром її родичі дадуть про себе знати. Кров'ю був забруднений одяг — в життя слова і вчинки близьких зашкодять репутації жінки. Сон, у якому жінка б'ється і завдає противнику сильний удар, який спровокував кровотеча, означає, що їй доведеться зробити необдуманий крок і втрутитися в справи родичів. Це втручання в майбутньому призведе до великих неприємностей. Хоча частина сонників трактують цей сон дещо інакше: побачити кров ворога – до перемоги. Змивати кров — намагатися позбутися від проблеми.

Змивати кров у сні — намагатися позбутися від проблем в житті.

Серйозним застереженням є сон, в якому кров'ю стає чиста вода, яку пила жінка. Чим сильніше выпачкаться уві сні, тим гірші часи чекають попереду. Жінці, що побачила такий сон, потрібно сходити в церкву, помолитися і попросити у Бога захисту.

Якщо жінка бачить у сні залиту кров'ю землю, у життя її підстерігають випробування, які потрібно пройти гідно. Однак якщо жінка спостерігає, як кров ллється на землю і вбирається, не залишаючи сліду – бути добру.

Для тих жінок, які мріють завагітніти, кров, що з'явилася уві сні, дає надію на здійснення мрії незабаром.

Побачити в сні кров

До чого сниться кров з рани?

Власне розтерзане тіло, покрите кровоточить ранами, можуть бачити невіруючі люди. Сон означає, що людині скоро знадобитися підтримка вищих сил, які він відкидає. Чим більше ран на тілі уві сні, тим складніше доведеться в житті. Спливати кров'ю з ран – до смутку, отшельничеству, самітності, самотності, болю. Одна кривава рана – невдала операція.

Кров з рани на тілі родича у сні обіцяє гірку втрату. Стосунки з близькими зіпсуються через власну необережність.

Ранити ворога у сні – перемогти у справах, але програти у сімейних спорах. Отримати поранення і бачити, як пішла кров – зміни на любовному фронті.

До чого сниться кров з рани?

До чого сниться кров вагітної?

Вагітній жінці кров сниться до безболісним легких пологів – саме так стверджують старовинні сонники.

Кров у сні означає зв'язок споріднення, але сучасні майбутні матусі схиляються до того, що вона, можливо, сниться їм через переживань, пов'язаних з пологами, або відсутності менструацій.

Вагітним жінкам взагалі не варто брати до уваги подібні сни. Підсвідомість ще не перестроилось, і як би замінює справжні «критичні дні» снами про крові.

Навіть самі страшні криваві сни-«страшилки», які бачить жінка в період виношування дитини, можуть символізувати постійну присутність нової кровної зв'язку, а саме – саму вагітність. Тому майбутнім мамам не варто приймати близько до серця негативні тлумачення подібних снів. До них ці події не мають ніякого відношення.

До чого сниться кров вагітної?

До чого сниться кров на зубах?

Сновидіння, в яких на зубах яким-небудь чином виступила кров, не обіцяє добра. Якщо уві сні зуб випав з кров'ю — хтось із близьких дуже серйозно захворіє. До лікування потрібно поставитися як можна серйозніше, так як наслідки хвороби можуть виявитися вкрай несприятливими.

Надмірну прихильність до родичів і зайве занепокоєння про них означає сон, в якому сплячий бачить зуби з кров'ю як би з боку. Ймовірно, у кого-то з них і справді починаються проблеми зі здоров'ям, але якщо всі зуби не випали і залишилися на своїх місцях — настане швидке і швидке одужання.

Жінкам кров на зубах може приснитися до небажаної вагітності. Подібні сновидіння можуть відвідати і тих, хто зважився на аборт.

Попередити про те, що сили знаходяться на межі, покликаний сон, у якому кров виступає під час чищення зубів. Ніяких жахливих подій такий сон передвіщає, але поберегтися найближчим часом доведеться.

До чого сниться кров на зубах?

До чого сниться кров з рота, у роті?

Сон, у якому сплячий побачив у себе в роті кров і навіть виразно відчув її смак, не можна назвати приємним. Проте відверту небезпека такий сон представляє лише для бізнесменів і підприємців. Чим густіше і більше струмінь крові, тим гірше будуть йти справи. Можлива втрата грошових коштів, обман, злодійство. Виною події виявляться довірливість і необдумані, поспішні рішення.

Безмірне горе, тугу за недавно померлим родичам означає подібний сон за словами Ванги. Намагатися уві сні зупинити кров, яка тече з рота, означає, що наяву доводиться маскувати свої почуття, здаватися спокійним і байдужим, коли на душі дуже важко.

Якщо уві сні кровотеча з рота могло призвести до смерті, життя людині дуже сумно і самотньо. Поруч з ним немає ні родичів, ні друзів, а попереду чекають розчарування і проблеми зі здоров'ям.

Уві сні у роті зібралося багато крові – життя накопичилися образи, а всередині сім'ї — невирішені питання. Незабаром чекають неприємні розмови з родичами, непорозуміння.

Дуже добре, якщо у сні вдалося ковтнути кров, заповнила ротову порожнину. Це означає, що наяву незабаром відбудеться важливе знайомство з однодумцем.

Плюнути кров у сні – можливі хвороби внутрішніх органів. Але якщо незаміжня дівчина побачила уві сні кров, яку виплюнув її молодий чоловік, незабаром їй належить знайомство з сім'єю судженого.

Недобре, якщо заміжня жінка бачить подібний сон. Чоловік уві сні сплевывал кров? У житті він задивляється на інших жінок і, можливо, вже будує плани по зваблюванню однієї з них. Ні в якому разі не потрібно влаштовувати чоловікові скандал і допит з пристрастю. Відвести від родини біду можна, урізноманітнивши інтимне життя і додавши в неї яскравих емоцій.

Кров з тріщин на губах і язиці у сні означає, що уїдливі або недобрі слова сильно образили кого-то наяву. Добре б переглянути власне ставлення до життя і до оточуючих і вибачитися перед тими, хто був ображений.

Уві сні кров йде горлом і все стає червоним від неї – незабаром нагрянуть родичі, з якими чекають розмови на неприємні теми. У цей період бажано утриматися від грубих висловлювань та злих жартів. Вправлятися в дотепності зараз не час.

Серйозну хворобу віщує кров, яка капає з рота і тут же темніє уві сні. Чим темніше кров, тим складніше буде позбутися наслідків хвороби. Однак інша трактування цього сну обіцяє порятунок від неприємностей, звільнення, полегшення в житті.

До чого сниться кров з рота, у роті?

До чого сниться кров з носа?

Кров з носа уві сні обіцяє великі витрати в своє задоволення наяву. Швидше за все, в будинку з'явиться нова побутова техніка або меблі, купівля якої не була запланована. Значна частина заощаджень буде витрачена.

Інше тлумачення сну стверджує, що витрачені зусилля незабаром приведуть до успіху. Але життєві сили в цей період знаходяться на межі, тому слід поберегтися.

Добре, якщо носова кровотеча не викликає ніяких неприємних емоцій у сні. В житті бажане дістанеться легко, сама прийде до рук.

Спостерігати в сні, як у кого-то йде кров з носа, і намагатися зупинити її – в житті хтось з близьких родичів потребує підтримки або чекає допомоги.

Сон, в якому сталася бійка і кров пішла носом, може виявитися віщим. Слід остерігатися нападу.

Пониження, позбавлення посади, розчарування у колег і зрада підлеглих обіцяє носова кровотеча уві сні людям, займає високий пост на службі.

До чого сниться кров з носа?

До чого сниться, що вирвало кров'ю?

Кривава блювота у сні символізує швидкий прорив у житті, який може торкнутися різних сфер.

Часто моральне страждання душі чи фізичне страждання тіла означає сон, в якому сталася кривава блювота. У житті людина кається, йому соромно за свої слова або дії, але змінити нічого не може.

Розвиток хвороби травної системи для чоловіків і нездоров'я статевих органів жінок означає подібний сон. Давно хворіє, він може обіцяти як одужання, так і різке погіршення стану.

Якщо ж зі здоров'ям і совістю все в порядку, того, хто побачив криваву блювоту уві сні, слід приготуватися до швидкого позбавлення від всього, що заважало радіти життю.

Бачити в сні кого-то рве кров'ю – викрити в житті брехуна або лицеміра. Якщо уві сні рве близький друг або родич – зараз ця людина переживає не найкращі часи і не відмовиться від допомоги.

Молоді мами часто страждають від страшних снів, в яких неприємності трапляються з їх дітьми. Одним з таких сновидінь є рве кров'ю дитина. Приймати близько до серця цей кошмар не слід, краще постаратися якомога швидше забути про нього. Таким чином про себе дають знати втома і напруга матері.

До чого сниться, що вирвало кров'ю?

До чого сниться кров на руках?

Мабуть, найбільш сприятливо це сновидіння Фрейд витлумачив. Він стверджував, що закривавлені кисті рук у сні обіцяють нову любовний зв'язок наяву. Якщо нещодавно відбулося знайомство, далі ліжку цим відносинам зайти не доведеться. Легкий флірт, одноразовий секс, вільна любов – ось що обіцяє подібний сон шукачам любовних пригод.

Сімейним людям слід поставитися до сновидіння серйозніше. Ймовірно, партнер втомився від шлюбу, і шукає нові емоції на стороні. Настав час поговорити відверто і висловити один одному все, що накопичилося.

Кров на руках і манжетах уві сні обіцяє появу небезпечних ворогів і недоброзичливців на роботі. Чим більше плям крові на руках, тим складніше буде вирішити всі спірні питання. Фатальний збіг обставин призведе до великих неприємностей. Всього лише один невірний крок може зруйнувати кар'єру.

Якщо руки поранено і з ран тече кров – спірна ситуація на роботі або в сім'ї вийшла з-під контролю і загрожує стати небезпечною. Але якщо потік крові у сні вдалося стримати – все вирішиться благополучно.

Сонник Ванги попереджає тих, кому наснилися закривавлені руки, про великі неприємності, сварки, розбіжності в сім'ї. Чим більшого розміру плями, тим гірша ситуація.

До чого сниться кров на руках?

До чого сниться кров з пальця?

Людям, які в житті відчувають моральне пригнічення або сильно переживають, можуть снитися закривавлені пальці. Часто один і той же сон повторюється щоночі і стає нав'язливим жахом. Він попереджає про те, що емоційне виснаження терзає людини, і може незабаром перерости в захворювання. Потрібно терміново міняти своє життя.

Крім того, навіть незначні подробиці цього сновидіння допоможуть розпізнати наближення неприємності в житті:

 • подряпини на закривавлених пальцях – чекає розчарування
 • відчувати, відчувати біль від поранення пальця – невдачі на роботі
 • відрубані закривавлені фаланги – втрата значної суми грошей
 • порізати собі палець і побачити кров при цьому – попередження про те, що втручатися в чужі справи не варто
 • зламати палець і побачити кров – присутність на похоронах родича
 • капає кров з вказівного пальця жінки – склочна свекруха для жінки, розбіжності з родичами чоловіка
 • поранені пальці уві сні чоловіки – сором у ліжку, неспроможність у сексі
 • здавати кров на аналіз – переживання, бажання і намагання допомогти нужденним родичам, розставання з чоловіком або дружиною
 • з пальців капає густа кров – розбіжності з коханою людиною чи його близькими
 • кров на пальцях зі згустками – втрата грошей
 • чорна кров на пальцях – позбавлення від хвороби
 • закривавлені пальці ніг – розділ майна
 • всі пальці в крові, покалічені або обрубані – всі плани несподівано зваляться
До чого сниться кров з пальця?

До чого сниться кров з вени?

Сонник Міллера попереджає всіх, хто уві сні побачив кров з вени, про ймовірність отримати штраф або навіть позбутися волі. Щоб попередити неприємності і не допустити покарання, потрібно контролювати всі свої дії, стримувати негативні емоції та не перевищувати швидкість на дорозі. Тільки виявивши граничну обережність, непорозуміння вдасться обійти.

Здавати кров з вени на аналіз або бути донором – сварки з родичами. Чим яскравіше сон, тим довше доведеться з'ясовувати стосунки. Спори можуть виникати з-за спадщини.

Дивитися на те, як голка проколює відня і звідти йде кров – слід чекати зради, удару.

Якщо уві сні спокійно спостерігати за випливає з відня кров'ю, в житті можна втратити свій шлях. Допомогу близьким людям – дуже правильне і корисне заняття. Але якщо після цього на власне життя не залишається ні сил, ні часу, ні бажання, свої стосунки з родичами потрібно переглянути. Навіть сон попереджає про те, що життєві сили починають залишати організм.

Різати, розрізати вени і бачити виділяється з них кров — щось йде не так. Можливо, совість або переживання не дають насолоджуватися життям. Необхідно приділити собі час, привести в порядок власні думки, подумати про майбутнє. Навчитися поважати і любити себе буває непросто, але в даній ситуації це необхідно.

Часто повторюється сон, де тече кров з вен, означає, що в житті є людина, яка дуже дратує і злить. А ще, на думку Фрейда, свідчить про постійну нестачу фізичної близькості.

До чого сниться кров з вени?

До чого сниться багато крові?

Якщо вірити соннику Хоссе, то велика калюжа крові, криваві патьоки на стінах і меблів у сні не обіцяють нічого поганого в житті. Це дурне нічне бачення може просто попереджати про швидкий візит родичів. Але якщо багато крові на землі, і вона не вбирається – попереду великі неприємності, випробування. Можлива аварія, катастрофа, поранення людей наяву.

Французький сонник обіцяє щасливе завершення справ того, хто побачить себе в сні в одязі, наскрізь просякнутої кров'ю.

Нострадамус рекомендує побачив уві сні багато крові підготуватися до важких часів. Також можливі неприємності, пов'язані з поїздкою, переїздом або візитом гостей здалеку.

До чого сниться багато крові?

До чого сниться менструальна кров?

Сон, у якому жінки бачать місячні, може зовсім не мати ніякого пророцького значення. Можливо, нічне бачення спровоковано затримкою циклу або гінекологічними проблемами.

Але деякі сонники запевняють, що бачити уві сні кров місячних віщує втрату чогось важливого, дорогого, стоїть, цінного. Втрату можна знайти не одразу. Похитнеться здоров'я, почнуться проблеми з протилежною статтю.

Відео: До чого сниться місячна кров?

До чого сниться викидень з кров'ю?

Однозначно не слід шукати пояснення цього сну жінкам в положенні. Період вагітності супроводжується багатьма змінами в організмі, а емоції іноді настільки зашкалюють, що всі страхи і переживання вагітної переносяться в її сни, обростаючи дивовижними подробицями.

Викидень з кров'ю уві сні вагітної відображає її негативні думки. Боязнь втратити вагітність стала причиною такого сновидіння, тому переживати не варто. Якщо ж погане передчуття не покидає, а на душі залишився неприємний осад, для власного заспокоєння можна пройти додаткове обстеження.

Якщо викидень з кров'ю сниться чоловікові, він може сприйняти нічне бачення, як знак, що особисті стосунки з його вини знаходяться на грані розпаду. Якщо нічого не зробити, все може закінчитися вельми плачевно.

Для решти викидень з кров'ю уві сні може означати втрати життя, будь то матеріальні чи духовні цінності або складне рішення проблеми.

До чого сниться м'ясо з кров'ю?

М'ясо з кров'ю у сні в більшості випадків передвіщає хворобу. Але яскрава кров на свіжому м'ясі, за умови, що сон не викликає негативних емоцій страху, може свідчити про приплив сил і хороше здоров'я. У той же час закривавлене старе, темне, обветренное м'ясо зі слідами гниття попереджає про наближення депресії, смутку.

Великі шматки теплого закривавленого м'яса символізують гріховні думки в життя. Краще відмовитися від задуманого, поки не пізно.

До чого сниться м'ясо з кров'ю?

До чого сниться вампір п'є кров?

Вже сама по собі поява в сні вампіра свідчить про недругів в житті. Ймовірно, ворог готується нанести удар, якщо вампір у сні зібрався пити кров.

Якщо нічне сновидіння залишило спогади, в яких вампір нападає і впивається в шию, то наяву в оточенні незабаром з'явиться лицемірна людина. Знайомий або близький друг перетворився на вампіра і нападає — треба добре думати, що і кому говорити. Хтось із друзів може образитися і почати мстити.

Вампір сильно покусав, випив кров — до нездоров'я, затяжний рідкісної хвороби. Вампір напився крові і ліг у домовину — до втрат, змін, ударів.

Перетворитися на вампіра і пити кров — піддавати своє життя небезпеці. Насправді все не так, як здається. Необережність може призвести до великих неприємностей.

До чого сниться вампір п'є кров?

Відео: До чого сниться вампір?

Щоб злі пророцтва ніколи не збулися, потрібно закрити очі, востаннє згадати свій сон у всіх подробицях, потім голосно сказати три рази: «Куди ніч, туди і сон!». Виконати таку нехитру процедуру необхідно, адже саме так можна назавжди відпустити негатив нічного кошмару і позбутися від важкого осаду на душі.

Відео: До чого сниться кров? Сонник Ванги. Тлумачення снів