Оплата мобільного зв'язку на Алиэкспресс: що це? Як зробити мобільний платіж на Алиэкспресс?

У статті ви дізнаєтеся, як можна на Алиэкспресс поповнити рахунок мобільного зв'язку, які акції діють на сьогоднішній момент.

Aliexpress — торгова платформа, яка відома вже багатьом покупцям у всьому світі. Там можна купити будь-який одяг, аксесуари, взуття, техніку і т. п. Цей портал постійно вдосконалюється, вводить різні зручні сервіси для своїх клієнтів. Зокрема, нещодавно з'явилася нова послуга для покупців — поповнення мобільного рахунку через даний сайт. Але для цього потрібно встановити додаток на андроїд. Далі детальніше.

Оплата мобільного зв'язку на Алиэкспресс: що це?

Завдяки розкрутці нового додатка на андроїд клієнти Aliexpress, які встановлять його на свій смартфон, зможуть використовувати всі сервіси порталу по повній. В тому числі і поповнення рахунку мобільного телефону. Їм буде доступно більше опцій, ніж покупцям, що користуються сайтом через інші операційні системи. Наприклад, клієнти відразу ж, перейшовши за посиланням на вподобаний товар, вже зможуть побачити вартість його зі знижкою. А відзначивши його, ви побачите віконце з докладними роз'ясненнями, як отримати цю знижку.

Крім того, користувачі цієї версії зможуть вигідно поповнювати через Aliexpress свій мобільний. Зараз доступно разове поповнення послуг зв'язку новачкам, які ще ніколи не користувалися додатком, в розмірі 100 рублів за 1 рубль.

Оплата зв'язку — Aliexpress

ВАЖЛИВО: Сервіс поповнення стільникового зв'язку діє тільки для клієнтів, які проживають в Російській Федерації.

Оплата стільникового зв'язку в додатку Алиэкспресс. Aliexpress: як працює опція?

Отже, якщо ви бажаєте отримувати на свій рахунок мобільного телефону сто гривень, то вам слід

  • Завантажити додаток Android або iPhone на свій електронний гаджет. Знайти це додаток ви зможете тут.
  • Відкрийте apk-файл. Запустіть його на пристрої.
  • Знайдіть вкладку — Мобільні бонуси.
  • Там ви побачите рядок — Оплата мобільного зв'язку, (відкрити). Перейдіть в пункт: Заплати 1 рубль, отримай 100 рублів.
  • Виберіть дану акцію, зробите покупку, як правило, на Aliexpress. Точніше — оформіть замовлення і проведіть його оплату.

Якщо у вас виникнуть питання з приводу проведення платежу або затримки коштів, то напишіть у службу підтримки порталу Aliexpress.

Додаток для Андроїд. Aliexpress

От тільки необхідно враховувати, що іноді за процес поповнення рахунку знімають комісії і у різних банків вони різні. Врахуйте це, якщо надумаєте скористатися сервісом.

Відео: поповнення телефону на Aliexpress