Сонник – бачити в сні м'ясо: значення сну. До чого сниться є, обробляти, купувати м'ясо свинини, яловичини, куряче, людське, сире, варене, смажене, тухле, заморожене, без крові, шматок, жінці, чоловікові: тлумачення сну

До чого сниться м'ясо? Точне докладне тлумачення сну, в якому було м'ясо.

Яскраві нічні сновидіння часто залишають після себе радісні або, навпаки, тяжкі враження і спогади. Якщо сон був чітким і запам'ятався до дрібниць, варто спробувати розшифрувати його, адже він може виявитися віщим.

Сни, в яких присутнє м'ясо, в більшості своїй мають негативні тлумачення. Однак навіть незначні деталі сну здатні змінити його значення тому, намагаючись з'ясувати, до чого приснилося м'ясо, важливо згадати і врахувати всі дрібниці і деталі.

Сонник – бачити в сні м'ясо: значення сну

М'ясо у сні символізує все внутрішнє, будь то приховані хвороби, справжнє ставлення або особисті переживання.

 • Куряче м'ясо свіже – до добробуту, ситості, радісних подій; крила або окосту – незначні втрати; смажити курку – успіх, який стане результатом тривалої праці.
 • Заморожене м'ясо у сні говорить про те, що в житті сновидца настав період, коли правильним буде відкласти всі серйозні справи і відпочити. В іншому випадку втома і дратівливість приведе до серйозних помилок на роботі.
 • Тухле м'ясо – до хвороби, втрати. Ймовірно, в організмі розвивається запальний процес.
 • М'ясо людське благополуччя, перемога в суді.
 • Собаче м'ясо – розгляду, з'ясування відносин.
 • Гусяче м'ясо – хвороба чоловіка.

Чоловікові бачити багато м'яса у сні – до туги, смутку, ностальгії. Спогади про минуле накриють, світ буде здаватися безбарвним і похмурим.

Розбирати тушу і бачити нутрощі – до прибутку, здійснення мрії. Рвати м'ясо руками – до хворобливого розриву відносин.

Розфасоване м'ясо – спроби привести думки в порядок.

Готувати м'ясне блюдо – ситуація в житті мінлива, нічого не вирішено. Результат хвилюючих подій залежить від поведінки сновидця.

Бачити уві сні м'ясо з кістками – до турбот, проблем. Чим більше кісток у м'ясі, тим важче належить період. Зустрічі з шахраями і льстецами можуть призвести до занепаду сил, втрату життєвої енергії і частини матеріальних засобів.

Зустріти м'ясника – до небезпечної, малоприємною зустрічі. М'ясник обробляв тушу і побачив у ній білі кістки – до виявлення обману і неприємної розмови.

Зустріти м'ясника уві сні — недобрий знак

До чого сниться сире м'ясо?

Сире м'ясо у сні передвіщає переживання, занепокоєння про родичів і близьких друзів, хворобливі відчуття. Неприємна звістка вразить, змусить задуматися про сенс життя. Похитнеться здоров'я та матеріальне становище. Можливо, в житло навідаються грабіжники.

Сонник Медеи обіцяє пробудження неприборканих інстинктів у тих, кому уві сні бачилося сире м'ясо. Потрібно буде дуже постаратися, щоб стримати власні бажання.

Погано, якщо сире м'ясо приснилося хворій людині. Його стан сильно погіршиться. Здорова людина, увидавший сире м'ясо уві сні, може серйозно захворіти.

Сонник Смирнова попереджає тих, кому привидиться сире м'ясо: бути біді. Однак трактування Французького сонника повністю суперечить попередньому тлумаченню. М'ясо з кров'ю – до щасливого кохання, рожеве м'ясо – до хорошого самопочуття. Тільки обветренное сире темно-червоного кольору м'ясо обіцяє хвороба.

Тлумачення сонника Фрейда не схожі ні на які інші. Фрейд обіцяє побачив уві сні сире м'ясо — секс, статевий акт. Причому якщо м'ясо було з кров'ю, то близькість трапиться під час місячних.

Сире м'ясо сниться до переживань

До чого сниться м'ясо жінці?

Якщо уві сні жінка бачила сире м'ясо, то на шляху до поставленої мети їй доведеться пожертвувати багатьом. Події розгортатимуться самим несподіваним чином. Якщо м'ясо приготоване, знаходиться в їжі – до успіху першими прийдуть конкуренти.

Бачити м'ясника з сокирою, який обробляє тушу – сварка з чоловіком, втрати з-за неприємної розмови.

Якщо жінці або дівчині приснилося, як хтось їсть м'ясо з його тарілки, в житті у неї з'явиться серйозна суперниця. Не можна нехтувати доказами зради партнера – настав час вивести його на чисту воду.

Вагітній жінці м'ясо сниться до народження хлопчика.

До чого сниться м'ясо жінці?

М'ясо без крові уві сні – передвісник змін. Про те, якими будуть ці зміни, розповість зовнішній вигляд м'яса:

 • свіже, гарне – сприятливі зміни
 • зіпсоване, протухле – непорозуміння, неприємності.

Бачити знекровлену неразделанную тушу тварини – до зустрічі з одним.

Багато сирого м'яса без крові уві сні – потреба домагатися намічених цілей, готовність пройти через багато чого, щоб отримати бажане.

Якщо наснилося сире м'ясо без крові

Є м'ясо, до чого сниться?

Як стверджує Циганський сонник, є уві сні варене м'ясо – до прибутку, щедрої винагороди, поліпшення самопочуття. Прибуток ця буде цілком заслужена. Якщо м'ясо з приправами – праця буде важким, можлива втома, перевтома.

Уві сні довелося куштувати сире м'ясо? В житті наближається період розчарувань, невдач. Можлива хвороба, збиток або несподівана смерть когось з родичів.

Смачне м'ясо птиці у сні передвіщає щасливе благополучну сите життя, а баранина – успіх у справах і починаннях. Якщо смак м'яса незнайомий, але дуже приємний – можливий виграш, подарунок, спадок, купівля коштовностей.

Уві сні довелося є приготоване м'ясо дикого кабана? У житті доведеться зіткнутися з поліцією або колекторами з причини кредитних боргів або смерті близької людини.

Полювати, вбити тварину і тут же є його сире м'ясо – до нерішучості. Необдумані вчинки можуть спричинити неприємності.

Є зіпсоване м'ясо – до досаду, досаду.

Є м'ясо, до чого сниться?

Колишній їсть м'ясо, до чого сниться?

Уві сні колишній супутник життя їсть м'ясо? В першу чергу сон попереджає про те, що між колишніми партнерами залишилася недомовленість. Минуле не відпускає, не дає почати нове життя. Час від часу згадуються старі образи і невисловлені претензії.

Бачити, як колишній чоловік жадібно їсть м'ясо, не використовуючи при цьому столові прилади – загроза, агресія від нього при зустрічі.

Неприємності відбудуться в житті чоловіка, але торкнуться як його самого, так і його колишню супутницю, якщо в її сні він їв смачно приготоване м'ясне блюдо в ресторані.

Колишній чоловік їсть:

 •  м'ясо, з якого сочилася кров – до з'ясування відносин
 •  варене м'ясо – до тугу самотності
 • гниле, протухле – до розладу в сім'ї
 • м'ясо з рук колишньої – втрачені можливості
 • м'ясо з хробаками – до приниження
 • м'ясо з землею або піском – до серйозної хвороби, операції.

Якщо колись коханий чоловік їсть уві сні м'ясо з брудною розбитого посуду – бути біді. Втрати, плітки, хвороби, грошова недостача виб'ють з колії. Якщо ж він ділиться м'ясним блюдом – корисливий інтерес введе в оману, підштовхне до помилкових дій.

Колишній їсть м'ясо уві сні

До чого сниться м'ясо свинина?

М'ясо свині сниться до наклеп. Обман буде добре продуманий і підлаштований заздалегідь, тому швидко виплутатися з неприємної історії, пов'язаної з цим, не вдасться.

Хтось із знайомих людей може несподівано і несправедливо пред'явити звинувачення. Довести свою непричетність буде дуже складно.

Їсти свинину у сні – до хвороб, неприємностей, сварок. В той же час бачити красиву соковиту смачно приготовлену свинину – до отримання вигоди, премії, гідного заробітку.

До чого сниться м'ясо свинина?

До чого сниться м'ясо яловичина?

Свіжа яловичина з кров'ю уві сні попереджає про ймовірність серйозних ран, забитих місць. Результатом падіння з висоти можуть стати переломи, рани, порізи. Розумний сонник каже, що побачив у сні шматок сирої яловичини чекає «хвороба на три тижні».

Якщо яловичина уві сні смачно приготована, подається на красивому блюді в приємній обстановці – в житті впливова людина надасть підтримку, допоможе мудрою порадою або грошима. В результаті цієї справи налагодяться.

Швидко їсти шматки вареної яловичини – до втрат, збитків, сварок, розлуки, поганим пригод.

До чого сниться варене м'ясо?

Шматок звареного м'яса, плаваючий в бульйоні, може символізувати достаток, поліпшення матеріального становища. При цьому істотно життя не зміниться, все продовжить йти своєю чергою.

Побачити в сні тушенку означає, що турботи про їжу сім'ї виходять на перший план. Є тушонку – поліпшити раціон, продавати – заробити достатньо грошей для придбання харчів, купувати – прийшов час робити покупки.

Є варене м'ясо – до перевтоми. Організм незабаром відчує сильний стрес, наслідки якого вплинуть на здоров'я.

Варене м'ясо уві сні

До чого сниться шматок м'яса?

Відрізати шматок м'яса у сні – до успіху в бізнесі. Розпочату справу виявиться прибутковим.

Бачити великий шматок свіжого м'яса на прилавку – до добробуту, достатку. Але якщо шматок м'яса плаває в крові – близькій людині належить боротьба з важкою недугою.

Погано, якщо уві сні довелося нести важкий шматок м'яса. Такий сон віщує неминучу хвороба незабаром. Чим більшим був шматок м'яса, тим серйозніше виявиться захворювання.

Шматок свіжого м'яса з салом у сні – дуже сприятливий знак, який означає, що задумане справа завершиться успішно.

Давати кому-то шматок м'яса – скоро випаде нагода зробити добру справу.

Шматок тухлого м'яса – до важкої хвороби з ускладненнями, смерті.

До чого сниться шматок м'яса?

До чого сниться смажене м'ясо?

Смажити м'ясо уві сні – заробити популярність у колективі. Колеги будуть дивитися з повагою. Якщо довелося скуштувати смаженого м'яса – на службі чекає підвищення. Належить нова цікава, але складна робота, яка буде гідно оплачуватися.

Смажені котлети – до святкового застілля, галасливій компанії. Належить веселощі і пов'язані з готуванням до нього клопоти.

Смажити шашлик – присвятити себе сім'ї і дому. Домашні клопоти захоплять, змусять забути про інших справах і планах.

Шматки смаженої або запеченої яловичини в сні символізують перенасичення почуттями, сексом, близькістю. Якщо втома дійсно не дає відчувати задоволення від інтимного життя, потрібно задуматися про відпустку.

Смажене м'ясо до чого сниться?

Купувати м'ясо, до чого сниться?

Кілька тлумачень має сон, в якому довелося купувати м'ясо. Якщо м'ясо було свіжим, то скоро в житті настане період вдалих угод і успіху. В той же час дуже висока ймовірність здійснення помилки, яка стане причиною втрати, проблем зі здоров'ям.

Добре, якщо куплене у сні м'ясо призначається іншій людині. Це означає, що в житті скоро з'явиться можливість отримати додатковий дохід.

Бачити, як продавець нарізає м'ясо дрібними шматочками, перш ніж продати його – потрібно ретельно стежити за своїми словами. Навіть найбезневинніші висловлювання зараз можуть стати причиною з'ясування стосунків серед колег або домочадців.

Дуже погано купувати в сні фарш. Такий сон попереджає про неприємності, сварки, в результаті яких настане самотність, усамітнення.

Купувати м'ясо у сні, до чого?

Так як м'ясо уві сні не має однозначного тлумачення, не варто переживати, якщо за всіма ознаками сновидіння пророкує наближення негативних подій в житті. Може бути, не відклалися в пам'яті важливі деталі сну, що вказують на сприятливий результат справ. Якщо ж сумнівів не виникає, і чорна смуга вже почалася, потрібно постаратися з гідністю прийняти і пережити всі випробування.

Відео: До чого сниться м'ясо?